December 2023

Zimná obuv je nevyhnutným doplnkom outfitov počas chladných mesiacov. Pri výbere pánskej a dámskej obuvi na zimu je potrebné zohľadniť viacero faktorov. Aké veci sa oplatí vedieť pred kúpou obuvi na zimu? Poradíme vám v tomto článku.

Predstavujeme vám produkty, ktoré v roku 2023 ovládli vaše kúpeľne.

Annabelle Minerals predstavuje svoj klasický krycí minerálny mejkap v modernej lisovanej podobe. Vyskúšajte ho. Nový púdrový mejkap má vyživujúce zloženie a dokonalé krycie vlastnosti. Vašej pokožke tak okamžite prepožičia zamatovo hladký vzhľad.

Bambucké maslo, arganový olej a podmanivá vôňa levandule s mandarínkou a vanilkou. To sú kľúčové zložky radu NEUMA NEU MOISTURE®, ktoré sa postarajú o zdravo lesklé, hodvábne hebké a nádherne voňavé vlasy.

Rodáčka zo Senice nad Myjavou žijúca v Čechách na Vysočine si tento kraj zamilovala na prvý pohľad. Predstavila nám jedinečné miesta, zákutia a pamiatky, ktoré tu treba vidieť. Hovorí o nich so zanietením a my veríme, že je to miesto neskonalých možností. Oľga Königová je riaditeľkou Vysočina Tourism a v nasledujúcich riadkoch vás vtiahne do svojho života na Vysočine.

Zlozvyky trápia takmer každého z nás. Prejedanie, málo pohybu či fajčenie. Dospelí fajčiari to však môžu tento rok skúsiť bez dymu.

Stretli ste sa už s výrazom dámske bikery? Ak nie, mali by ste to napraviť! Ide totiž o veľmi šik členkové čižmy, ktoré tak trochu napodobňujú vzhľad motorkárskych topánok. Pokiaľ teda chcete aj v nadchádzajúcej sezóne kráčať ruka v ruke s najnovšími módnymi trendmi, bikery vo vašom šatníku nemôžu chýbať. Naučíme vás, ako ich nosiť so štýlom.

Sezóna chrípky a akútnych respiračných ochorení naberá na intenzite. Začať nový rok s kašľom nechce asi nikto z nás, a preto je dobré zakročiť hneď, ako sa objavia prvé príznaky kašľa.

Dokážte svojej láske, že naozaj viete, čo ju na Valentína poteší. Darujte jej krásne pery, a to vďaka Annabelle Minerals Lipstick vo farbe jahôd. Červená nie je len farba, je to sľub lásky, starostlivosti a krásy pre vaše pery. Nie je to len obyčajný rúž, je to prírodná starostlivosť, ktorá sa okrem oslnivej farby a lesku postará aj o výživu pier.

Sviatok zamilovaných sa blíži, vy však nemusíte čakať, aby ste svojej láske pripravili niektorý z výnimočných receptov, prebúdzajúcich zmysly aj srdce.