Vráťte svojmu riadu a sklu iskru bez ohľadu na veľkosť vašej kuchyne

Najnovšie intuitívne novinky s jedinečnými funkciami od spoločnosti Electrolux urobia aj z takej každodennej činnosti, akou je umývanie riadu, rýchlu a pohodlnú vec, ktorú si ani nevšimnete.

Systém ComfortLift® je prvý svojho druhu, ktorý vám poskytuje jednoduchý prístup ku všetkému vášmu riadu pohodlnejšie, než kedykoľvek predtým. Vkladanie aj vykladanie riadu je výrazne jednoduchšie a ľahšie, nevyžaduje totiž zohýbanie, ktoré namáha váš chrbát. Stačí len jemne stlačiť rukoväť a spodný kôš sa elegantne zdvihne smerom k vám. Objavte praktickú funkciu zdvíhania košov v troch úrovniach a oceňte na vlastnej koži riešenie ocenené cenou Rad Dot Awards ako to „Najlepšie z najlepšieho“.

 

Program FlexiWash zasa používa rôzne nastavenia pre horný a dolný kôš, takže pre každý kus riadu dosiahnete tie najlepšie výsledky – aj pri zmiešanej náplni. Navyše revolučná hĺbka umývačiek s  vyberateľnou zásuvkou MaxiFlex ponúka väčšiu kapacitu pri každom cykle. V praxi to znamená, že môžete umyť viac riadov naraz. Od príborových súprav po objemné riady - rozloženie umývačky môžete prispôsobiť tak, aby to bolo pre vás ideálne a zmestil sa do nej všetok váš špinavý riad.

 

Jedinečná technológia QuickSelect nových umývačiek Electrolux prináša jednoduché a intuitívne ovládanie pre ešte väčšiu úsporu času. Pred zapnutím programu na umývanie si je možné jednoducho nastaviť čas, kedy potrebujete mať riad dokonale čistý a umývačka vám automaticky ponúkne najrýchlejší a najúspornejší program. Funkcia AirDry vám zase automaticky otvorí dvierka umývačky počas poslednej fázy programu tak, aby sa riad vysušil úsporne a prirodzene. Vy sa tak môžete tešiť z perfektne suchého riadu bez fľakov, a to pri nižších prevádzkových nákladoch.

Vráťte svojmu riadu a sklu iskru bez ohľadu na veľkosť vašej kuchyne. Vyberte si medzi umývačkami riadu v tradičnej či v zúženej veľkosti alebo modelmi, ktoré môžete postaviť na pracovnú dosku. Nové inovatívne funkcie vám pomôžu dopracovať sa vždy k dokonalému výsledku.

Patrí do vydania: 
Júl - August 2019