FINI-MINI NOODLES - nemotaj sa, namotaj sa!

Chutná rezancová polievka, ktorú poznáte z ázijských streetfoodových bistier, pripravená za 3 minúty? S Fini-Mini Noodles je všetko možné!

Polievková novinka od Podravky je hotová ihneď a zaženiete ňou hlad malých i veľkých hladošov. Kvalitné rezance len zalejte horúcou vodou, podľa chuti pridajte zmes vybraných korenín, čili a olej, ktoré nájdete v balení a chutná polievka je hotová! Fini-Mini Noodles od Podravky si vychutnáte v troch obľúbených príchutiach – kuracia, hovädzia a zeleninová. Už viete, čo teplé do žalúdka, keď sa ponáhľate alebo ak máte chuť na niečo rýchle pod zub? Fini-Mini Noodles sú „namotávka“, ktorú sa skrátka oplatí mať po ruke. Nemotaj sa, namotaj sa! 

 

Fini-Mini Noodles od Podravky 0,69 €/ 75 g

 

Skvelá chuť Ázie za 3 minúty

Poznáte to. Sú dni, kedy nie je času nazvyš. A nenadarmo sa hovorí, že s teplým a chutným jedlom v žalúdku je svet o niečo krajší. Či ste v práci alebo doma, Fini-Mini Noodles od Podravky vás zachránia od škvŕkania v bruchu a pocitu hladu. Navyše, chutia naozaj výborne!

 

Či si vyberiete kuraciu, hovädziu alebo zeleninovú príchuť, urobíte dobre. Fini-Mini Noodles sú totiž pripravené podľa konceptu ázijských receptov, ktoré poznáte z dovoleniek a reštaurácií. A prečo sa na Fini-Mini Noodles tak jednoducho „namotáte“?

 

- Ich prípravu zvládne naozaj každý.
- Stačí ich zaliať horúcou vodou a za 3 minúty je skvelé a sýte jedlo na stole.
- Dochutíte ich jednoducho - pribalenými koreninami, čili a olejom.

 

Fini-Mini Noodles oceníte nielen vtedy, keď ste v zhone, ale sú aj výborným riešením teplého a rýchlo pripraveného jedla na výletoch či na chate. Namotajte sa na Fini-Mini Noodles od Podravky! Želáme dobrú chuť.

 

Viac na www.podravka.sk. 

Patrí do vydania: 
Marec 2023