Kto je na vrchole?

Kto rozhoduje o tom, ktoré produkty sú tie TOP? Nie je to výrobca ani dievčatá z marketingu, ale jedine klienti, ktorí ich stále znovu a znovu obsadzujú do hlavných úloh vo svojich kúpeľniach. Toto sú najväčší miláčikovia roku 2020.

Instant Moisture® Shampoo

300 ml 17,64 €

Hydratácia. Je potrebná v zime, keď sú vlasy namáhané mrazom, ale aj v lete, keď ich vysušuje slnko. Tento šampón dodá vlasom všetku vlahu, ktorú potrebujú a zároveň nezaťaží ani ten najjemnejší vlas. Niet sa čomu čudovať, že je číslom 1.

 

Super Strong® Shampoo

300 ml 19,09 €

Starostlivosť, ktorá dokáže opraviť vlas zvnútra a napraviť tak všetky podvody, ktorých ste sa dopustili. Už po prvom umytí pocítite, že sú vlasy pevnejšie a zamilujete si ich novú textúru. Po tomto šampóne sú pripravené prijať, a hlavne udržať si všetky živiny, ktoré im prináša kondicionér.

 

Extra-Body Boost

250 ml 22,51 €

Pokiaľ nehovoríme o plavkovej sezóne, objem je vec, po ktorej túži 90% žien. A Extra-Body Boost objem proste vie. Pekne od korienkov. Stačí aplikovať, vyfúkať a potom už len pohadzovať vysnívanou hrivou. Navyše ako bonus chráni jemné a krehké vlasy.

 

Priznajte sa, či ho máte v kúpeľni aj vy!

 

V predaji v kaderníckych salónoch www.paulmitchell.cz/salony alebo na oficiálnom eshope Paul Mitchell® eshop.paulmitchell.cz

Patrí do vydania: 
December 2020