NEBOJTE SA FARIEB A ODVIAŽTE SA S AVONOM NA LETNEJ VLNE!

Krása patrí všetkým ženám, a preto si každá z nás zaslúži poznať tento pocit. Aj pomocou kozmetických výrobkov sa snaží spoločnosť zvýrazniť krásne ženské črty a pozdvihnúť tak ich sebavedomie. Avon verí, že každý má možnosť vytvoriť si svoju vlastnú definíciu krásy, pretože krásu objavujeme vo všetkých farbách, tvaroch a veľkostiach. Zdôraznite preto svoje krásne črty či už prirodzenými alebo výraznými farbami a oslavujte s Avonom pôvab vo všetkých jeho podobách.

Kozmetika je niečo, čo nám ponúka absolútnu slobodu. Či už obľubujete no make-up look alebo full glam, v Avone si na svoje príde naozaj každá. Dôkazom je aj dvojica Ivana Pražáková, stylistka, a Linda Gunišová, oficiálna vizážistka Avon SR a ČR. Linda sa tentokrát ocitla tiež na strane modelky. Dievčatá neváhali použiť najrôznejšie odtiene a ukázať tak ženám, aby sa nebáli experimentovať s makeupom spolu s oblečením a aby sa nechali unášať svojou fantáziou. „Najviac inšpirácie nachádzam v umení, prírode a v uliciach. Rada pozorujem ľudí v rôznych mestách po svete. Tiež sledujem zahraničných, ale aj českých módnych návrhárov,“ prezradila Ivana Pražáková.

 

Zhusťujúca a predlžujúca špirála Euphoric Featherlight

Odviažte sa a doprajte letu farbu! Vašu obľúbenú špirálu teraz nájdete hneď v troch letných odtieňoch – kobaltová modrá, nápaditá fialová a odvážna čierna. Kefka je v tvare presýpacích hodín, čo je zárukou intenzívnej farby bez zaťaženia a navyše dokonale vytočí každú riasu. Zloženie špirály dodá mihalniciam efekt umelých rias s dvojnásobným objemom a dĺžkou. Keratín s ricínovým olejom sa následne postará o potrebnú starostlivosť. Špirála Euphoric Featherlight je obľúbenou pomôckou aj Lindy Gunišovej – oficiálnej vizážistky pre Avon SR a ČR.

 

Tekutý rúž s matným efektom Lip Paint pre dokonalé pery

Chcete sa cítiť šik? Oživte svoj letný look novým hydratačným tekutým rúžom z obľúbenej línie Ultra! Nájdete ho až v 10 saténovo-matných farbách. Aplikácia je jednoduchšia ako kedykoľvek predtým vďaka hladkému tvarovanému aplikátoru, ktorý vám pomôže naniesť ideálne množstvo farby. Jeho zloženie s avokádom, kokosovým olejom, bambuckým maslom a vitamínom E dodá perám maximálnu hydratáciu! Neváhajte a nechajte sa unášať letnou vlnou sýtych farieb. „Trendom tohtoročného leta budú púdrové odtiene – staroružová a marhuľová, či neutrálne farby – béžová a karamelovo hnedá,“ radí stylistka Ivana Pražáková.

 

Manikúra ako zo salónu s rýchloschnúcim lakom na nechty Pro Colour

Zvýraznite svoje letné opálenie žiarivými lakmi na nechty. Nestarnúca klasika v podobe rýchloschnúceho laku Pro Colour teraz prichádza hneď v piatich nových trendových farbách. Trvácnu farbu, lesk a plné krytie dosiahnete už aj jedným ťahom. Stačí naozaj chvíľa a manikúra ako zo salónu je na svete! Nechajte sa inšpirovať stylistkou Ivanou Pražákovou a posuňte svoj letný look na inú úroveň. „Farebné nechtíky nám v lete dovolia sa viac odviazať. Nechty a oblečenie tvoria jeden celok, preto nad tým musíme trochu popremýšľať, aby to všetko ladilo. Zvolená farba nás nesmie pohltiť a taktiež by nemala pôsobiť rušivo. Platí, že odtieň na nechtoch nemusí byť úplne rovnaký ako farba na oblečení, ale mala by sa k nej čo najviac hodiť,“ dodáva na záver Ivana Pražáková.

Patrí do vydania: 
Jún 2021
Patrí do vydania: 
Júl - August 2021