December 2005/ Január 2006

„V Hollywoode sa nič nedá utajiť. Všetko je tu zdokumentované. Keď idete s niekým na drink, za chvíľku to obehne cely svet.“

Prekvapte svojich blízkych a najmilších pekným vianočným darčekom. Parfumy vždy potešia. Radi ich striedame, testujeme, meníme podľa nálady, ročného obdobia, príležitosti či pocitov. Jeden nikdy nestačí. A ďalej sú tu luxusné kazety, exkluzívna pleťová kozmetika, luxusná dekoratívna kozmetika… Určite neodoláte. Veď Vianoce sú iba raz.

Pred nami je ďalšia plesová sezóna a za nami ďalšie prestížne módne prehliadky Haute Couture. Svetoví dizajnéri ani tentokrát nešetrili obratné prsty zručných pracovníkov svojich krajčírskych dielní. Neodolateľné módne kreácie opäť omámili všetkých obdivovateľov sveta módy i budúce zákazníčky. Pokochajte sa aj vy výtvormi Scherrera, Lacroixa, Gaultiera či Armaniho!

V detstve vôbec netušila, že raz bude modelkou. Predpokladala, že vyštuduje a bude pracovať v otcovej úspešnej právnickej firme. Všetko sa zmenilo na jednej düsseldorfskej diskotéke, na ktorej bola s priateľmi. Tu si ju všimol modelingový agent Michel Levaton, a tak sa jej práca od roku 1987 začala točiť okolo modelingu. Mala vtedy len sedemnásť rokov.

Charitatívna módna prehliadka Nadácie Terezy Maxovej

Narodil sa v roku 1984 na Ukrajine. Ako kaderník začal pracovať v roku 1999. Už v roku 2000 sa stal víťazom konkurzu v meste Vinica a udelili mu cenu Grand Prix za fantazijný účes. Kadernícku školu ukončil v roku 2001. Dvojročnú školu Pavieľ vďaka svojim výborným praktickým skúsenostiam absolvoval za jeden rok. V roku 2002 bol dvakrát nominovaný na kaderníckej súťaži v Kyjeve a v obidvoch prípadoch vyhral prvé miesto: najprv za fantazijný účes, neskôr za extrémny.

Sonja Divé-Dahl sa narodila 19. novembra 1961 vo Švédsku.Do siete Radisson SAS Hotel vstúpila v roku 1988 a postupne pôsobila v hoteloch v Malmö, v Prahe, v Amsterdame, Sofii a v Krakove. V roku 2005 nastúpila na post riaditeľky hotela Radisson SAS Carlton Hotel v Bratislave.

Narodila sa v roku 1971 v Martine.Absolvovala štúdium na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave na Katedre grafika a iné médiá pod vedením prof. Vladimíra Popoviča a doc. Roberta Jančoviča. V súčasnosti sa venuje konceptuálnemu umeniu, video-artu, kresbe a maľbe.

Vychádzajúca hviezda slovenského hudobného neba, dieťa jednej z najsledovanejších reality show na Slovensku, Zdenka Predná, v týchto dňoch vydáva svoj debutový album.Či sa tejto drobnej, charizmatickej a spontánnej mladej žene, ktorá si svojím hlasom a svojským štýlom podmanila davy, podarí zaradiť sa medzi osobnosti hudobného šoubiznisu, ukáže čas.

Sympaťák. Už roky žije v Prahe, napriek tomu nestratil nič zo svojho bratislavského prízvuku. Muzikant s dušou večného chlapca – aj taký je spevák Meky Žbirka.

Nová suťaž.Skvelá priležitosť pre všetky, ktoré chcú byť so sebou viac spokojné.Do nového roka s novým životným štýlom a krajším zovňajškom.