Jún 2016

 

Implantát zmenil Kristínke život

Kristínka sa narodila ako počujúce zdravé bábätko, nič nenasvedčovalo tomu, že by mala mať problémy so sluchom. Keď mala okolo pol roka, jej rodičia začali tušiť, že niečo nie je v poriadku, pretože ich dcérka nereagovala na zvuky. Audiometria ukázala, že Kristínka má obojstrannú poruchu sluchu. Rodičia Klamovci sa však nevzdali, sami hľadali možnosti, ako pomôcť svojej dcére. „Zistili sme, že v nemocnici na Antolskej robia kochleárne implantácie. Keď mala Kristínka 3 roky na rozdiel od svojich rovesníkov nerozoznávala zvuky a nevedela ani rozprávať. Operácia nám veľmi zmenila život, hlavne našej dcére,“ hovorí dnes hrdý otec Ivan Klamo. Šikovná školáčka rýchlo dobehla zameškané a dnes chodí do bežnej základnej školy a rodičia sa hrdia jej výsledkami so samými jednotkami.

 

 

Mimoriadne zľavy na vybrané produkty až 30%. Vytiahnite si loptičku! Aké šťastie sa na vás usmeje? K nákupu zľava alebo darček. Môžete vyhrať prsteň s diamantom! Obdarujeme vás dvakrát! Ku každému nákupu darčeková karta na náramok, ktorý získate zdarma pri nákupe do 30 dní. Masáže s L ´OCCITANE EN PROVENCE v predajni TOUS.

 

Cestovanie na dovolenku si žiada niekoľko dní dopredu zrušiť všetky stretnutia s kamarátkami a kamarátmi. Každá žena si dá záležať na výbere šatstva, doplnkov a šperkov, ktoré bude nosiť na dovolenke. Ak chcete cestovať pripravená na dovolenku, skúste myslieť na tieto troje hlavné veci.

Je viac než isté, že starostlivosť o svoj zdravotný stav nemienite zanedbávať. Prečo teda potom vznikajú choroby, ktorým sa dá predchádzať? Veľakrát rozhoduje naša genetická predispozícia a veľakrát zohráva hlavnú úlohu malé zlyhanie, z ktorého môžu vzniknúť vážnejšie choroby. Čo vám dokáže pomôcť pri starostlivosti o vaše zdravie? Povieme si.

Hovorí sa, že takmer polovica mužov a žien je nespokojná s veľkosťou svojich pŕs a svojich penisov. Nie je však pravda, že práve tieto nedostatky uberajú na kráse muža a ženy. Ak však máte hlavu v smútku a túžite tieto problémy raz a navždy vyriešiť, skúste navštíviť odborníkov, ktorí vám dokážu poradiť s týmito problémami a nastaviť liečbu. 

Blížiaca sa svadobná sezóna zamestnáva mnohé páriky, ktoré sa rozhodli povedať si ešte tento rok áno. Nielen príprava a samotný priebeh svadby vám môže priniesť vrásky na čele. Aj samotný výber darčeka vie zabrať veľa času, priniesť kopu nervov a nakoniec aj tak výsledok nebude stáť za to. Ak ste zúfalé a hľadáte niečo originálne pre kamarátov, ktorí sa rozhodli vziať, skúste sa nechať inšpirovať. Uvidíte, že sú to skvelé nápady.

Ak máte pocit, že ešte ste sa po zime nerozhýbali, tak by ste mali spozornieť. Veď už sa pomaličky plazí leto a vy by ste mali mať akú - takú kondíciu. Ak sa chcete opäť dostať do svojich obľúbených plaviek, mali by ste teraz chytiť do rúk činky alebo iné nástroje a pustiť sa do formovania postavy. Chcete byť krásnou ženou?

Pri zariaďovaní spálne nenechajte nič ne náhodu. Jedna návšteva obchodu vám neprinesie kompletné zariadenie. S tým by ste mali určite počítať a práve preto si vyhraďte čo najviac času na prečítanie týchto riadkov. Uvidíte že zopár nápadov, ktoré vám ponúkneme, by ste mohli zrealizovať. 

Značka Hermés v týchto dňoch uvádza na slovenský trh výnimočné novinky - letné kolínske vody Hermés colognes, vytvorené najlepšími súčasnými parfumármi sveta. Ponorte sa do sveta mediteránskeho leta, voňavých záhrad, zlatistých pláži a letnej oblohy.

Pre svoju prvú vôňu Ronaldo vytvoril luxusný a bohatý základ s exotickými tónmi, ktoré ju obklopujú v záhadnej temnote. K srdcu vône z levandule, jablka a škorice pridal svetlo a čerstvú zmyselnosť, ktoré dotvárajú dokonalú kombináciu a vôňa je tak vhodná na každú príležitosť. Parfum Legacy vyžaruje luxus, eleganciu a zmyselnosť.

Na Slovensku máme množstvo kongresových hotelov, ktoré dokážu poskytnúť kapacitne veľké priestory. Kvalita služieb ale nie je na takej úrovni, ako by niektorí majitelia firiem očakávali. Skúste sa pozrieť na hotel Galileo. Možno je to práve ten hotel, v ktorom zorganizujete najbližší míting.

Sezóna vysokohorskej turistiky sa pomaly rozbieha. Nielen Slováci, ale aj zahraniční turisti objavili čaro Vysokých Tatier. Veď aby nie. Tatry sú prirovnávané k Alpám, len sú samozrejme lacnejšie. Ak máte v pláne ešte toto leto navštíviť tatranskú prírodu, preverte si obsadenosť tatranských hotelov. Môže sa stať, že práve na ten termín, ktorý chcete, nenájdete v hoteli žiadnu voľnú izbu.

Keď si vyberáte pneumatiky, dobre viete, aké chcete – mali by byť kvalitné a nemali by sa rýchlo ojazdiť. Čo ale chcieť od autoškoly? Výber autoškoly síce nie je dôležitý ako výber pracovnej ponuky. Ovplyvňuje však vaše správanie na cestách. Aké kritéria teda zohľadňujeme pri výbere autoškoly?

Každý jeden organizmus potrebuje raz za čas očistu. Počas celého roka by sme sa mali udržiavať v kondícii, jesť len zdravé veci a hýbať sa. Myslíte si, že očistenie organizmu zakladá na tomto? Určite áno. Čoho by ste sa mali držať?

Šperky, módne doplnky, topy, zvodné šaty – to je tovar, ktorý pri nakupovaní snáď žiadnu z nás nenechá chladnou. O nič menej ako topánky, pre ktoré sme ochotné obetovať čokoľvek. Ktoré z modelov dámskej obuvi končia najčastejšie v našich košíkoch?

Je to ten moment, ktorý vystraší azda každú ženu: prvé pozorované vrásky. Neklamný znak toho, že čas nezastavíš. Netreba však zúfať, jedna-dve vrásky ešte zo žiadnej ženy príšeru neurobili a ak ste na ne naozaj háklivá, dá sa im nielen predchádzať, ale ich aj zmierniť. A to šetrne, bez nutnosti kupovať si drahé krémy plné chémie!

Postihuje obidve pohlavia a prakticky vo všetkých vekových skupinách. Tento nepríjemný a chúlostivý problém trápi veľa ľudí. Rozprávanie o ňom je nepríjemné a často ľudí izoluje od spoločnosti. Stačí kýchnuť, zakašľať, zasmiať sa alebo niečo ťažšie zdvihnúť a prichádza nechcené ucvrkávanie bez toho, aby ste ho čakali. Reč je o močovej inkontinencii.