Cvičte už teraz v pravidelných intervaloch a vypracujte si dokonalú postavu

Pravidelnému tréningu by sa nevyhýbala žiadna mladá žena. Horšie to je ale zosúladiť s prácou. Veľké vyčerpanie po práci a ešte cvičiť? Mnoho žien nad tým mávne rukou a vôbec si neuvedomuje, že práve teraz na jar je ten správny čas zabojovať. Leto sa pomaličky blíži a vy ste sa ešte nedostali do formy? Teraz sa vám možno podarí pozakrývať nedostatky. Horšie to však bude cez leto, keď budete musieť odložiť dlhé bundy.

Pripravte sa ešte pred letom. Doprajte si dobrú postavu, po ktorej bude slintať každá vaša kamarátka. S dokonalou postavou sa budete môcť ísť predvádzať trebárs aj do ďalekého Tuniska. Cvičte v pravidelných intervaloch už teraz, stravujte sa správne a uvidíte, že vaše telo sa začne časom meniť k lepšiemu.

 

Beh na čerstvom vzduchu je zdravý

Prichádzajúca jar nám umožňuje orientovať sa z fitness centra na prírodu. Beh na odľahlejších miestach, kde vás nemôže zraziť auto bude veľmi prospešný pre váš organizmus. Obujte si dobrú obuv, ktorá vás nezradí počas behu. V nekvalitnej obuvi si môžete poraniť členok. Výron na členku je veľmi nepríjemný. Vyhnite sa týmto naozaj nepríjemným bolestiam a zabezpečte si trailovú pánsku bežeckú obuv.

 

Vďaka správnemu športovaniu si budete môcť dovoliť aj obtiahnuté šaty

Športovanie v pravidelných intervaloch každej žene zaručí úbytok váhy. Už sa nebudete musieť schovávať do oblečenia veľkosti XXL. Pravidelný tréning vám zaručí, že si budete môcť obliecť úzke šaty rôznych materiálov. Ak ale ešte nejaké nemáte, vyskúšajte si nákup na internetovom obchode Butikovo. Módny svet Butikovo otvára náruč aj vám. Vyberte si neodolateľné šaty, ktoré zvýraznia vaše ťažko vypracované krivky.

Patrí do vydania: 
Apríl 2016