Február 2023

Aj v oblečení do dažďa, vetra a zimy môžete vyzerať štýlovo a nemusí vám byť zima.

Fotochromatické okuliare WILEY X OZONE v sebe kombinujú prvky extrémne odolných ochranných okuliarov so športovo outdoorovými vychytávkami a so štýlovou eleganciou. Ako všetky okuliare WILEY X sú aj okuliare OZONE certifikované podľa najprísnejších štandardov ANSI. Dokonale kopírujú zakrivenie tváre, perfektne sedia a zaistia tak špičkovú ochranu pred slnkom, prachom, vetrom a ďalšími negatívnymi vplyvmi okolia.

Dospelých fajčiarov nemusí trápiť dym z klasických cigariet, majú na výber bezdymovú alternatívu – IQOS ILUMA. Skvelý tip na valentínske prekvapenie pre dospelé fajčiarky a fajčiarov, ktorí nedokážu alebo nechcú prestať s fajčením. Alternatíva bez dymu prichádza v novom šate, vo vylepšenom dizajne a v príjemných zemitých farbách. A k tomu revolučná technológia indukčného nahrievania tabaku SMARTCORE INDUCTION SYSTEMTM.

Novou tvárou vôní Armani My Way je americká herečka a producentka Sydney Sweeney. Sydney Sweeney sa predstavila v novej komunikácii pri príležitosti uvedenia novej vône My Way Parfum.

Zamilovať sa dá aj do vôní či chutí. Inak tomu nebude ani v prípade jedinečnej vône, ktorá splynie s vašou pokožkou a bude príjemne rozvoniavať počas dňa. Eve Become je vôňa inšpirovaná ženou, ktorá sa nebojí plniť si svoje sny. Neustále sa posúva vpred a prekonáva všetky nástrahy života. Rovnako ako sa na svojej životnej ceste menia motýle, tak aj ženy. Osobný rast je nepretržitý proces, vďaka ktorému sa stávame ešte silnejšie a krajšie. Ako navonok, tak aj zvnútra.

Foto/Jena Šimková

Make up a vlasy/Tomáš Vida

Styling/Gabriela Mohrová

Modelka/Petra D/EXIT Model Management

Schopnosť nášho organizmu ubrániť sa obávaným nástrahám zimy – bakteriálnym a vírusovým infekciám, je podľa odborníkov úzko spojená s hladinou vitamínov v našom tele. Kladiete si otázku, prečo sa nikdy nenakazia všetci, ktorí prišli s agresívnymi mikroorganizmami do styku? Odpoveď je jednoduchá, to, či podľahneme ochoreniu, závisí od toho, akú silnú máme imunitu.

Jedna uzávierka za druhou, do toho ešte operatívne úlohy a vy zdvihnete oči od počítača, a vonku je tma. Opäť ste nestihli uskutočniť svoje predsavzatie ísť počas dňa aspoň na krátku prechádzku, aby ste popreťahovali svoje stuhnuté telo. Sedavý životný štýl sa nám však môže vypomstiť. K téme sme si prizvali odborníka, fyzioterapeuta Mgr. Martina Skladana z Fyzio Skladan.

 

Nutellový koláč je láska na prvý pohľad. Veď kto by odolal takejto nádhere? Vytvoriť krásny estetický vzor pritom vôbec nie je náročné a s našim videopostupom to zvládnu aj začiatočníci.

Bratislava, február 2023 - Popredný svetový výrobca perlivej vody SodaStream ohlásil v septembri minulého roka komplexný repozicioning. Ten nadväzuje na digitálnu transformáciu a spotrebiteľsky orientovanú stratégiu, ktorú zahájil pred troma rokmi. Značka pritom stavila predovšetkým na rastúci záujem spotrebiteľov o dizajn, inovácie, mixológiu a užívateľský komfort. Ako odpoveď na stále markantnejší trend domácej prípravy čerstvej perlivej vody aj dopyt po dostupnejších prémiových produktoch prináša SodaStream komplexný redizajn svojej vizuálnej identity, komunikácie aj produktového portfólia. Pre slovenských zákazníkov bude v tomto smere prelomový práve rok 2023.

Krásna, štýlová, sebavedomá, emancipovaná, vtipná, nežná a keď treba aj poriadna levica. To všetko vystihuje nežné pokolenie, ktoré onedlho oslávi svoj deň.

Annabelle Minerals predstavuje nové pleťové séra, ktoré boli špeciálne vyvinuté na urýchlenie regenerácie, rozjasnenia a vyhladenia pokožky tváre.

Svojim množstvom odtieňov pristane každej pleti a dá sa kombinovať s ktoroukoľvek inou farbou. Hodí sa ženám aj mužom v každom veku. Nechajte sa inšpirovať!

Aj vy veríte týmto mýtom? V snahe dosiahnuť čo najvyššiu úsporu energie a vody a čo najčistejšiu bielizeň robíme pri praní tieto najčastejšie chyby.

O antioxidantoch, voľných radikáloch, cholesterole a podpore imunity počúvame z každej strany. Že v tom máte chaos? Stačí jednoduché vysvetlenie od odborníčky a budete mať jasno aj v tom, prečo je čierny cesnak oveľa vhodnejší než klasický biely.

Značku Dr. Martens nie je potrebné príliš predstavovať. O obľúbených kožených topánkach už počul zrejme každý. Len pre pripomenutie, ide o kvalitnú značku, ktorá vyrába kožené topánky, ktoré by naši starí rodičia označili ako klasické dávne „kanady“. Topánky si získali srdcia ľudí najmä vďaka svojej pohodlnosti, dizajnu a veľkej odolnosti. Máte aj vy doma takéto kvalitné topánky?