Apríl 2023

Pupienky sa na pleti objavia vždy v tom najmenej vhodnom okamihu. Bohužiaľ, nedokonalosti pleti nie sú iba problémom tínedžerov, dokážu znepríjemniť život v každom veku. Nivea prináša účinné riešenie.

Obľúbená kozmetická spoločnosť verí v ženskú silu. Avon už roky odhodlane tvrdí, že keď si ženy uvedomia svoj potenciál, spustia lavínu pozitívnych zmien nielen vo svojom okolí, ale aj na celom svete.

Vykročte do jarných dní s úsmevom, odhodlaním a prečistite si nielen myseľ, ale aj telo.

Barbora Martinusová je dôkazom toho, že to čo je nám súdené si nás samo priláka. Hoci nie je vyučená cukrárka pečie dobroty, ktoré by sa vynímali aj vo vitrínach vychytených parížskych podnikov. Nehovoriac o dokonalej chuti a vôni, ktorá sa od rána šíri Trnavou, kde vlastní svoj splnený sen – cukráreň ReBarbora.

Aj u vás sa zrodila túžba zhodiť zopár kíl a cítiť sa tak lepšie vo vlastnej koži? Hľadáte odpoveď na otázku, ako dosiahnuť tento cieľ nenásilne a zároveň si upevniť zdravie?

„Zrazu si naplno uvedomíte, čo znamená žiť,“ hovorí Sven o chvíľach, ktoré mu preorganizovali rebríček hodnôt.

Vysušené vlasy bez tvaru a lesku je síce to posledné, čo by sme si pre svoj účes priali, po zime to však nie je nič neobvyklé. Poradíme vám, ako dodať svojim vlasom novú dávku vitality.

Menopauza je prirodzený proces v živote každej ženy. Je to obdobie, kedy telo prechádza z reprodukčnej do neplodnej fázy, utlmuje sa produkcia progesterónu a estrogénu, čo má priamy vplyv na činnosť endokrinných žliaz, mozgu, srdca, na metabolizmus... Jednoducho na celý náš organizmus. Väčšinou si ním prechádzame vo veku okolo 45 až 55 rokov. Znamená ukončenie menštruačného cyklu a zastavenie produkcie vajíčok. Tento proces spôsobuje hormonálne zmeny v tele, ktoré môžu byť sprevádzané príznakmi ako zmeny nálady, návaly horúčavy, nočné potenie, nespavosť, suchosť kože, pošvy, zvýšené riziko vzniku osteoporózy a ďalšími.

Nadšenci grilovania si môžu užívať doteraz nevídaný zážitok. Inovovaná aplikácia prináša interaktívny informačný panel, recepty, nový obsah a videá s návodmi na inšpiráciu pre vaše grilovanie na akomkoľvek drevenom uhlí, plyne, peletách alebo elektrickom grile.