Bývajte už od 1,89 % ročne

...alebo nám dovoľte zaplatiť časť úrokov z medziúveru za vás. Jarné mesiace sú ako stvorené na obnovu alebo riešenie nového bývania. Rekonštrukčné i stavebné práce sa pomaly rozbiehajú, onedlho budú v plnom prúde. Ľudia, ktorí sa zamýšľajú nad novým alebo vynoveným bývaním, si čoraz nástojčivejšie kladú otázku – kto mi pomôže s financovaním mojich zámerov?

 

 

Ak váhate, zvažujete pre aj proti, alebo ak ste doteraz nenašli správnu odpoveď, radi vám poradíme. Jedno z najlepších riešení je stavebné sporenie v Prvej stavebnej sporiteľni. Pravda, tento finančný produkt je vo svojej podstate určený na dlhodobejšiu prípravu financií určených na kúpu, výstavbu alebo obnovu už existujúceho bývania. V PSS, a. s., sme však mysleli aj na tých, ktorí potrebujú finančné prostriedky skôr alebo dokonca hneď teraz. Áno, aj pre vás sú určené úvery, ktoré sú nielen výhodné, ale zároveň aj vhodné na okamžité prefinancovanie akejkoľvek situácie spojenej s bývaním.

 

Stačí si len vybrať

Pri príprave našej aktuálnej akciovej ponuky sme sa sústredili na to, aby si v nej niečo pre seba našiel úplne každý. Niekto dáva prednosť úveru s naozaj nízkym úrokom, ďalší ocení úľavu na splátkach, iný nechce alebo nemôže založiť úver nehnuteľnosťou a určite nikto neodmietne bonus navyše. Začnime neodolateľne nízkou úrokovou sadzbou. V súčasnosti je to pri našich úveroch na bývanie až o 3 % menej ako v prípade bežnej úrokovej sadzby. Pri tých najvýhodnejších sa zvýhodnený úrok začína už od 1,89 % ročne. Podmienkou je založiť takýto úver nehnuteľnosťou a zaviazať sa k viac ako 10-ročnej splatnosti. Výhodou je, ak klient pred požiadaním o takýto úver na bývanie už sporil na svojom účte stavebného sporenia. Čím viac a čím dlhšie, tým lepšie preňho. Zvýhodnenú úrokovú sadzbu mu podľa jeho želania zafixujeme na jeden alebo tri roky. Pritom takýto úver je vhodný nielen na zabezpečenie nového alebo vynoveného bývania, ale aj na prefinancovanie menej výhodného úveru v inej banke. Dodáme len, že táto ponuka PSS, a. s., sa netýka spotrebiteľských úverov.

 

Úroky zaplatíme za vás

 

Riešenie však máme aj pre tých našich klientov, ktorí si potrebujú požičať nižšiu čiastku alebo nechcú či nemôžu založiť svoj úver na bývanie nehnuteľnosťou. V tomto prípade môžete siahnuť po medziúvere. Ak ho budete zodpovedne splácať, PSS, a. s., za vás raz ročne, vždy v decembri, zaplatí jednu splátku úrokov z vášho medziúveru. Ak sa rozhodnete pre medziúver do 40-tisíc eur, v závislosti od jeho typu a dĺžky splácania môžete ušetriť aj viac ako 4-tisíc eur. Pre našich sporiacich klientov zároveň platí, že až do tejto výšky ho netreba ani založiť nehnuteľnosťou. Vďaka tomu sa vyhnete viacerým nepopulárnym a zdĺhavým administratívnym úkonom. Ušetríte svoj čas a ďalšie peniaze. Navyše, každému žiadateľovi o medziúver sprostredkujeme Unikátne poistenie domácnosti. Vy sa zabezpečíte pred nepriaznivými udalosťami a prvé dva roky poistného budete mať zdarma. PSS, a. s., uhradí poplatok za vás.

 

A čo ten sľúbený bonus?

 

Ten je určený mladým ľuďom, resp. rodinám, ktoré u nás splácajú úver a ktorým sa narodilo dieťa. Ak podajú žiadosť do troch mesiacov od radostnej udalosti, umožníme im odklad úverových splátok až o pol roka. Určite mnohým zmiernime výdavky, ktoré sú s narodením bábätka neodmysliteľne späté. Ponuka výnimočných úverov PSS, a. s., platí do konca júna 2014.

 

Aj na vybavenie domácnosti

Vďaka stavebnému sporeniu v PSS, a. s., si zabezpečíte nové alebo vynovené bývanie. My však myslíme aj na financovanie nábytku či elektroniky v ňom. Pre našich klientov máme v ponuke úvery na vybavenie domácnosti s výhodnými podmienkami a nízkym úrokom.

 

Viac informácií vám poskytnú obchodní zástupcovia PSS, a. s. Môžete nám tiež telefonovať na číslo 02/58 55 58 55 alebo si kliknite na stránku www.pss.sk.

 

 

Patrí do vydania: 
Jún 2014