Gentle & Man

Ing. Peter Wagner - Zákazník musí odchádzať spokojný

Rozhovor s Ing. Petrom Wagnerom,  riaditeľom servisnej siete,  Mercedes-Benz Slovakia, s. r. o.

 

Beyoncé Heat Wild Orchid

Po celosvetovom úspechu najpredávanejšej vône Heat, ktorá bola uvedená na trh v roku 2010, predstavuje Beyoncé novinku Heat Wild Orchid.

 

 

Pánske vône a starostlivosť o pleť a telo

Každá z nás chce mať pri sebe krásneho, voňavého a upraveného chlapa. Väčšinou je muž vizitkou svojej partnerky. Vyberte mu novú letnú vôňu, pánsky gél na tvár a očné sérum Clarins. Nová kúpeľová línia Dior Homme poteší každého muža a dodá jeho pokožke sviežosť, hebkosť a príjemnú vôňu. A keďže je čas dovoleniek, odporúčam pribaliť do kufra najnovšiu knihu od slovenského spisovateľa Gustáva Murína 5 x P, v ktorej sa dočítate všetko o tom, ako dosiahnuť pohodové partnerstvo.

 

 

 

Gentleman - Štýlové šperky

Mnohí muži sa noseniu šperkov vyhýbajú. Doplnky považujú za atribút prislúchajúci ženám. Viac nájdete v septembrovom čísle Beauty@Woman na strane 77 a 78.

 

 

Keď Hubert chutí už 190 rokov

Spoločnosť Hubert J. E. má tento rok veľký dôvod na oslavu. Sekt, ktorý chutil už cisárovi Františkovi Jozefovi, má 190 rokov. Najväčší slovenský výrobca šumivých vín oslávil svoje jubileum 3. novembra v hoteli Carlton v Bratislave v spoločnosti svojich partnerov a priateľov. Pri tejto špeciálnej príležitosti spoločnosť uviedla exkluzívny sekt z limitovanej kolekcie Hubert XO, ktorý prišli pokrstiť hneď dvaja vzácni hostia, Milan Lasica a Ján Ďurovčík.

 

Mercedes-Benz 25 rokov na Slovensku

Pri príležitosti 25. výročia pôsobenia značky Mercedes-Benz na Slovensku sa uskutočnil v priestoroch výstavníckej spoločnosti Incheba Expo Bratislava slávnostný spoločenský galavečer. Zúčastnil sa ho predseda NR SR Peter Pellegrini, minister spravodlivosti Tomáš Borec, desaťročie vo funkcii slovenského prezidenta pôsobiaci Ivan Gašparovič, predstavitelia diplomatického zboru, ako aj nadnárodných spoločností, sídliacej v Nemecku Daimler a v Rakúsku Wiesenthal & Co., a ďalší hostia.

 

 

50. Mercedes-Benz GRAND PRIX

Výnimočné a v tomto roku aj jubilejné podujatie pre priaznivcov skokového jazdectva, medzinárodné jazdecké preteky MERCEDES-BENZ GRAND PRIX BRATISLAVA CSIO 3*-W/FURUSIYYA FEI NATIONS CUP™, konali sa v dňoch 23. – 26. júla 2015 v športovom areáli Slávia STU v Bratislave.

 

 

Hlavnými súťažami už 50. ročníka prestížneho medzinárodného podujatia boli Furusiyya FEI Nations Cup™ 3*of Slovakia, ktorý sa uskutočnil v piatok popoludní (súťaž družstiev) a Mercedes-Benz Grand Prix Bratislava – FEI World Cup jednotlivcov bol v nedeľu popoludní. Polstoročnica je súčasne príležitosťou na stručnú bilanciu Grand Prix Bratislava, ktorá svojou vysokou úrovňou skvele reprezentuje naše hlavné mesto i celú Slovenskú republiku, a to nielen v Európe.

 

Okrúhle jubileum významného medzinárodného skokového podujatia

 

Otestujte s nami: Rozkošný drobec - Test Smartu FourTwo tretej generácie

 

Autotesty si môžete prečítať v marcovom čísle Beauty&Woman, ktoré je už v predaji.

 

 

Otestujte s nami: Drsný skaut - Test novej Škody Octavia Scout TDI

 

Autotesty si môžete prečítať v marcovom čísle Beauty&Woman, ktoré je už v predaji.

 

 

Otestujte s nami: Ford Kuga 1,6 EcoBoost - Optimálna voľba

 

 

Autotesty si môžete prečítať v marcovom čísle Beauty&Woman, ktoré je už v predaji.

 

 

Syndikovať obsah