September 2013

ALO diamonds rozšírilo od minulého mesiaca svoju rodinu designových butikov aj na Slovensku. Po ALO Hilton Košice a ALO Eurovea Bratislava otvorila spoločnosť v piatok 10.05.2013 svoj v poradí už tretí butik na Slovensku, ALO Avion Bratislava. Celkovo sa na Slovensku a v Českej republike nachádza už 8 butikov a deviaty je v americkom Miami.

 

Čo všetko robíte denne pre svoju pleť? Skúšate rady nové prípravky?

Viac kozmetiky nájdete v septembrovom čísle Beauty@Woman na strane 16 a 25.

Jesenná šedá, dravý leopard, trendová farba červeného vína. Viac nájdete v septembrovom čísle Beauty@Woman na strane 12, 14, 17 a 18.

 

Návrat motorkárskej bundy, tenisky. Viac nájdete v septembrovom čísle Beauty@Woman na strane 20 a 22.

 

Mnohí muži sa noseniu šperkov vyhýbajú. Doplnky považujú za atribút prislúchajúci ženám. Viac nájdete v septembrovom čísle Beauty@Woman na strane 77 a 78.

Viac vôní nájdete v septembrovom čísle Beauty@Woman.

Každá celebrita má svoj obľúbený symbolický náramok. Náramok je neoddeliteľným módnym doplnkom, má špeciálny význam. Svet známych osobností najviac poznačili štyri náramkové trendy. Farebné náramky Cruciani, zlaté náramky Cartier Love, náramky zo vzácnych kameňov Shambala a červené na odpudenie zlej energie, podľa ktorých medzi známymi osobnosťami spoznáte tie, ktoré uznávajú učenie Kabbalah. Viac nájdete v septembrovom čísle Beauty@Woman na strane 8 až 11.

 

Viac fotiek z módneho editorálu nájdete v septembrovom čísle Beauty@Woman na strane 32 až 37.

Amber Heard pre Guess. Vôňa Guess Girl Belle je inspirovaná najviac sexi ženami módneho priemyslu. Kvetinová, ovocno-drevitá vôňa je veľmi zvodná a hravá, príťažlivá a odvážna. Viac nájdete v septembrovom čísle Beauty@Woman na strane 30 a 31.

 

Známa španielska značka Paco Rabanne, ktorá stoji za sexy metalickým lookom deväťdesiatych rokov, začala pracovať na svojom znovuzrodení.Prvým krokom má byť zmena v poste kreatívneho riaditeľa, ktorým sa stáva francúzsky návrhár Julien Dossena. Viac noviniek nájdete v septembrovom Beauty@Woman na strane 46 a 47.

 

Typická obdivovateľka modelov Isabel Marantovej je mladá žena, ktorá sa príliš nezaoberá tým, ako vyzerá. Ráno vstane, oblečie si jednoduché tričko, džínsy, vybíjané čižmy, vlasy si stiahne do vrkoča a na tvár nanesie minimálny mejkap. Jej nedbalý vzhľad je však dokonalý. Je ležérny, sexy a nesmierne prirodzený. Presne taký, aké sú modely francúzskej návrhárky Isabel Marantovej. Viac nájdete v septembrovom čísle Beauty@Woman na strane 38 až 43.

 

Bussaco Palace zaberá popredné priečky na zozname najgrandióznejších zámkov a konkuruje tak dokonca ušľachtilému Buckinghamskému palácu či roztopašnému Versailles. Viac nájdete v septembrovom Beauty@Woman na strane 52 až 54.

 

Premiéra filmu Anna Karenina mala byť udalosťou roka 2012. Napriek tomu, že ceny na filmových festivaloch sú mnohokrát zavádzajúce a nie vždy odzrkadľujú skutočnú umeleckú úroveň toho ktorého filmu, v prípade filmu Anna Karenina sú do značnej miery presné a opodstatnené. Viac nájdete v septembrovom čísle Beauty@Woman na strane 72 a 73.

 

Dizajnovo zaujímavý reproduktor je malý svojimi rozmermi, ale veľký zvukom. Dva meniče s výkonom 5 wattov sú umiestnené vo vnútri kopaktného tela, ktoré je ako stvorené na prenášanie. Viac nájdete v septembrovom čísle Beauty@Woman na strane 86 a 87.

Má to päť dverí, pod kapotou výkonný turbomotor a v ponuke iba automatickú prevodovku. Čo je to? Hádam štvrtá generácia francúzskej ikony Renault Clio RS?

 

Navonok pôsobí mohutne a rázne. Tí, čo zhotovili tento malý tereňáčik, chceli ulahodiť nadšencom pre autá zo segmentu SUV.

 

Toyota uviedla začiatkom leta s odstupom piatich rokoch štvrtú generáciu svojho populárneho SUV Rav4. Nový „Japonec“ opticky i papierovo narástol, doladil drobné technické nedostatky a konečne dostal do výbavy aj prvky, ktoré by si právom zaslúžila už odchádzajúca generácia.