Novinky o vlasoch, do vlasov, nové vlasové trendy a vlasoví pomocníci

„Angel Looks 2012“ - s bystrým okom a jeho jedinečným štýlom, fotograf Peter Lindbergh dokonale zachytil trendové Schwarzkopf looky pre túto sezónu a premenil medzinárodne uznávané modelky Iris Strubegger, Elisu Sednaoui, Hanu Jiřičkovú a J. Lee Hye Jung do súčasnej modernej podoby mestských anjelov. Získavaním nespočetného množstva inšpirácie, od módnych štýlov až po pouličné, sa značke Schwarzkopf a vlasovému expertovi značky Schwarzkopf Arminovi Morbachovi podarilo vytvoriť štyri aktuálne Schwarzkopf looky. Hravé, sexi, výrazné a vzrušujúco nové.

Zdravé a krásne vlasy už o 5 minút

 

Kerastasé Paris

Dva nové prípravky Age Premium od KÉRASTASE sú určené na spevnenie vlasového vlákna, výživu, vitalitu a lesk. Lait Substantif je starostlivosť s ultra ľahkou textúrou na omladenie a objem vlasov bez ich zaťaženia. Mousse Substantif je stylingová pena na dodanie objemu a tvaru oslabeným vlasom. Dodáva im pevnosť a objem bez zaťaženia.

Profesionálna starostlivosť v kaderníckych salónoch Pierot Exklusive

Ak ste nespokojná s kvalitou svojich vlasov a požadujete okamžitú premenu, tak práve pre vás je tu profesionálne a personifikované ošetrenie FUSIO - DOSE. Sedem unikátnych patentov, koktail vysokoúčinných látok namieša váš kaderník presne na mieru vašim vlasom. Riešenie na suché vlasy,farbené vlasy, poškodené a zrelé slabnúce vlasy. Vlasy, ktoré sú poškodené vplyvom vonkajších, ale aj vnútorných faktorov. Koktail sa nanesie do vlasov a nechá sa pôsobiť 5 minút. Následne kaderník upraví vlasy do požadovaného tvaru a vy odchádzate s vlasmi, ktoré sú okamžite lesklé, nabité energiou a omladzujúcim vzhľadom.

JOICO

Prvá EKO rada od JOICO bez sulfátov
Hľadáte výrazne jemné, hebké a zdravo vyzerajúce vlasy, ktoré také vydržia byť až 72 hodín?Potom použite Joico ® Smooth Cure, prvý rad bez sulfátov pre uhladenie bez strapatenia s dlhotrvajúcou hebkosťou.

Tvaruj s vášňou

Nová stylingová rada STRUCTURE od JOICO- The art of healthy hair, vám zaručí účes presne podľa vašich predstáv. Nič nie je nemožné s trochou štruktúry.  Nie je to len o prostriedkoch,  je to o tom, čo s nimi urobíte.  Vy si účes vysnívate,  my máme prostriedky, ako ho vytvoriť.

Schwarzkopf Looks 2012

"Angel Looks 2012" - s bystrým okom a jeho jedinečným štýlom, fotograf Peter Lindbergh dokonale zachytil trendové Schwarzkopf looky pre túto sezónu a premenil medzinárodne uznávané modelky Iris Strubegger, Elisa Sednaoui, Hana Jiřičková a J. Lee Hye Jung do súčasnej modernej podoby mestských anjelov. Získavaním nespočetného množstva inšpirácie, od módnych štýlov až po pouličné, sa značke Schwarzkopf a vlasovému expertovi značky Schwarzkopf Arminovi Morbachovi podarilo vytvoriť štyri aktuálne Schwarzkopf looky. Hravé, sexi, výrazné a vzrušujúco nové.

Biosilk

Vyživujte vlasy prípravkami  BioSilk - revolučnou líniou starostlivosti o vlasy a pokožku s obsahom prírodného hodvábu. Starostlivosť prípravkami BioSilk dodá vlasom hodvábnu jemnosť a hladkosť, vyživí ich, zrekonštruuje a revitalizuje. Vďaka použitým inovatívnym technológiám BioSilk chráni vlasy pred teplom, chladom a vlhkosťou. Vyskúšajte BioSilk šampóny, kondicionéry, alebo prípravky pre úpravu účesu.

L´Oréal Professionnel

S novými profesionálnymi farbami Dialight a Diarichesse od L´Oréal Professionnel dosiahnete neuveriteľne krásne, lesklé účesy melírované tón v tóne. Vyskúšajte túto novú službu u vášho kaderníka. Diarichesse prekrýva až 70 percent bielych vlasov, je veľmi vhodná na prekrytie odrastajúcich korienkov.

Dokonalí pomocníci pri stylingu a tvorbe účesov od Rowenty

Predstavujeme vám produkty starostlivosti o vlasy z dielne Rowenta, vďaka ktorým bude o vaše vlasy postarané ako v profesionálnom štúdiu. Inteligentná krása Rowenta v dokonalom súzvuku s vlasovou kozmetikou Schwarzkopf. Rowenta Infini Pro AC Elite je ideálny pre rýchle sušenie a tiež pre dokonalý tvar a objem vlasov. Pokojne aj na dlhodobý každodenný ľahký styling. Sušič má totiž profesionálny AC motor s dlhou životnosťou, ktorá je trojnásobne dlhšia ako pri klasických sušičoch vlasov a špeciálne tvarovaný difúzer. Vlasový špecialista vaše vlasy nielen vyrovná ale zároveň ich vytvaruje do požadovaného účesu. Rowenta Curl LCD 230°C, žehlička 2v1 - pre žehlenie i natočenie vlasov.  

S kulmou Orava K-52 vymodelujete moderné padnuté vlny

S vyčarovaním trendového účesu vám pomôže kulma na vlasy Orava K-52. Praktická, kompaktná, s titánovým telom, s ergonomicky tvarovanou rukoväťou v úprave proti popáleniu. Na kulme si nastavíte požadovanú teplotu na úpravu účesu a svetelný indikátor vám ukáže, kedy je pripravená poslúžiť vám pre vašu krásu. Keď svieti, kulma sa nahrieva, keď bliká, teplota je podľa vášho priania. Jednoduchá, praktická a v sympatickom čiernom metalíza-vyhotovení s bordovými farebnými prvkami. Kulmu na vlasy Orava K-52 kúpite v značkových predajniach Orava a v e-shope www.orava.eu za 13,90 €.

 

Autor: 
Daniela Drábová
Patrí do vydania: 
Apríl 2012