Marec 2023

Annabelle Minerals predstavuje nové pleťové séra, ktoré boli špeciálne vyvinuté na urýchlenie regenerácie, rozjasnenia a vyhladenia pokožky tváre.

Svojim množstvom odtieňov pristane každej pleti a dá sa kombinovať s ktoroukoľvek inou farbou. Hodí sa ženám aj mužom v každom veku. Nechajte sa inšpirovať!

Aj vy veríte týmto mýtom? V snahe dosiahnuť čo najvyššiu úsporu energie a vody a čo najčistejšiu bielizeň robíme pri praní tieto najčastejšie chyby.

O antioxidantoch, voľných radikáloch, cholesterole a podpore imunity počúvame z každej strany. Že v tom máte chaos? Stačí jednoduché vysvetlenie od odborníčky a budete mať jasno aj v tom, prečo je čierny cesnak oveľa vhodnejší než klasický biely.

Nechajte sa inšpirovať našimi FOTOtipmi a vaša tohtoročná Veľká noc bude farebná, chutná, veselá... Jedným slovom nezabudnuteľná!

Vykročte do jarných dní s úsmevom, odhodlaním a prečistite si nielen myseľ, ale aj telo.

Chutná rezancová polievka, ktorú poznáte z ázijských streetfoodových bistier, pripravená za 3 minúty? S Fini-Mini Noodles je všetko možné!

Syndróm počítačového videnia (v skratke CVS, z angl. Computer Vision Syndrom) postihuje celosvetovo viac ako 10 miliónov ľudí ročne. Bez správnej korekcie znižuje našu produktivitu až o 20 percent. Za digitálnu únavu zraku, tzv. „počítačové oči“ si môžeme sami; pritom prevencia je jednoduchá.

Opísať Priyanku Chopra Jonas jedným slovom je nemožné. Táto žena je úspešná herečka, niekdajšia víťazka Miss World 2000, filantropka, producentka, manželka, matka a sebavedomá žena, od ktorej sa môžeme veľa naučiť. Popri množstve aktivít stihla vytvoriť jedinečnú univerzálnu kapsulovú kolekciu Max Factor x Priyanka. Exkluzívne sme sa s ňou rozprávali o kráse, sebavedomí a dôležitých rituáloch.

CHANEL s potešením oznamuje, že Whitney Peak bude novou tvárou vône COCO MADEMOISELLE. Whitney Peak je mladá kanadská herečka, ktorá má 20 rokov. Získala jednu z hlavných úloh v Gossip Girl a tiež hrala hlavnú úlohu vo filme Hocus Pocus 2 od Anne Fletcher. Vzťah Whitney Peak so spoločnosťou CHANEL sa neustále vyvíja. Najprv ako ambasádorka značky pre americký trh, potom múza kampane na CHANEL kabelku 22 a teraz ako nová tvár vône COCO MADEMOISELLE.

Dali ste si novoročné predsavzatia? A po niekoľkých dňoch ste zistili, že takto to nepôjde? K najčastejším novoročným predsavzatiam patria zdravie, chudnutie, viac pohybu, či nájdenie si partnera. Možno to tak na prvý pohľad nevyzerá, ale všetko so všetkým súvisí. A začať inak jednoduché nie je.

Vitamíny, minerály i ďalšie živiny potrebujeme nielen pre zdravie – ide o látky všestranne a blahodarne pôsobiace aj na našu krásu. Ktoré z nich nám pomôžu privítať jar s bohatšími vlasmi, jemnejšou pleťou a pevnejšími nechtami?

O pohánke ste zaručene už počuli. Možno ste ju ešte neochutnali, alebo si ju nedokážete spojiť so žiadnym konkrétnym jedlom. Predtým patrila pohánka v našej kuchyni k bežne používaným surovinám. Jej význam však zásadne klesol. Teraz si k jej orieškovej chuti hľadáme cestu opäť, a to oprávnene.

Koncom tohto mesiaca dorazí do našich kín nová dobrodružná komédia Buď chlap! s Jakubom Prachařom v hlavnej úlohe. Ako fotograf Pavel sa po náhodnom stretnutí s láskou z detstva rozhodne stať pravým mužom, a preto sa vyberie na náročný kurz do Vysokých Tatier.

Každý rok oslavujeme 22. apríla Deň Zeme. Ten vznikol v roku 1970 ako reakcia na obrovský únik ropy v roku 1969. Vtedy si winsconsinský senátor Gaylord Nelson uvedomil, že je potrebné otvorene hovoriť o ochrane životného prostredia. A nielen hovoriť, ale aj niečo pre to robiť. V roku 1990 sa Deň Zeme rozšíril do celého sveta a v Kalifornii začalo pôsobiť Medzinárodné ústredie Dňa Zeme. Už v prvom roku pôsobenia zaktivizovalo vyše 200 miliónov ľudí v 140 krajinách sveta.

Myslíte si, že viete, ako správne skladovať potraviny? Pravidlá sa menia spolu s technológiami, presvedčte sa sami!