Citlivá pokožka? Dove predstavuje ultra-jemný micelárny sprchovací rad!

Starostlivosť o pokožku dnes nie je rovnaká ako pred päťdesiatimi rokmi. S prudkým nárastom urbanizácie prichádza mnoho problémov so znečisťovaním životného prostredia, predovšetkým stúpa znečisťovanie ovzdušia, čo môže spôsobovať podráždenie a poškodenie pokožky. Tieto zmeny spolu so stresujúcim životným štýlom vytvárajú vysoký záujem o produkty, ktoré hĺbkovo čistia pokožku, ale zároveň sú k nej jemné, upokojujú ju a nepoškodzujú. Preto Dove vytvoril nový rad jemných sprchovacích gélov a krémovú tabletu, ktoré spĺňajú tieto požiadavky a dosahujú unikátnu rovnováhu vďaka spojeniu jemnosti Dove a jedinečnosti čistiacej sily micelárnej vody.

 

Micelárna voda je dlhodobo oceňovaná pre svoje ultrajemné a pritom vysoko účinné čistiace schopnosti. Dove vo svojom novom micelárnom rade spojuje benefity micelárnej vody s typickou jemnosťou svojich sprchovacích gélov a tabliet. Nový sprchovací rad je ideálny na jemné čistenie aj tej najcitlivejšej pokožky.

 

Vedeli ste, že každodenné stresory a toxíny zo znečisteného životného prostredia môžu spôsobiť kožné ochranné bariéry a spôsobovať tým náchylnosť na precitlivenosť pokožky? Už nemusíte robiť kompromisy medzi jemnou starostlivosťou a dokonalou čistotou. Drobnučké micely totiž pokožku čistia veľmi účinne a dokážu ju zbaviť aj tých najmenších nečistôt usadených v póroch. Zatiaľ čo vyživujúce zložky, typické pre Dove, pokožku vyživujú a pomáhajú jej obnovovať ochrannú kožnú bariéru.

 

Micelárny sprchovací gél Dove Anti-Stress – je ideálny na pokožku, ktorá je dlhodobo vystavená stresorom v podobe znečisteného ovzdušia. Jemne odstraňuje aj tie najmenšie nečistoty uložené v póroch. Navyše vás pohltí jeho nežná vôňa jazmínu a santalového dreva, ktorá je povestná svojou upokojujúcou a relaxačnou silou.

 

Micelárny sprchovací gél a krémová tableta Dove Sensitive Skin – je hypoalergénny rad, špeciálne určený na veľmi citlivú pokožku. Jemné krémové zloženie bez obsahu mydla a farbív poskytuje dokonalú, ultrajemnú očistu s jemnou vôňou harmančeka.

 

Odporučená maloobchodná cena:

krémová tableta 100 g 1,39 €

sprchovací gél 250 ml 3,29 €

sprchovací gél 500 ml 4,59 €

 

Patrí do vydania: 
Júl - August 2018