Február 2006

„To, čo v živote ľutujem, nie je to, čo som urobila, ale to, čo som neurobila.“

Exkluzívna kolekcia jarného líčenia Chanel 2006 odráža okúzľujúce zákulisie Hollywoodu a sveta filmu. Ružová, ľadovobéžová a monroeovská červená pre čistú zvodnosť.

Iba čistá pleť je skutočne krásna, jemná, svieža a žiarivá. Mikroperlové peelingy a antistresové masky od Chanel Précision obsahujú výnimočné koncentráty z kvetín, ktoré dodajú vašej pleti hydratáciu, žiarivosť a čistotu.

Plesová sezóna je už v plnom prúde, ale mnohé z nás ešte stále nevedia, pre akú toaletu sa tento rok rozhodnúť. Nech sa páči, inšpirujte sa skutočne originálnymi večernými róbami.

Opäť bude Valentína, sviatok zaľúbených. Symbolom tohto sviatku a jeho posolstva je červené srdce, ktorým bez slov vyjadrujeme svoje city, svoju náklonnosť a lásku. Valentín sa už u nás udomácnil a mnohí ho nosia v srdci po celý rok. Tradícia, existujúca vo svete niekoľko storočí, ožila aj u nás.

Pred piatimi rokmi pritancovala do hudobného priemyslu plavovlasá Kolumbijčanka s neobvyklým tanečným štýlom. Tých, čo si mysleli, že bude jednou zo zástupu krásavíc s jediným hitom, dokonale sklamala. Na svojom úspechu totiž pracovala dôkladne a dlho. Jej snom je, aby aj nehispánski fanúšikovia začali počúvať jej španielske albumy.

Skupina Peha sa mení.Kvalitné texty ostávajú, gitarová muzika tiež, to len jej šarmantná líderka Katka Knechtová si povedala, že s imidžom rebelky nadobro končí.

Andrej Reiser sa narodil v Žiline v roku 1949. Po roku 1968 rodina odišla do Spolkovej republiky Nemecko, kde Andrej vyštudoval fotografiu na renomovanej škole v Essene. Reiserove fotografie boli publikované vo viacerých prestížnych časopisoch, ako Stern, Der Spiegel, FAZ-Magazin, Fortune, GEO a ďalších. Získal niekoľko významných ocenení.

Čas hojnosti a novoročných predstavzatí máme za sebou. Ak medzi ne patrila aj vaša túžba konečne zmeniť svoj životný štýl a pritom zlepšiť svoj zovňajšok, ste na správnom mieste. Časopis Beauty&Woman vyhlásil súťaž, ktorej cieľom je aktívna podpora. Sme tu preto, aby sme vás motivovali, aby sme vám pomáhali dobrou radou a aby sme spoločnými silami urobili niečo pre seba.