Sen o ideálnej pleti sa stáva skutočnosťou

Chcete dosiahnuť ideálnu kvalitu a odtieň pleti? Okamžite a natrvalo s BB krémom? Vyskúšajte Idéalia BB krém od Vichy a ihneď od prvého nanesenia na pleť uvidíte zmenu. Idéalia BB krém od Vichy je prvý krém, ktorý odstraňuje sivosť z povrchu pleti a taktiež pôsobí do hĺbky pokožky, pleť je deň za dňom krajšia, zjednotená a rozžiarená.

Naviac dodáva pleti 24 hodinovú hydratáciu, vyhladzuje vrásky, zjemňuje povrch pleti, redukuje pigmentové škvrny a chráni pleť pred UVA a UVB žiarením vďaka obsahu SPF 25. Je vhodný pre citlivú pleť, bez parabénov s termálnou vodou z Vichy.

 

Šesť žien rôznych vekových kategórií malo možnosť vyskúšať a otestovať Idealia BB krém a nech sa páči, tu sú ich pocity a vyjadrenia.

Zuzana, grafička

Idelia BB krém od Vichy som si s dôverou nanášala deň čo deň na moju pleť a výsledok už po dvoch týždňoch používania bol ohromujúci. Moja pleť vyzerá sviežo, zdravo, má zjednotený tón, je rozžiarená a dostatočne hydratovaná. Vďaka ochrannému faktoru SPF 25 si uvedomujem, že pleť je dostatočne ochránená pred škodlivým UVA a UVB žiarením. Krém má veľmi príjemnú textúru, ľahko sa nanáša a úprimne povedané, uprednostňujem krémy Vichy pred ostatnými, dôverujem im, pretože ich predávajú výhradne v lekárni.

Nina, módna redaktorka

Keďže mám veľmi citlivú pleť, uprednostňujem krémy, ktoré sú bez parabénov a zbytočných chemických prísad. Dôverujem značke Vichy, a preto som s radosťou vyskúšala nový Idéalia BB krém od Vichy. Moja pleť je zjednotená, jemné vrásky sú zredukované, vyhovuje mi textúra a každým dňom je moja pleť viac rozžiarená a vyzerá zdravšie. Sivú farbu mám rada na oblečení, nie na pleti.

Daniela, šéfredaktorka

Teším sa, že sa rodinka Idealia krémov stále rozrastá. I napriek tomu, že moja pleť je veľmi citlivá, potrebuje viac hydratácie a výživy. Preto si pod Idealia BB krém nanášam Idéalia Pro, intenzívny korektor proti tmavým škvrnám a potom s dôverou Idéalia BB krém od Vichy. Chodievam každý deň pred obedom do lesa, a keďže som mala možnosť otestovať tento výborný BB krém, tak prečo nie práve teraz. Je výnimočný, prekryje drobné nedostatky, ochráni pleť pred UVA a UVB žiarením, čo je u mňa veľmi dôležitý dôvod, prečo ho budem používať aj naďalej. Moja pleť je rozžiarená, zjednotená, dostatočne hydratovaná, ochránená a cítim sa komfortne. Mám pocit a som presvedčená, že práve tento BB krém mi vyhovuje, pretože nezvýrazňuje, ale naopak zjemňuje vrásky, ktoré sú prirodzenou súčasťou mojej pleti.

Lenka, asistentka

Potešila som sa, že môžem vyskúšať tento úžasný Idéalia BB krém. Moja pleť je citlivá, síce bez vrások, ale často pôsobí sivo a bez jasu. Po troch týždňoch používania Idéalia BB krému som nadšená. Moja pleť jednoducho žiari zdravím a vitalitou. Keďže ešte nemám vrásky, občas malé nedokonalosti, ktoré Idéalia BB krém bez problémov prekryje a dodá mojej pleti príjemný a prirodzený vzhľad. Oceňujem SPF 25 a to, že krémik sa predáva v lekárni.

Lucia, grafička

O BB krémoch som už toho toľko čítala a počula a priznám sa, že som ich vyskúšala už viac. Idéalia BB krém od Vichy skutočne naplnil moje očakávania. Moja pleť je problematická, takže používam krémy výhradne z lekárne. A Idéalia BB krém od Vichy som s dôverou vyskúšala a zostanem pri ňom. Mám tmavšiu pokožku, ale i napriek tomu mi postačí počas leta aj na ochranu pred slnkom. Moja pleť je hydratovaná, chránená a používam iba krémy bez parabénov. Takže Idéalia BB krém od Vichy je to pravé práve pre mňa.

Mirka, kaderníčka a stylistka

Priznám sa, že si krémy vyberám a používam drahé a kvalitné krémy. Veď pleť mám iba jednu na celý život a musím sa o ňu starať s uvedomením. Často pracujem pri umelom osvetlení a v klimatizovaných priestoroch. A v poslednom čase moja pleť nevyzerala úplne najlepšie. Začala som používať Idéalia BB krém od Vichy a po troch týždňoch používania som nadšená. Moja pleť žiari, sivá farba je minulosťou. Vyhovuje mi tento BB krém a určite mu zostanem verná. Je síce drahší, ako niektoré iné BB krémy, ale dôverujem krémom výhradne z lekárne. Idéalia BB krém od Vichy je pre mňa ideálny.

 

Naneste si na svoju pleť Idéalia BB krém od Vichy a nemusíte viac nič riešiť. Krém je dostupný v dvoch farebných odtieňoch výhradne vo vybraných lekárňach.

 

Autor: 
Daniela Drábová
Patrí do vydania: 
Jún 2013