Novinky od Annabelle Minerals - pleťové séra pre dokonale krásnu pleť

Annabelle Minerals predstavuje nové pleťové séra, ktoré boli špeciálne vyvinuté na urýchlenie regenerácie, rozjasnenia a vyhladenia pokožky tváre.

Minerálna dekoratívna kozmetika získava stále väčšiu obľubu, a preto v Annabelle Minerals sústavne pracujú na inovácii líčidiel. S koncom zimy sa ale rozhodli do portfólia zaradiť aj tri úplne nové ošetrujúce prípravky. Ide o pleťové séra, ktoré sú vyrobené z výnimočných ingrediencií a na základe unikátnych receptúr. Vďaka tomu majú bezkonkurenčné výsledky v starostlivosti o pokožku tváre.

 

Annabelle Minerals REPAIR JUICE retinol serum

Nočné reparačné sérum s 0,3% obsahom retinolu vyhladzuje štruktúru pleti a zjednocuje jej tón, redukuje jemné vrásky, rozjasňuje, sťahuje póry, spevňuje a regeneruje.

 

Retinolové sérum má príjemne krémovitú konzistenciu, ktorá sa ľahko vstrebáva a nezanecháva na pokožke nepríjemný lepkavý film.

 

Optimálna dávka retinolu a ďalšie účinné zložky zaručujú brilantné výsledky pri všetkých typoch pleti, vrátane tej aknóznej

 

 

REPAIR JUICE RETINOL SERUM OBSAHUJE:

Retinol (vitamín A) preukázateľne redukuje vrásky, stimuluje proces obnovy pleti, spevňuje ju a zlepšuje jej pružnosť.

Kmeňové bunky orchidey zlepšujú komunikáciu medzi kmeňovými bunkami pokožky a fibroblastmi, majú omladzujúce účinky, spevňujú a tiež navracajú pleti žiarivý vzhľad.

Extrakt z plesnivca má silné antioxidačné účinky, upokojuje zápaly a pomáha chrániť citlivú pleť.

Výťažok z lucerny posilňuje pokožku, povzbudzuje tvorbu kolagénu a zároveň pôsobí protizápalovo.

Skvalén dlhodobo udržuje v pokožke hydratáciu, čím podporuje jej pružnosť a obnovuje jej jemnosť.

Glukonolaktón intenzívne hydratuje aj veľmi suchú a dehydratovanú pleť. Podporuje regeneráciu poškodeného lipidového plášťa a chráni pokožku pred stratou vody.

Macerát z mrkvy zjemňuje a obnovuje pružnosť pleti. Rýchlo zlepšuje vzhľad vysušenej pokožky.

 

Annabelle Minerals REPAIR JUICE retinol serum, 30 ml: 28,90 €

 

Annabelle Minerals CLARITY JUICE niacinamide seru

Vyhladzujúce sérum s 5% obsahom niacinamidu významne znižuje viditeľnosť rozšírených pórov, zjemňuje štruktúru pleti, upokojuje ju, mierni začervenanie a podporuje regeneráciu.

 

Sérum má hydrogélovú konzistenciu. Ľahko sa aplikuje, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva na pokožke mastný film.

 

Je vhodné pre všetky typy pleti, vrátane kapilárnej a aknóznej, a to vďaka svojmu úplne jedinečnému zloženiu.

 

CLARITY JUICE NIACINAMIDE SERUM OBSAHUJE:

Niacinamid (vitamín B3) pomáha zvyšovať úroveň hydratácie pokožky a podporuje jej regeneráciu.

N-acetylglukosamín stimuluje prirodzenú tvorbu kyseliny hyalurónovej v pokožke. Má pozitívny vplyv na pevnosť, pružnosť a odolnosť pleti.

Hydromanil je látka rastlinného pôvodu s výnimočnými hydratačnými vlastnosťami. Zároveň reguluje proces exfoliácie, čím pomáha zlepšovať vzhľad pokožky.

Extrakt zo sladkého drievka má antioxidačné, antibakteriálne, protizápalové a upokojujúce účinky.

Výťažok z pupočníka ázijského je silným antioxidantom, pôsobí protizápalovo, podporuje regeneráciu pleti a tvorbu kolagénu.

Dermasooth je sofistikovaný komplex z tulsi, pestreca mariánskeho a aktívnej frakcie riasy enteromorpha compressa, ktorý chráni, regeneruje a posilňuje bariérové funkcie pokožky.

Ryžový bioferment dokonale hydratuje, vyhladzuje a rozjasňuje pleť. Okrem toho podporuje regeneráciu a posilňuje kožný mikróbiom.

 

Annabelle Minerals CLARITY JUICE niacinamide serum, 30 ml: 28,90 €

 

Annabelle Minerals GLOW JUICE vitamin C serum

 

Rozjasňujúce sérum s 20% obsahom vitamínu C vo forme kyseliny askorbovej prirodzene rozjasňuje pleť, vypína ju, viditeľne zjednocuje jej tón, dodáva jej mladistvý vzhľad a podporuje regeneráciu.

 

Sérum má ľahkú vodnú konzistenciu, ktorá sa jednoducho rozotiera po tvári, je ľahká, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva nepríjemný lepkavý film.

 

Prípravok je vhodný pre všetky typy pleti. Výsledný efekt sa dostavuje rýchlo po aplikácii.

 

 

GLOW JUICE VITAMIN C SERUM OBSAHUJE:

Vitamín C je silný antioxidant, ktorý chráni pokožku pred voľnými radikálmi, pomáha redukovať viditeľné známky starnutia, ako sú vrásky a strata pevnosti. Okrem toho pokožku rozjasňuje, zjednocuje jej tón a posilňuje jej odolnosť voči škodlivým vonkajším faktorom.

Kyselina ferulová je silný antioxidant a súčasne pôsobí protizápalovo, vďaka čomu podporuje regeneráciu pokožky. Vitamín C a kyselina ferulová vzájomne umocňujú svoje účinky.

Vitamín E je nazývaný vitamínom mladosti a to preto, že pokožku výrazne hydratuje, upokojuje a zároveň potláča vznik vrások. Je tiež účinným antioxidantom.

Lipozomálny kvercetín je silný antioxidant a je významným činiteľom v boji proti starnutiu.

Výťažok zo šípok vyhladzuje, hydratuje a zjemňuje pokožku. Rozjasňuje, vyrovnáva tón pleti a oživuje ju.

 

Annabelle Minerals GLOW JUICE vitamin C serum, 30 ml: 28,90 €

Patrí do vydania: 
Február 2023
Patrí do vydania: 
Marec 2023