Hubert J.E. podporí vinársku školu v Modre

Spoločnosť Hubert J.E. opäť organizovala obľúbené podujatie určené pre dámy, Hubert Dámsky klub. Tradičné somelierske podujatie sa tentoraz odohrávalo v novom formáte, ktorý niesol symbolický názov Zátka pre budúcnosť, s cieľom podporiť jeden z troch príbehov, ktoré sú blízke spoločnosti Hubert J.E. – talentovanú mladú somelierku Karin Kovácsovú, obnovu mozaiky kaštieľa v Seredi alebo SOŠ vinársko-ovocinársku v Modre. Víťazom, o ktorom rozhodli prítomné dámy, sa stala SOŠ vinársko-ovocinárska v Modre, ktorej náklady potrebné na interaktívnu tabuľu pokryje spoločnosť Hubert J.E.

Hubert Dámsky klub sa opäť niesol v príjemnej atmosfére v spoločnosti dám z oblasti biznisu, médií a šoubiznisu. Za víťazný príbeh dámy zvolili SOŠ vinársko-ovocinársku v Modre, ktorej Hubert J.E. poskytne prostriedky na interaktívnu tabuľu, ktorá zlepší kvalitu vyučovacieho procesu nielen žiakom, ale aj učiteľom. Druhé a tretie miesto spoločnosť odmenila súkromnou prehliadkou vinárstva v Seredi a produktmi zo svojho portfólia.

 

Počas večera mali hostia takisto jedinečnú možnosť pozrieť si tvorbu štyroch mladých módnych návrhárov, víťazov tohtoročnej súťaže Hubert Fresh Fashion Contest, ktorých kolekcie zažili svoju premiéru na podujatí Fashion LIVE!. Témou pre tvorbu bolo spojenie módy a bubliniek – Fashion Bubbles.

 

Ďalším významným momentom večera bol krst novinky Hubert Grand Zero Dosage, ktorý slávnostne pokrstila lupeňmi ruží riaditeľka MISS Slovensko Karolína Chomisteková. Dominantou sektu je sýta zlatistá farba a jeho plná chuť, ktorá navyše neobsahuje žiaden cukor.

 

„Je pre nás výzvou i potešením každoročne prinášať takýto formát podujatia. Osobitne ma teší, že sme tento rok program Dámskeho klubu rozšírili o charitatívny aspekt, v rámci ktorého nám naši hostia pomohli vybrať z trojice príbehov ten, ktorý u nich najviac zarezonoval a ktorému pôjde aj naša finančná podpora. Máme úprimnú radosť, že môžeme pomáhať napĺňať sny a dokončovať príbehy,“ povedal konateľ Hubert J.E. Peter Krúpa.

 

Viac informácií nájdete na:

www.hubertsekt.sk, www.hubertonline.sk, www.facebook.com/S.Hubertom.mi.zivot.chuti, www.instagram.com/hubertsekt

Patrí do vydania: 
Február 2017