Darujte ku dňu matiek úprimnú lásku - limitovaná edícia darčekov od Paul Mitchell®

Mama je najlepší človek na svete a neexistuje za ňu náhrada. Deň matiek je ideálna príležitosť, kedy ďakujem za všetky rozprávky, ktoré nám rozprávala, keď sme nemohli zaspať, za všetky pofúkané kolená i za pochopenie našich výkyvov nálad, keď je toho na nás v práci i živote jednoducho veľa. Tak prečo jej nepoďakovať nežnými súpravami od Paula Mitchella®?

Mini darčeky od Paul Mitchell®, s ktorými jej srdce rozkvitne. V balíčku s rozkošnou ilustráciou nájdete 3 produkty Paul Mitchell® v cestovnom balení. Cena balíčkov od 20,51 €.

 

Mini darčeky Awapuhi Wild Ginger® s kultovou vôňou, do ktorej sa zamilovala nejedna mamička. V balíčku s rozkošnou ilustráciou nájdete 3 produkty Awapuhi Wild Ginger® v cestovnom balení. Cena balíčkov od 32,69 €.

 

Mini darčeky od Tea Tree, ktoré osviežia. V balíčku s rozkošnou ilustráciou nájdete 3 produkty Tea Tree v cestovnom balení. Cena balíčkov od 23,20 €.

 

V predaji v kaderníckych salónoch www.paulmitchell.cz/salony alebo na oficiálnom eshope John Paul Mitchell Systems® eshop.paulmitchell.cz

 

 

Patrí do vydania: 
Apríl 2022