November 2015

 

Lily-Rose Depp sa stala novou ambasádorkou značky CHANEL

 

 

Nová vôňa CHANEL CHANCE EAU VIVE

 

Obraciame sa na vás milé mamičky. Ste typ mamičky, ktorá trávi väčšinu svojho času s ratolesťami alebo práve naopak ste ty mamičky, ktorá nemá na detičky čas a venuje sa im iba po večeroch? V dnešnej dobe sú ženy nútené po materskej nastúpiť čím skôr do práce. Ak chce rodinka vyžiť, musia pracovať obidvaja rodičia.

Čím by veru dokázala žena potešiť svojho partnera? Myslíte si, že máme na mysli nejaké erotické pomôcky alebo niečo podobné? Mýlite sa! Máme na mysli niečo menej šokujúceho. Máme na mysli nástroje na cvičenie a vstupenky na futbal. Čo poviete na takéto darčeky? Myslíte si, že aj vášho drahého dokážete potešiť práve takýmito darčekmi? Ak áno, tak sa poďte s nami nazrieť na eshopy, kde nájdete tieto „darčeky“ za najlepšiu cenu! Kde máte ísť?

Ženy – podnikateľky, čo nesmie chýbať práve u vás v kancelárii? Prednedávnom ste si založili vlastnú ready made spoločnosť. Vôbec ste netušili, že existovala možnosť kúpiť si spoločnosť, ktorá je už vopred pripravená na podnikanie. Dozvedeli ste sa o nej na stránke ready-made-sro.sk, pretože váš dobrý známy mal s nimi len pozitívnu skúsenosť. Ženy sú nedočkavé. Aj vám prišla takáto možnosť kúpy ready made spoločnosti ako najvýhodnejšia? Aj pre vás, milé dámy, ktoré sa chystáte ešte len vrhnúť do podnikateľských vôd, odporúčame kontaktovať spoločnosť Ready Made a vybrať si ready made spoločnosť.

Máte predstavu o tom, ako má vypadať originálna svadba? Máte predstavu o tom, ako majú vypadať originálne darčeky? Ak nie, my vám prezradíme ako má vypadať a hlavne kde by sa mala konať dokonalá svadba. Taktiež vám prezradíme ako majú vyzerať originálne darčeky. Stačí navštíviť dve stránky a hneď vám bude všetko jasné. Alebo ani nie?

Ešte je skoro rozmýšľať nad budúcoročnou dovolenkou. Alebo ani nie? Nemusíte čakať do poslednej chvíľky, aby ste si vybrali dovolenku. Čo keby ste popremýšľali nad budúcoročnou dovolenkou práve teraz?

Hľadáte už dlhšiu dobu novú prácu, lenže sa vám doteraz nepodarilo nič nájsť? Pozeráte na internete, pozeráte na úrade práce, avšak žiadna ponuka vám nepadla do oka? Mali by ste jednoznačne zavítať niekde, kde majú tie najlepšie pracovné ponuky, ktoré budú aj vám šité na mieru. Privítajte vynikajúcu personálnu agentúru Atena, ktorá už mnohým ženám a mužom pomohla nájsť vysnívanú prácu, do ktorej chodili s veľkým potešením. Chcete už aj vy nájsť vynikajúcu pracovnú ponuku? Neváhajte a zapínajte internet. Vyberte sa na stránku atena.sk!

Máte rada knihy? Viete o tom, že každý týždeň by ste mala prečítať jednu odbornú knihu, aby ste profesionálne rástli? Prečítajte si knihu, nemusí to byť len odborná.

Vieš o tom, že vonkajšie žalúzie majú rôzne typy lamiel? A vieš, že tá tenká vec čo bráni svetlu aby prenikalo do miestnosti sa volá lamela? Nie všetci ľudia sú technicky zdatní a je úplne jedno či je to žena alebo muž. Len pre vysvetlenie pre tých čo nevedia: Naozaj sa tá tenká vec volá lamela a môže mať rôzne tvary napríklad Z, S, alebo C. Skutočne aj vyzerajú ako písmená abecedy a majú rôzne šírky. Tieto technické detaily nás ženy mnohokrát vôbec netrápia. Pre veľa z nás je dôležitejšia práve estetická stránka.