Jún 2022

Príbeh ikonického klenotníctva Sheron sa začal ešte v roku 1991. Počas neuveriteľných troch dekád svojej existencie sa nezaobišiel bez výziev a skúšok, ktoré priniesli zaslúžený úspech. Koniec koncov, ten vedia preveriť nielen roky, ale i emócie. Tie najčistejšie, najintenzívnejšie a najhlbšie vytvárajú spomienky na celý život. A šperky v tom majú zvláštne výnimočné miesto.

V sedemdesiatych rokoch bol doslova módnym bohom. Život mu však ukázal, že aj z Olympu je možné spadnúť. Robertovi Cavallimu sa však vždy podarilo opäť dostať na vrchol aj vďaka jedinečným textilným patentom.

 

„Šport ma naučil, že pravidelný tréning ma v určitom bode posunie ďalej. To isté cítim aj v profesijnom živote,“ hovorí bývala tenistka, matka a Generálna tajomníčka služobného úradu Ministerstva financií SR Veronika Gmiterko.

Cítite to množstvo energie? Využite ju v horách, na lúkach, v lesoch alebo na kultúrnej dovolenke – je čas užiť si leto v Rakúsku.

Aj u vás sa zrodila túžba zhodiť zopár kíl a cítiť sa tak lepšie vo vlastnej koži? Hľadáte odpoveď na otázku, ako dosiahnuť tento cieľ nenásilne a zároveň si upevniť zdravie?

Muži nad 35 rokov – myslíte si, že bolesti hlavy, nespavosť a občasné bolesti na hrudníku, máte zo stresu? A čo, ak je to inak? Zmerajte si svoj krvný tlak a ak sú jeho hodnoty vyššie ako 140/90 mmHg, objednajte sa k lekárovi. Nerobte zo seba hrdinov, nebagatelizujte svoj zdravotný stav, o niekoľko rokov vám to môže nepekne spočítať!

Luxusným sedanom EQS a športovým biznis sedanom pre podnikateľov EQE vstúpila značka Mercedes-Benz do novej,

plnoelektrickej éry aj vo vyššom trhovom segmente. Čoskoro bude v podobe SUV EQS nasledovať tretí modelový rad s touto architektúrou, ktorá bola vyvinutá pre elektrické vozidlá. SUV v avantgardnom a zároveň luxusnom interiéri ponúka veľký priestor, komfort a konektivitu až pre siedmich cestujúcich. Vďaka výkonným elektromotorom, náhonu na všetky kolesá 4MATIC s rýchlymi reakciami a inteligentnému terénnemu jazdnému programu jazdí SUV EQS suverénne aj v ľahkom teréne.

Leto je pre mnohých najobľúbenejšie obdobie v roku – príjemné teplé slnečné lúče nás dobíjajú energiou a dlhé teplé večery nám ponúkajú o čosi viac času robiť to, čo nás baví. Podčiarknite letnú atmosféru aj vy a oblečte sa do kúskov,ktoré žijú a hrajú farbami.Ukážte, že sa nebojíte experimentovať a zažiarte.

Letné počasie nás často stavia pred rozhodnutie, či použiť mejkap a riskovať, že sa počas celého dňa rozmaže a upchá póry, alebo ho vynechať, čo pre mnohé z nás nie je prijateľná možnosť. S minerálnymi krycími mejkapmi Annabelle Minerals sa tejto dileme vyhnete: perfektne kryjú, vďaka 100% prírodnému minerálnemu zloženiu bez mastenca, olejov a parfumu nezaťažujú pleť, vyzerajú veľmi prirodzene a nenápadne a vďaka stále širšej palete odtieňov si vyberiete presne ten pravý. Ako bonus majú mejkapy Annabelle Minerals ochranný faktor proti slnečnému žiareniu.

O modrom svetle z obrazoviek mobilov, počítačov a televízorov určite viete. Ale vedeli ste, že najväčším zdrojom modrého svetla je Slnko? Za jednu hodinu na slnku absorbujete toľko modrého svetla, ako za 64 hodín pri počítači. Hoci sa účinky modrého svetla v slnečných lúčoch stále skúmajú, už teraz je isté – modré svetlo je nebezpečnejšie než UVA a UVB žiarenie. Ochranu hľadajte pod skratkou HEV.

Lenka by nikdy nepovedala, že jej deti začnú tak skoro piť. „Začalo to tým, že som domov priniesla dve fľaše,,“ bez okolkov priznáva matka dvoch školákov. Dnes jej deti nevedia prestať.

Vitamíny, proteíny a poriadna dávka hydratácie! To je presne to, čo naše vlasy potrebujú po celý rok a v parných letných dňoch to platí dvojnásobne. Bezoplachový sprej neuMoisture instant fix je doslova nabitý presne týmito látkami a ešte niečím navyše…

Doba letných dovoleniek je na spadnutie. Cestovnú horúčku veľmi často sprevádza až panická hrôza z toho, že sme niečo zabudli zabaliť. Okrem hygieny, nabíjačiek alebo náhradného oblečenia sú však aj veci, ktoré by nás ani nenapadlo si so sebou vziať, ale nakoniec nám môžu byť častokrát dôležitým spoločníkom. Pritom v batožine nezaberú viac miesta, než vreckovky alebo peňaženka. Obzvlášť to platí ak sa chystáte na dobrodružný pobyt v prírode alebo kempe. Čo si na cesty teda pre istotu vždy pribaliť?