September 2007

Tohtoročná jeseň bude opäť hýriť farbami, ktoré musíte mať. Exkluzívne paletky očných tieňov, rúže, lesky na pery, líčka, mejkapy, kontúrky. Po lete si vymeňte kozmetickú taštičku za novú a naplňte ju horúcimi novinkami, ktoré sme pre vás pripravili od CHANEL, Lancôme,Yves Saint Laurent, Shiseido, Estée Lauder a Clinique.

Pod pojmom ošetrenie si každý z nás predstaví vzdelaného odborníka s lekárskym titulom a fonendoskopom v rukách. Keď si však ošetrenie premietneme do sveta Kérastase Paris, je tu odborník pripravený splniť naše najtajnejšie sny týkajúce sa vzhľadu našej koruny krásy.Poradcovi-kaderníkovi Kérastase fonendoskop nahrádza snímacia kamera a lekársky diplom najvyšší stupeň vzdelania v práci so značkou Kérastase Paris.

V žiadnej civilizácii neexistoval drahokam ani klenot, ktorý by fascinoval a okúzľoval tak, ako lesknúca sa perla. Tento nádherný skvost, prírodný v každom smere na rozdiel od iných drahých kameňov, nepotrebuje žiadnu ďalšiu úpravu.

Už 1. septembra 2007 sa otvoria dvere novej predajne GANT v bratislavskom Auparku. Milovníci módneho dámskeho a pánskeho oblečenia môžu konečne siahnuť aj po oblečení pre deti. Nájdu tu detské oblečenie pre svoje ratolesti od troch do pätnásť rokov, ale i pre maličké bábätká.

Šestnásteho augusta uplynulo presne tridsať rokov od smrti najväčšej hudobnej legendy. Meno Elvis Presley poznajú na celom svete, jeho pesničky sa hrávajú dodnes, často sa nimi inšpirujú aj generácie, ktoré tohto speváka nezažili. Nečudo, veď zomrel štyridsaťdvaročný. Príliš veľa slávy a primálo času na život.

Denisa Geislerová zanechala na Slovensku sľubne sa rozbiehajúcu hereckú kariéru len preto, aby vyskúšala šťastie v poľskom muzikáli Metro. Vo Varšave, hlavnom meste Poľska, sa nakoniec stala jednou z najväčších muzikálových hviezd, no vzápätí toto mesto opustila a presťahovala sa s rodinou do Dánska. Zrazu ju nik nepoznal. Dnes hrá v dánskych divadlách a nič vo svojom živote neľutuje…

Folk je menšinový žáner. Definovať si ho netrúfajú ani naslovovzatí odborníci. Má mnoho podôb a dá sa povedať, že v každej krajine jeho výskytu má iné zdroje. To je možno príčinou jeho rozmanitosti. Ľudia si väčšinou pod pojmom folku predstavia charizmatického sólistu, speváka, ktorý je autorom hudby i textov, v ruke drží gitaru a jeho vystúpenia sú autentické a sugestívne. To je ale iba jedna z mnohých tvárí tohto celosvetového fenoménu. Folk nie je len hudobný žáner, ale aj spôsob myslenia a tiež spôsob života.

Otec dvoch detí, narodený v znamení Barana, rád trávi svoj voľný čas v prírode, na bicykli, pri tenise alebo pri dobrej detektívke. Nevie dovolenkovať pasívne, a tak si napríklad taký pobyt pri mori spestrí aspoň raftingom.

V poslednom období sa v civilizovanom svete čoraz častejšie stretávame s trendom vyhýbať sa potravinám s vysokým obsahom tukov. Napriek tomu, že tento fenomén mnohí lekári považujú za viac ako pozitívny, niektorí jedinci ho doviedli k „dokonalosti“ až tak, že tuky nejedia vôbec. A hoci sa tieto makroživiny všeobecne považujú za pôvodcov vzniku obezity, srdcovo-cievnych chorôb či niektorých druhov rakoviny, ich význam neradno podceňovať. Je totiž dôležité rozlišovať, ktoré z nich a v akom množstve sú pre naše zdravie nevyhnuté a mali by tvoriť samozrejmú, dokonca dôležitú súčasť pestrej výživy, a naopak, ktoré z nich nám môžu vážne uškodiť. Možno sa vám to bude zdať šokujúce, ale vyškrtnutie tukov z jedálneho lístka môže byť rovnako nebezpečné ako ich nadmerný príjem!

Všetci túžime po láske. Byť milovaný a milovať je najväčším prianím ľudstva. Pokiaľ sa však nenaučíme vážiť si samých seba, zmieriť sa s vlastnými nedostatkami a akceptovať sa takých, akí sme sa narodili, cestu k láske a spokojnosti ťažko nájdeme. Len pozitívny prístup k vlastnému Ja a zdravé sebavedomie vedú k radostnejšiemu životu. Majme sa preto trochu radi!

Sú na prvých stránkach. Na programe všetkých súkromných večierkov. Sú terčom záujmu aj opovrhovania. Venuje sa im viac pozornosti než zákonitým polovičkám tých mužov, ktorým náležia. Milenky, ktoré niektorí pomenúvajú priateľky. Verejnosť ich zatracuje, pozerá na ne cez prsty. Aká je ale objektívna pravda? Zaslúžia si obdiv či zatratenie?