Navráťte svojej pleti mladosť a pružnosť

S pribúdajúcim vekom sa menia aj požiadavky v starostlivosti o pleť. Na proces starnutia pleti vplývajú genetické predispozície a hormonálne zmeny. Pleť stráca silu a schopnosť produkovať kolagén, elastín a pleti vlastnú kyselinu hyalurónovú. Starnúca pleť je tenšia a zraniteľnejšia. Preto si výžaduje špecifickú starostlivosť. Objavujú sa na nej štyri príznaky starnutia.

1. Jemné linky sa menia na hlboké vrásky.

2. Pevnosť pleti rýchlo klesá.

3. Pleť stráca pružnosť a mladistvý vzhľad.

4. Pigmentové škvrny sú viditeľnejšie.

 

Nový remodelačný rad NIVEA Hyaluron Cellular Filler je unikátny vďaka inovatívnemu komplexu zložiek vo všetkých štyroch výrobkoch.

 

Denný krém zlepšuje pružnosť pleti a obnovuje jej hrúbku. Obsahuje OF 30, ktorý chráni pleť pred predčasným starnutím vplyvom slnečného žiarenia, pred vznikom pigmentových škvŕn a pomáha vrátiť elasticitu ochabnutej pleti.

 

Nočný krém má bohaté zloženie, ktoré aktivuje pleťové bunky k tvorbe pleti vlastnej kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu. Poskytuje pleti hĺbkovú výživu a regeneráciu počas noci. Viditeľne redukuje i hlboké vrásky.

 

Dvojfázový olejový elixír má inovatívne dvojfázové zloženie, ktoré kombinuje účinné látky, ktoré aktivujú pleťové bunky, aby dokázali produkovať svoju vlastnú kyselinu hyalurónovú, kolagén a elastín. Prípravok má bohaté výživné zloženie, okamžite sa vstrebáva a nezaťažuje pleť.

 

Remodelačné sérum proti pigmentovým škvrnám obsahuje vysoko efektívnu látku spomaľujúcu tvorbu melanínu v kožných bunkách, ktorá redukuje existujúce pigmentové škvrny.

Ako nový remodelačný rad NIVEA Hyaluron Cellular Filler aplikovať?

Základom starostlivosti je čistá pleť, ktorá je pripravená na použitie denného krému s OF 30, do ktorého môžete zamiešať pár kvapiek dvojfázového elejového elixíru. Večer po dôkladnom očistení pleti naneste na pleť pár kvapiek séra proti pigmentovým škvrnám a zahaľte ju do výživného nočného krému. Výsledky sú viditeľné už po prvom týždni používania. Ak máte pigmentové škvrny na rukách, ošetrite ich taktiež sérom proti pigmentovým škvrnám.

Patrí do vydania: 
Máj 2019