September 2010

Novinky september 2010. Slnečná jesenná atmosféra je pozdvihnutá originálnymi vôňami s hlbokou tradíciou. Nechajte sa inšpirovať flakónmi, v ktorých sa ukrýva voňavé pokušenie.Opíšte nám flakón vône, ktorý sa vám najviac páči, a pošlite svoje odpovede na emailovú adresu redakcia@beautywoman.sk alebo na adresu redakcie DR-DISTRIPRESS, s. r. o., Limbová 18, 831 01 Bratislava. Najzaujímavejšie príspevky odmeníme voňavým darčekom.

Rozmaznávajte svoju pleť, ako sa len da...

Rouge Dior, 32 drahocenných odtieňov, všetky rovnako žiarivé. „Milujem červenú, pretože je to farba života...“ Christian Dior

Pre túto kolekciu, ktorá je navrhnutá do extrémneho zimného počasia, sú typické objemné, navrstvené úplety cez bundy a kabáty, ktoré siahajú až po zem, vo farebných paletách čiernej, soľnej bielej, sivej a ťavej hnedej, posiate červenou a ľadovo modrou. Potrhané a obnosené efekty, vlnené lemy, ktoré sa nikdy nekončia v uhladenom tvare, na oblekoch, bundách a tvídových šatách. Večerné modely, ktoré vynikajú bohatým navrstveným saténom, skladaným šifónom, čipkou s nádhernými snehovými guľami a tylom vyšívaným mrazivými kaméliami, naplnia šatník ľadovej kráľovnej.

Leto došľapuje posledné kroky do svojho konca... Dovolenky majú mnohé z nás za sebou a poniektoré možno aj hlavu v oblakoch či zlomené srdce. Horúce slnko, polonahé telá, pokojná či rozčerená vodná hladina a rozbúrená hladina hormónov dokáže úžasne poblázniť myseľ a rozbúchať nejedno srdiečko. Otázkou je dokedy.

Ak je váš partner práve na služobke a nedvíha telefón, môže to znamenať čokoľvek. Od mobilu zabudnutého v hotelovej izbe až po roztopašné radovánky s krásnou neznámou.

Už dlho si kladiem otázku, či žijem skutočne podľa svojich predstáv, alebo konám na základe toho, čo sa odo mňa vyžaduje. Urobila som si sebareflexiu života a rozhodnutí a musím priznať, že boli časy, dlhé roky, keď som skôr uspokojovala želania tých druhých ako svoje vlastné. Študovala som, čo mi odporúčali, začala som si budovať tradičnú kariéru a profesiu, takpovediac verejne odsúhlasenú spoločnosťou. Jednoducho som nevedela, ako chcem žiť, akou cestou sa vybrať a nenašla som dostatok odvahy, aby som to sama zistila. Zmenilo sa to až vtedy, keď prišiel moment úplného nešťastia, nespokojnosti a osobného prázdna. Zdalo sa mi, že žijem iba takú „matrixovú“ ilúziu namiesto skutočne plnohodnotného života.

Ak si chcete predĺžiť obdobie, keď sa u nás už začína nehostinná jeseň a užiť si krásnu a pokojnú dovolenku, potom neváhajte! S CK SATUR sa totiž leto nekončí a pokračuje až do konca októbra. Kde? No predsa na prekrásnych plážach v Egypte, Turecku či na Cypre. Cesta do týchto dovolenkových rajov netrvá letecky dlhšie ako 3 – 4 hodiny.

 

Skaly a piesok, kamene a púšť. Mraky policajtov a obrnené transportéry, všadeprítomné politicko-vojenské napätie. Ale aj Mŕtve more, Petra, priam neskutočné historické pamiatky. To všetko charakterizuje Jordánske hašemitské kráľovstvo – blízkovýchodnú monarchiu susediacu s Izraelom, Sýriou, Irakom a Saudskou Arábiou. Vo vienku má aj také citlivé miesto, ako je západný breh Jordánu.

Dovolenka môže byť pre každého zdrojom výborných zážitkov, dobrej nálady a oddychu. Ľudia, čo celý rok trávia v práci, sa radi odpútajú od každodenných stereotypov či pracovného stresu. Na dovolenke by si mal človek poriadne odpočinúť, spoznať nové miesta, vyskúšať veci, ktoré ho lákajú.

Stať sa kráľovnou môže žena aj vtedy, keď ju vie výborne zahrať. A to sa podarilo, hneď dvakrát, Cate Blanchettovej.

Táto príjemná mladá dáma má závideniahodnú prácu: pomáha mladým párom zorganizovať a vychutnať si jeden z najkrajších momentov v živote. Svadobný deň.

Trh s novinkami v oblasti ošetrenia pleti je čoraz viac preplnený novinkami, z ktorých niektoré skutočne stoja za povšimnutie. Poďme sa teda spoločne pozrieť na jednu z najhorúcejších. A ako už napovedá samotný názov – na takú, ktorá je názvom spätá s krvilačným grófom Draculom, podľa legendy žijúcim v rumunskej Transylvánii...

Horoskopy

Ak to už so svojím drahým ťaháte nejaký ten piatok, viete o ňom už aj zopár chúlostivých detailov, no nie ste si istá, kam ho zaradiť, máme pre vás malého pomocníka. Nasledujúci sprievodca „chlapológiou“ vám možno pomôže ujasniť si, čo môžete ešte od neho čakať a čo už asi ani nie...

Na 45. ročníku AEGON MERCEDES GRAND PRIX BRATISLAVA v dňoch 5. – 8- augusta 2010 sa zúčastnili jazdci a kone z 19 štátov, z toho 15 štartovalo v súťaži družstiev – Pohári národov: Belgicko, Bielorusko, Česká republika, Estónsko, Francúzsko, Grécko, Hong-Kong, Južná Afrika, Maďarsko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko, Slovensko, Švajčiarsko a Taliansko. V súťaži jednotlivcov k nim pribudli jazdci z Japonska, Ruska, Švédska a USA. V 11 súťažiach videlo veľmi početné publikum dovedna 88 jazdcov so 192 koňmi.

Ford Kuga 2,5T, Mini, BMW 320d Cabrio & Z4 Roadster, Audi A1, Opel Meriva, Renault Mégane Coupé-Cabriolet

Časy automobiliek vyrábajúcich aspoň jeden svoj model so sťahovacou strechou sú, našťastie, preč. Len prémiové BMW dnes ponúka štyri takéto atraktívne modely. Jednotka a šestka coupé s plátennou sťahovacou strechou a trojka a Z4-ka s pevným hardtopom sú využiteľné rovnako v zime ako v lete. Práve s druhou spomenutou dvojicou sme sa počas leta zoznámili osobne a čas strávený v ich príjemnej spoločnosti sme si užili, ako sa patrí.