Máj 2013

Úspešná moderátorka Kveta Horváthová sa pridala k známym slovenským osobnostiam, ktoré podporujú projekt AVON proti rakovine prsníka. Moderátorka spolu s ďalšími tvárami projektu sa zúčastní aj 5. ročníka AVON Pochodu proti rakovine prsníka, ktorý sa uskutoční 15. júna 2013 v Bratislave.

V dňoch 20. – 23. marca 2013 sa v hlavnom meste Portugalska v Lisabone predviedla elita portugalského dizajnérstva, medzi ktorú nepochybne patrí Alves Gonçalves a Fátima Lopes, ale takisto mladí módni dizajnéri Susana Bettencourt, Hugo Costa, Andreia Lexim, Estelita Mendoça a Daniela Barros. Mladí dizajnéri predviedli svoje umenie v umeleckej galérii Carpe Diem Arte y Pesquisa, nádhernej starej budove Palacio Pombal.

Módny editoriál.

Zdá sa, že to bolo len včera. Zabijaka Léona si najalo chuligánske dievčatko s pohľadom srnky a všetci sme odpadli. Akoby samo nebo chcelo naznačiť, že odchodom Audrey Hepburnovej sa éra hriešnej nevinnosti nekončí. Odvtedy je kariéra Natalie Portman ako báseň gradovaná do závratna a nekončiaca sa spolupráca s firmou Christian Dior to len potvrdzuje.

Módny štýl celebrít.

DIOR Summer Look 2013

Výnimočné veci vznikajú myšlienkou a pomôže im náhoda. Aj vďaka schopnosti a záľube o experimentovanie je Vinárstvo Matyšák priekopníkom v mnohých oblastiach. Peter Matyšák, majiteľ spoločnosti Víno Matyšák dostal v roku 1995 nápad skúsiť vyrábať brandy. Pustil sa teda do vybavovania povolení na výrobu a garantom sa stala enologička Gabriela Vojteková.

Originalitu a jedinečnosť vám túto jar zaručí správny výber kabelky. Trendom dominujú rôzne detaily, vyšívania a vzory.

Nosíte rada šaty a blúzky? Ak áno, túto jar budete vo svojom živle.

Ak plánujete investovať do nových jarných topánok, neváhajte a kúpte si kvalitné kožené mokasíny.

Slniečko nás už definitívne poctilo svojou sezónnou návštevou. Netreba preto príliš dlho otáľať s výberom nových slnečných okuliarov.

Málo fotografov sa môže pochváliť takým portfóliom hviezdnych klientov a ešte menej statusom „kráľovského fotografa“. Mario Testino, pôvodom z Peru, dnes vo svojich 59 rokoch patrí k najznámejším módnym fotografom súčasnosti. Jeho snímky obdivujú ľudia po celom svete, výstavy jeho fotografií patria medzi najnavštevovanejšie exhibície vôbec. Testino, ktorý chcel byť v mladosti kňazom, dnes úspešne vyzdvihuje ženskú sexualitu a prirodzenú krásu. Jeho cesta za úspechom však nebola vždy ružová...

Rozhovor so správkyňou nadácie Orange Andreou Cocherovou.

Zaguľatili ste svoje bruško v snehovej guli? Rozmrazte ju! Ak sú vám obľúbené nohavice priúzke, nechajte preniknúť inovatívnu technológiu multipolárneho poľa do podkožného tuku a porazte svojho nepriateľa aktívnym útokom. Vanquish® – prvý FDA schválený prístroj fokusovaného rádiofrekvenčného poľa efektne zdolá vaše neželané tukové vankúše. Nielenže je vysoko selektívny, precízne homogénny, výsledky sú presvedčivé a spoľahlivé. Bezpečnosť ošetrenia je hlavým kritériom liečby, nezanecháva žiadne jazvy ani nerovnosti. Cieľ zdolá bezbolestne, bezprácne a hlavne efektívne...

Psoriáza postihuje asi 3 % populácie, vyskytuje sa teda tak často ako napríklad cukrovka. Odstrániť jej príčinu dnešná medicína ešte nedokáže, správnou liečbou možno však docieliť približne 92 % úspešnosť, predovšetkým v udržiavaní ochorenia v znesiteľnom stave.

Toskánsko je prekrásny kraj v strednom Taliansku, často sa považuje za jednu z jeho najkrajších častí. Na východe ho obmývajú vody Tyrrhenského mora, jeho severnú časť tvoria Toskánsko-emiliánske Apeniny s horskými hrebeňmi a strednú časť úrodné nížiny rozprestierajúce sa pozdĺž rieky Arno.

Film ARGO je priam dokonalý marketingový produkt, kde nič nebolo ponechané na náhodu či risk...Téma – hrdinstvo amerických spravodajských zložiek pri záchrane amerických občanov v mimoriadne konfliktnom prostredí (Irán).

Niekoľko rokov pôsobí vo firme, ktorá je multišpecialistom na malé domáce spotrebiče rôznych značiek a kuchynský riad. Vo väčšine sú v centre jeho pozornosti ženy, ktoré ich najčastejšie využívajú, uľahčujú im život. Zaujímalo nás, ako vidí svet ženských pomocníkov odborník Dušan Holec, Trade Marketing Manager zo spoločnosti Groupe SEB.

Pri plánovaní modelu Hyundai Santa Fe na prelome marca a apríla t. r. nás ani vo sne nenapadlo, že si toto atraktívne kórejské SUV s pohonom 4x4 vyskúšame aj na zasnežených cestách.

Koniec minulého roka bol pomerne bohatý na automobilové novinky. Jednu dlhoočakávanú predstavila aj značka Mercedes-Benz, ktorá nahradila svoj najmenśí model A postavený na sendvičovej platforme koncepčne úplne novým modelom, ktorý to „staré“ utešené Áčko už vôbec ničím nepripomína.

Bude to už pomaly rok, odkedy mladoboleslavská automobilka ukázala svetu moderný sedan Škoda Rapid, ktorým prezentuje, že moderné, praktické a bezpečné rodinné auto nemusí stáť desaťtiśce eur.

Toyota je jednoznačne priekopníkom v ekologických otázkach v oblasti motorizmu a tento titul jej zatiaľ nikto nedokázal zobrať. Prius je toho dôkazom.

Štvrtá generácia francúzskej ikony Clio prichádza so sebavedomím dizajnom, na pohľad väčšou karosériou, moderným interiérom a širokou paletou pohonných jednotiek.