Apríl 2022

Čaro žien nespočíva len v ich trpezlivosti, tolerancii či empatii, ale taktiež aj v ich neskutočnej sile. Druhá májová nedeľa patrí odjakživa všetkým úžasným ženám. Deň matiek nám tak ponúka skvelú príležitosť poďakovať sa mamám za ich bezhraničnú lásku a za všetko, čo pre náš robia. Avon prichádza s obľúbenými tipmi na darčeky, ktorými môžete vyjadriť svojej mame to, čo pre vás znamená. Inšpirujte sa novinkami a vyčarte jej úsmev na perách, pretože ona si to skutočne zaslúži.

Mama je najlepší človek na svete a neexistuje za ňu náhrada. Deň matiek je ideálna príležitosť, kedy ďakujem za všetky rozprávky, ktoré nám rozprávala, keď sme nemohli zaspať, za všetky pofúkané kolená i za pochopenie našich výkyvov nálad, keď je toho na nás v práci i živote jednoducho veľa. Tak prečo jej nepoďakovať nežnými súpravami od Paula Mitchella®?

„Využil som príležitosť uvedenia Dior Addict a vložil som do novej receptúry niektoré z našich ikonických odtieňov – 100 Nude look, 720 Icône a 525 Chérie a nový Dior 8 – šťastné číslo Domu Dior a teraz šťastný tehlovo červený odtieň. Štyri farby, ktoré musíte mať. Výsledok je úchvatný.“ Peter Philips

Fall – Winter 2022/23 Ready – to – Wear Collection

Jednoduchosť, nadčasová elegancia a dôraz na detail predstavujú základné súradnice talianskeho módneho domu, ktorého symbolom sa stalo sako. Za takmer päťdesiat rokov od založenia značky je Armani presvedčený o tom, že „elegancia neznamená, že si vás niekto všimne, ale že si vás zapamätá.“

Snáď toľkokrát, koľko máme rokov, s výnimkou tých detských, sme stáli po poslednom večierku v roku na váhe s predsavzatím vyraziť do tohto roku ľahkým krokom. Koľkokrát sa to ale podarilo? Práve tento rok to bude stávka na istotu so značkou Tefal. Tá totiž ponúka pomocnú ruku, teda presnejšie, pomocníka do kuchyne – Easy Fry Grill & Steam. Multifunkčná fritéza, ktorá nám konečne raz a navždy pomôže nastaviť správne stravovacie návyky a ušetrí veľa času. Ten môžeme konečne venovať zdravému pohybu v prírode, na ktorý sme takmer nemali čas. Teplovzdušná fritéza, gril a varenie v pare – to všetko v jedinom kompaktnom spotrebiči! A nevadí, že od nového roku už ubehol nejaký ten týždeň. Veď začať sa dá vždy!

Rastliny, rovnako ako živočíchy, využívajú širokú škálu obranných mechanizmov s cieľom prežiť, zachovať si svoj druh, nepodľahnúť chorobám či ofenzíve mnohých škodcov... Vďaka účinným látkam, napríklad antioxidantom, ktoré si tvoria v listoch, kvetoch a plodoch, sa dokážu chrániť ako pred ostrými slnečnými lúčmi, tak aj pred mnohými mikroorganizmami.

Dva roky trvajúca pandémia počas ktorej sme nevedeli, čo nás čaká ďalší deň, pretože naša generácia dovtedy nič také nezažila. Neboli sme pripravení, nevedeli sme čo robiť. Popri strachu z ochorenia sme si prechádzali existenčným strachom a strachom z nepoznaného. Pandémia ustúpila do pozadia, a vypukla vojna, ktorá sa nás bezprostredne týka.

Mercedes-AMG konzekventne dláždi cestu budúcnosti jazdného výkonu a rozširuje svoje portfólio produktov s akumulátorovými elektrickými vysokovýkonnými modelmi. Novinkou v programe sú oba biznis sedany Mercedes-AMG EQE 43 4MATIC a Mercedes-AMG EQE 53 4MATIC+. Sú založené na elektrickej a exkluzívnej architektúre luxusnej a vyššej triedy Mercedes (EVA2). Riešenia špecifické pre AMG, najmä v oblasti pohonu, podvozku, bŕzd, zvuku, dizajnu exteriéru a interiéru, ako aj prvkov výbavy, garantujú dynamický a emocionálny jazdný zážitok AMG.

Produktové portfólio detských slúchadiel JBL sa rozrástlo o jeden dizajnovo mimoriadne vydarený kúsok s označením JR460 NC. Ešte donedávna bolo aktívne potláčanie okolitého hluku iba výsadou kvalitnejších a finančne náročnejších modelov. Dnes si už ticho pre lepšie sústredenie pri štúdiu či relaxovaní môžu dopriať aj školáci a tínedžeri, lebo presne pre túto kategóriu sú nové JBL JR460 NC určené.

Orientujete sa v najnovších trendoch, ktoré sú spojené so spánkom? Viete, ako môžete kvalitu svojho spánku zmerať a pomocou akých vychytávok ho môžete skvalitniť? Podelíme sa s vami o 10 moderných vychytávok, vďaka ktorým bude vaše spanie skvelé.

Možno ste sa už stretli s tým, že vášmu partnerovi žiadna košeľa nesadla presne na mieru. Pravdou je, že pokiaľ nemá na mieru ušitú košeľu, žiadna mu nebude sedieť na sto percent. Avšak, ak poznáte aspoň trochu „košeľovú terminológiu“, viete mu poradiť či kúpiť košeľu, s ktorou bude naozaj spokojní. Stačí len poznať typ postavy a tiež rozmery určitých častí tela.