Marec 2006

„Je dôležité, aby ste nechodili stále so vztýčenou hlavou a netvrdili, že všetko je v najlepšom poriadku. Súčasne je smiešne to, čo sa stalo, ľutovať. Ja to nikdy nerobím.“

Marcové novinky, ktoré pre nás pripravili kozmetické spoločnosti, sú skutočne veľmi lákavé. A keďže v marci máme my ženy sviatok, obdarujme sa aspoň jedným prípravkom.

Svetoví módni dizajnéri nám chcú toto leto znovu dopriať nádheru, luxus, rebéliu i pohodlie. Niekedy je jednoduchšie nemať si z čoho vyberať, pretože tentokrát to bude opäť raz ťažké.

Pri tvorení novej módnej kolekcie si Christophe Lemaire dal nový, jednoduchý cieľ: urobiť športové modely formálnejšie. Výsledkom je kolekcia s protikladným prívlastkom – preppy pop, konvenčný pop.

Velikánka talianskej klasickej elegancie a úspešná biznismanka s vášňou pre archeológiu sa stala nezabudnuteľnou vďaka svojmu nevtieravému, pohodlnému módnemu štýlu. Jej pečať sa odrazila i v kolekcii parfumov, ktoré rovnako úspešne dobyli nielen taliansky módny svet.

Nová kolekcia oslavuje ženského športového ducha a funkčné vlastnosti odevov spája s novým moderným a dôsledným štýlovým výrazom.

Táto dvadsaťdeväťročná mladá žena má na starosti marketing a public relations značky Nokia v Českej a Slovenskej republike. Malo by to znamenať, že je obchodníčkou telom i dušou, že rozumie technike mobilných telefónov ako málokto z nás. Mohlo by to znamenať, že jej svetom sú mobilné aparáty, moderné technológie a všetko, čo s tým súvisí. No jej svet je omnoho väčší, pestrejší a bohatší. Jej život je taký nevšedný ako ona sama.

Vyhrala súťaž mladých speváckych talentov v roku 2003 a onedlho všetkým potvrdila, že to nebola žiadna náhoda. Dnes má vo svojej zbierke Zlatého slávika, troch Aurelov a dve ceny OTO ako najúspešnejšia a najobľúbenejšia slovenská speváčka. To všetko vďaka vlastným pesničkám, ktoré sú známe aj za hranicami Slovenska. A už úplne neskutočne znie, že je milá, priateľská a bezprostredná. Taká je v skratke Zuzana Smatanová, no my sme sa chceli dozvedieť ešte viac…

Život Edith Piaf je poznačený ohromujúcim kontrastom: jej úžasná sláva je v protipóle k jej tragickému osobnému životu, jej jemné drobné telo na pódiu k ohromnej sile hlasu.

Často na vás všetky, účastníčky našej súťaže Urobme to pre seba, myslím. Ako sa vám podarilo naštartovať seba a svoj organizmus? Aké už máte za sebou úspechy? Kilogramíky a centimetríky ubúdajú? Diéta sa vám nevymyká spod kontroly? Našli ste si svoj spôsob, svoj biorytmus? Verím, že áno… Verím, že už rozumiete svojmu telu a svojim potrebám. Prinášam vám zopár svojich skúseností, ktoré vám možno pomôžu a možno vás aj budú inšpirovať.