Február 2004


Gény k nej boli nadmieru štedré. Po rodioch zdedila umelecké cítenie, herecký, predovšetkým však spevácky talent, fyzický i udský pôvab. K tomu pridala vôu pracova na sebe, rozvíja svoje danosti, odvahu získa si svoje miesto na nebi popularity - a podarilo sa. Meno Katarína HASPROVÁ má dnes už svoj zvuk.

V roku 2004 COCO Mademoiselle, moderné echo ducha Chanel, pokračuje odhalením svojej zmyselnosti v novom reklamnom vizuáli. Jej tvárou je opäť Kate Moss, ale nie tá istá, teraz úplne iná, ešte viac vzrušujúca a zmyselná ako kedykoľvek predtým. S úplne moderným a zvádzajúcim šarmom.


Oblečte sa v módnom štýle Pret-a-Porter a svoju dokonalú úpravu zakončite úplne novou vôňou Pret-a-Porter by LOOK MODELS.

Zima sa len pomaly prelamuje do svojej druhej polovice. My však všetkým nedočkavým milovníčkam leta, ktoré zimomrivo prešľapujú a vzdorujú omrzlinám, už teraz prinášame prvé závany módnych trendov pre jar 2004. A ako dokazujú zábery zo svetových módnych mól, zase sa máme na čo tešiť!

Prezentuje sa pod značkou Vladimira Fashion Studio, pravidelne predstavuje svoje nové kolekcie na módnych prehliadkach doma i v zahraničí, oblieka známe osobnosti. Vďaka nekonečnej aktivite a vysokým ambíciám sa mladej módnej dizajnérke Vladimíre Bebčákovej stále viac darí plniť odvážne sny a tvorivé plány.

Fantastické modely, neuveriteľná farebnosť a silný dramatický náboj. Jeden z mála dizajnérov,ktorý dokáže nesmierne citlivo komunikovať prostredníctvom svojich modelov. Za nežným zmyslom pre estetiku je zároveň ambícia ísť si pre inšpiráciu kdekoľvek, ďaleko do histórie, na druhý koniec sveta, k primitívnym kmeňom, do sveta filmu alebo športu, a odvaha to všetko skĺbiť tak, ako by sa o to nik iný ani nepokúsil. Pretože predstavivosť v jeho hlave je nekonečná a kreativita zdá sa nepozná hranice. Aspoň nie také, ktoré by mohol dosiahnuť on.

Hravosť, fantázia, pestrosť, nápaditosť. Život, dynamika, krása, neuveriteľnosť, veselosť, ale i strach či úzkosť. To sú vnemy, aké človeku chodia mysľou pri pohľade na čarovné obrázky z dielne Petra Uchnára. Grafika, ilustrácie, knižné i časopisecké publikácie - také sú podoby jeho tvorby. A uznanie doma i v zahraničí, tak sa úročí jeho netradičné videnie sveta a schopnosť pretransformovať ho do maľovanej podoby. S výtvarníkom Petrom Uchnárom sme skloňovali zopár zaujímavých pojmov.

Je mladá, sympatická a nesmierne talentovaná. Hoci má slávne meno, cestičku jej nikdy nikto nedláždil. Lucie Vondráčková (23) pôsobí ako éterická bytosť, no hlboko v jej vnútri sa skrýva spontánna rebelka.

Okolie ju vždy považovalo za veľmi životaschopnú. Obľubuje šport, hrávala volejbal, lyžuje. Stretnete ju vždy elegantnú a upravenú, s iskrou v oku. Majiteľka neštátnej polikliniky PRO BIOS Vlasta Provazníková dáva na prvé miesto zdravie: v osobnom živote i v podnikaní. Porozprávame vám, prečo.

Poznáte to iste z vlastnej skúsenosti. Nie je salón ako salón, nie je kozmetika ako kozmetika. Niekde si napriek objednávke vyčkáte rad, ošetrenie absolvujete v početnej skupinke ležiacich zákazníčok bez súkromia a možnosti relaxácie, použitá kozmetika je z tých menej kvalitných, ale zato na výslednej cene sa to určite neodrazí. Našťastie existujú aj protipóly. Pohodlné estetické prostredie, jednotlivé procedúry šité na individuálnu mieru, komorné súkromie, vysoký nadštandard služieb i poradenstva, garantovaná vysoká kvalita všetkých prípravkov, s ktorými tu pracujú. Kde sme sa to ocitli? V bratislavskom salóne krásy RELOOK.

V prvej časti nášho rozprávania (Ako do nej vstúpiť a netrpieť) sme spoločne prekonávali úskalia obáv z neznámeho prostredia posilňovne, ostychu z prípadnej vlastnej nemožnosti i úskalia osobného nízkeho sebavedomia konfrontovaného s výkonmi a celkovým dojmom iných, v posilňovaní už zdatných cvičencov. Prekonali sme ich a do posilňovne, patrične psychicky pripravené, sme nakoniec predsa len vstúpili...