Vráťte svojej pleti stratený koenzým Q10

Správna regenerácia pleti je kľúčovou súčasťou boja proti vráskam. Dôležitú úlohu v tomto procese hrajú látky, ktoré sa v pleti prirodzene vyskytujú – koenzým Q10, kyselina hyalurónová alebo kreatín. S vekom schopnosť nášho tela vytvárať tieto látky klesá a objavujú sa vrásky. Jedna z najdôležitejších látok, ktoré pleť chránia pred poškodením a pred jasným starnutím, je koenzým Q10. Tento antioxidant navyše dodáva bunkám energiu potrebnú na ochranu, regeneráciu, posilňovanie a obnovu pleti i na zaistenie ďalších životne dôležitých funkcií.

 

Perly mladosti

Experti z výskumného centra NIVEA zistili, ako pleti navrátiť to, čo v priebehu rokov stráca. Vyvinuli Perlové sérum proti vráskam Q10 plus s najvyšším obsahom koenzýmu Q10 z celého radu NIVEA Q10 plus. To pleti už za 2 týždne navráti koenzým Q10, ktorý stratila za 10 rokov. Účinné látky sa aktivujú až pri roztlačení v aplikátore, teda tesne pred tým, než sú nanášané na pleť. Perlové sérum redukuje i hlboké vrásky, spomaľuje vznik nových a dodáva pleti viditeľne mladší vzhľad.

 

Čo by ste mali vedieť o pleťovom sére

Pleťové sérum je veľmi koncentrovaný ošetrujúci prípravok, množstvo ošetrujúcich látok je až sedemkrát vyššie ako v pleťovom kréme. Napriek tomu je jeho zloženie veľmi ľahké a rýchlo sa vstrebáva.

 

Nepoužívajte ho však ako náhradu pleťového krému – využite jeho „silu“ a aplikujte ho tak, ako odporúčajú odborníci:

 

Krok 1: Najprv pleť vyčistite a okamžite sérum naneste na pleť. Pleť je totiž po vyčistení zvlášť prístupná aktívnym látkam a sérum oveľa lepšie využije.

 

Krok 2: Sérum nechajte vstrebať a asi po minúte aplikujte denný alebo nočný krém ako obvykle.

 

Chráňte sa pred slniečkom!

Popri vnútorných faktoroch sa na tvorbe vrások podieľajú aj externé vplyvy, predovšetkým UV žiarenie.

Vyskúšajte NIVEA Ochranný denný krém

so zvýšenou UVA ochranou proti vráskam Q10 plus s OF 30, ktorý obsahuje vysoko účinný UVA filter.

 

Tipy pre zdravo a mlado vyzerajúcu pleť

• Pite dostatočné množstvo vody

• Dožičte si dostatok spánku

• Opaľujte sa zodpovedne a vždy s UV ochranou

• Používajte starostlivosť s vysokým obsahom aktívnych látok

Patrí do vydania: 
Máj 2016