Krása

Na ORANGE FASHION sa spojila dobročinnosť s osobnosťami slovenskej módy

Bratislava, 10. december 2013 – Desiaty ročník prestížnej módnej prehliadky Orange Fashion sa niesol v znamení oslavy slovenskej módy. Prehliadka päťdesiatich modelov spoločenských šiat očarila rozmanitosťou materiálov a farebnosti, ktoré renomovaní módni dizajnéri spojili v jedinečnú módnu show. Orange Fashion už po tretí raz spojila módny rozmer s dobročinným zameraním, a to prostredníctvom špeciálnej kolekcie Šaty zo srdca. Výťažok z ich dražby pomôže zlepšiť technické vybavenie perinatologických centier na Slovensku, ktoré sa venujú starostlivosti o predčasne narodené deti a navýši tak výšku príspevkov hostí nadchádzajúceho 14. plesu v opere, ktorý podporuje práve oblasť pomoci deťom, ktoré prišli na svet skôr.

 

 

Orange Fashion potvrdila svoje výnimočné postavenie na slovenskej módnej scéne, keď profesionálnym spracovaním módnej show pod vedením režisérky Jany Burkiewiczovej vytvorila priestor pre spojenie renomovaných osobností slovenskej módnej scény, odevných dizajnérov, stylistov a módnych expertov. Jej okrúhle desiate výročie Orange Fashion sa nieslo v znamení predstavenia inšpirácií na nadchádzajúcu plesovú sezónu, ktorú otvorí 14. Ples v opere.

 

 

Päťdesiat modelov, šesť známych mien slovenských návrhárov

 

10. ročník Orange Fashion bude oslavou slovenskej módy

Prestížne módne podujatie Orange Fashion pri príležitosti svojho 10. výročia predstaví 9. decembra módnych návrhárov, ktorých tvorba dlhodobo kreatívne aj kvalitatívne obohacuje slovenskú módu. Ako jediná módna show už desať rokov umožňuje domácim tvorcom predstaviť ich kreatívny potenciál na najvyššej úrovni. Súčasťou prehliadky bude aj kolekcia Šaty zo srdca a výťažok z jej dražby bude venovaný na pomoc predčasne narodeným deťom, ktorým pomáha aj dobročinný Ples v opere.

Zľava: Model Márie Štranekovej, model Ley Fekete, Andrea Cocherová, riaditeľka Úseku komunikácie spoločnosti Orange Slovensko a šéfka Plesu v opere, model Veroniky Hložníkovej, model Jany Gavalcovej, model Hany Převrátilovej.


Výhercovia predplatiteľskej súťaže mesačníkov Beauty&Woman a Liek 2014

 

Hlavná cena:

 

Týždenný letecký pobytový zájazd s Ruefa Reisen na grécky ostrov Korfu pre 2 osoby, s odletom z Bratislavy dňa 8. 9. 2014, letovisko Acharavi, hotel Cyprotel Almyros Beach **** so službami all inclusive


MUDr. Mária Cifraničová, Trebišov

 

Ceny:

 

Inteligentný čistič a zvlhčovač vzduchu Boneco W 1355A

Zuzana Juráková, Piešťany

 

Povedz to s láskou

Vrámci podpory značky Korunný cukor prichádzajú Slovenské cukrovary so zaujímavou kampaňou, ktorej cieľom je nielen posilniť jej povedomie ale aj vyvolať pozitívnu emóciu a prostredníctvom rozkošnej aplikácie spájať ľudí.

 

 

ALO diamonds Avion Bratislava

ALO diamonds rozšírilo od minulého mesiaca svoju rodinu designových butikov aj na Slovensku. Po ALO Hilton Košice a ALO Eurovea Bratislava otvorila spoločnosť v piatok 10.05.2013 svoj v poradí už tretí butik na Slovensku, ALO Avion Bratislava. Celkovo sa na Slovensku a v Českej republike nachádza už 8 butikov a deviaty je v americkom Miami.

 

Ako všetky butiky spoločnosti, tak i tento má svoj jedinečný design a farebné prevedenie. Celým interiérom butiku sa preplieta tmavo modrá, veľmi sýta farba, v kombinácii s čiernou a zlatou farbou. Ich vzájomná súhra dodáva celému priestoru nádych luxusu a punc výnimočnosti.

 

 

13. ročník Hubert Cup - Víťazné double Martina Vogeltanza

Obľuba miešaných nápojov stúpa najmä v horúcich letných mesiacoch. Preto už tradične zahájila začiatok sezóny letných drinkov medzinárodná barmanská súťaž pod názvom Hubert Cup. Svoje umenie na ňom predstavili súťažiaci zo Slovenska a Českej republiky. V poradí už trinásty ročník podujatia zorganizovala spoločnosť Hubert J.E. v spolupráci so Slovenskou barmanskou asociáciou v priestoroch hotela Radisson Blu Carlton v centre Bratislavy. V oboch súťažných kategóriách, Sekt cocktail ako aj vo Free style, zvíťazil Martin Vogeltanz z Plzne.

 

Sedemnásť profesionálnych barmanov, z toho dve dámy, predviedli svoje zručnosti v kategórii Sekt cocktail, v ktorej mali pripraviť originálne drinky so šumivým vínom zo širokej ponuky spoločnosti Hubert J.E. Deväťčlenná porota, na čele s Jozefom Rothom, prezidentom Slovenskej barmanskej asociácie, prihliadala okrem senzorických vlastností súťažného drinku aj na dodržanie časového limitu a techniku samotnej prípravy. V silnej konkurencii obsadila tretie miesto Janka Marika Karkušová z martinskej SOŠ OaS, druhé miesto patrí Braňovi Hažíkovi z Hubert J.E.

Syndikovať obsah