September 2023

Na nákup novej elektroniky a spotrebičov do domácnosti aj záhrady je teraz ideálny čas.

„Našim používateľom chceme zabezpečiť čo najjednoduchšiu dostupnosť sortimentu SodaStream a tiež výmeny bombičiek. Teraz si ich budú môcť vymeniť aj pri nákupe drogérie,“ hovorí Attila Forgon, country manažér značky SodaStream pre Slovensko.

Jeseň sa blíži a spolu s ňou prichádza do módy nový trend, ktorým je čokoládová farba, pohodlné strihy a k tomu pestrobarevné outfity do dažďa. Ak hľadáte inšpiráciu na jesenný šatník, nemusíte chodiť ďaleko.

Dokonalá bytosť, dokonalé miesto, dokonalý svet a dokonalá farba. Ktorá z nás netúžila byť ňou aspoň raz? Reč je o Barbie. Ikona, ktorú milujú všetky dievčatká a ktorá zároveň urobila poriadny vietor v módnom svete. A tá filmová reprezentuje toto všetko. Navyše je emancipovaná, tak trošku odvážna a k tomu všetkému má Chanel...

Začiatkom augusta sa módni redaktori, dizajnéri a tvorcovia zhromaždili v dánskej metropole. Bola to taká všestranná šou – štyri dni objavovania nových talentov, učenia sa od odborníkov z priemyslu a sledovania najnovších trendov. Od minimalistického škandinávskeho štýlu cez konfrontačné kvety a psychadelické vzory, hostia mali oblečenie rovnako eklektické ako tí na móle.

V módnom biznise súčasnosti je len veľmi málo úkazov podobných Johnovi Gallianovi. Jeho očividné nadanie prežilo viaceré búrky a získalo si vplyvných ľudí v módnom biznise, no závislosti ho takmer o všetko pripravili.

Svojim boľavým kĺbom, svalom i kostiam poskytnite úľavu s optimálnou kombináciou účinných látok! Urýchľujú hojenie zápalov a zmierňujú bolestivosť kĺbov – účinne tak zlepšujú ich pohyblivosť!

Kučeravé, rovné, krátke alebo až po pás? Hustá hriva a lesk odráža ich zdravie a strih zas povahu nositeľky. Čo všetko teda o nás prezrádzajú vlasy? Strih napovedá veľa o našej osobnosti. Viete, čo hovorí ten váš?

Nie je to len obyčajný rúž, Annabelle Minerals Lipstick je prírodná starostlivosť, ktorá sa okrem oslnivej farby a lesku postará aj o výživu vašich pier.

Za dverami je Halloween, ktorý odštartuje sezónu večierkov, plesov a ďalších spoločenských udalostí. Tie sa nezaobídu bez dokonalých outfitov, účesov, ale ani bez perfektného mejkapu. Lenže aj ten najlepší večierok sa raz skončí a vám nezostane iné, než sa nielen prezliecť do pyžama, ale tiež sa odlíčiť. Dôkladne, šetrne a rýchlo - to zvládnete s micelárnymi vodami od značky NIVEA.

Každá milovníčka módy dobre vie, že úspech módneho outfitu spočíva v detailoch. Dlhá sukňa je kus oblečenia, ktorý sa stáva zo sezóny na sezónu čoraz populárnejším. Ale ako si k nej vybrať vhodnú obuv? Premýšľate, aké dámske topánky by sa hodili k tejto elegantnej kreácii? Dovoľte nám pomôcť!

Konečne sa ochladilo a my môžeme vymeniť opozerané žabky, sandálky, baleríny, tenké tenisky a lodičky za niečo iné! Do týchto dvoch noviniek sa zamilujete na prvý pohľad!

Možno si aj vy pamätáte dnes už retro sifónové fľaše, ktoré boli kedysi trendy a zdobili takmer každú kuchynskú linku. Dnes čoraz viac zákazníkov objavuje výhody moderných prístrojov na výrobu perlivej vody, pretože aj napriek bohatej dostupnosti rôznych sýtených vôd a malinoviek nechcú kupovať stále nové a nové balenia v plaste, ktoré je treba nosiť z obchodov domov a späť.