Annabelle Minerals Soft Cream - ľahký hydratačný krém nielen pod minerálny mejkap

Tiež ste o tom počuli, že neexistuje žiadny podkladový krém, ktorý by sa hodil pod minerálny mejkap? Presvedčíme vás o opaku! Ľahký hydratačný Annabelle Minerals Soft Cream bol totiž stvorený presne na tieto účely.

HYDRATAČNÝ & DOKONALÝ POD MEJKAP

Annabelle Minerals Soft Cream je neuveriteľne ľahký hydratačný krém, ktorý nielen pokožku vyživuje, zanecháva ju sviežu a znižuje riziko podráždenia, ale aj sa veľmi rýchlo vstrebáva. Preto je ideálny základ pre nanesenie akéhokoľvek mejkapu, o tom minerálnym, ktorá je veľmi citlivý na príliš mastný základ, to platí dvojnásobne.

 

Soft Cream neupcháva póry, a je tak perfektná hydratačná emulzia pre všetky typy pleti, vrátane veľmi mastnej a zmiešanej. Každodenné používanie krému navyše eliminuje pocit napnutia, zlepšuje pružnosť pokožky a zanecháva ju na dlhú dobu dostatočne hydratovanú.

 

Vďaka svojmu ľahkému zloženiu sa Soft Cream takmer okamžite vstrebáva a nezostáva po ňom nepríjemný pocit lepivosti. Akúkoľvek pokožku rýchlo pripraví na aplikáciu minerálneho mejkapu a zamedzí tak jeho zlievaniu alebo iným nepríjemnostiam, ktoré sa stávajú s príliš hutnými krémami. Výsledkom je potom hydratovaná a jemná pokožka s prirodzeným, avšak vysoko odolným mejkapom.

 

VEGÁNSKY & BLAHODÁRNY

Annabelle Minerals Soft Cream je 100 % vegánsky a z 95 % obsahuje len prírodné zložky, ako sú:

 

●     Bambucké maslo pre hydratáciu, regeneráciu a tiež pre ochranu proti nepriaznivým vplyvom zvonku i prejavom starnutia.
●     Olej z hroznových semien, pretože pleť vyhladzuje, upokojuje a predovšetkým chráni pred stratou jej prirodzenej vlhkosti a predčasným starnutím.
●     Ricínový olej pre jeho unikátne upokojujúce antioxidačné a protizápalové účinky.
●     Olej z boráku lekárskeho pre upokojenie pokožky a tiež na ochranu pred jej vysušením.
●     Olej zo slivkových jadier pre jeho úplne unikátne hydratačné účinky a preto, že zanecháva pleť zamatovo hebkú.
●     Rastlinný glycerín pre jeho regeneračné schopnosti a predovšetkým preto, že dokáže pleť ochrániť pred poškodením, infekciami a zápalmi.
●     Vitamín E, pretože má úplne unikátne antioxidačné vlastnosti a tiež pleť zjednocuje, znižuje viditeľnosť pigmentových škvŕn a vracia pokožke pružnosť.
●     Kyselina hyalurónová pre jej veľmi intenzívne hydratačné schopnosti a tiež pre jej všeobecne známu schopnosť spomaľovať opotrebenie pleti a teda aj prejavy starnutia.
●     Kyselina listová, pretože dokáže dodať pleti živiny a tiež jej pomôcť s regeneráciou či hojením.
●     Kyselina mliečna pre jej vysoko hydratačné účinky a tiež preto, že potláča množenie baktérií, teda pôsobí protizápalovo a upokojuje podráždenie.

 

#LESSWASTE & EKOLOGICKÝ

V duchu #lesswaste je Annabelle Minerals Soft Cream zabalený do sklenenej fľaštičky s hliníkovým viečkom. Pokiaľ k nemu potrebujete pumpičku, môžete si ju samostatne kúpiť v  e-shope a po jeho spotrebovaní si ju nechať na ďalšie použitie.

ANNABELLE MINERALS SOFT CREAM

Hľadáte bezkonkurenčne dokonalý ľahký vegánsky a ekologický krém pod minerálny mejkap? Tu je: Annabelle Minerals Soft Cream!

Odporúčaná cena: 10,90 € Kč/50 ml

Patrí do vydania: 
December 2020