Máj 2010


Predplaťte si mesačník Beauty&Woman a ako darček získajte absolútne novinky od NIVEA Visage Q10 plus. Stačí zaplatiť poštovou poukážkou typu H na ktorejkoľvek pošte 10 € na našu adresu DR-DISTRIPRESS s. r. o., Limbová 18, 831 01 Bratislava do 30. 4. 2010. Každá nová predplatiteľka získa iba za 10 € ročné predplatné mesačníka Beauty&Woman a darček: Tónovací denný krém proti vráskam Q10 plus a nočný krém proti vráskam Q10 plus od NIVEA Visage v hodnote 24 €. Odmeníme až 100 nových predplatiteľov, ktorí si predplatia mesačník Beauty&Woman do 30. 5. 2010.

Vyberte si najkrajší flakón. Pošlite SMS v tvare BW1 (medzera) odpoveď (medzera) kontaktné údaje na číslo 6661. Cena odpovednej SMS je 0,199 € s DPH. Služba je dostupná pre klientov v sieti T-Mobile, Orange a Telefonica O2. Službu technicky zabezpečuje A SMS, s. r. o. Môžete vyhrať jednu z odprezentovaných vôní v mesiaci máj.

Sto rokov uplynulo odvtedy, čo Eugene Schueller v roku 1909 vynašiel prvú modernú farbu na vlasy. V roku 2009 vyvinuli Laboratóriá L´Oréal úplne novú oxidačnú farbu budúcnosti INOA od L´Oréal Professionnel. INOA je nová profesionálna farba bez nežiaducej vône, bez amoniaku, stopercentne prekrýva sivé vlasy. Doteraz sa pri väčšine oxidačných farieb používal na dosiahnutie perfektného výsledku farbenia amoniak. Laboratóriá L´Oréal vyvinuli úplne nový princíp založený na vysokej koncentrácii olejov, ktorý nebol doteraz použitý v oxidačnej farbe.

Prvá predajňa značky Ann Christine bola otvorená v obchodnom centre Eurovea. Nájdete v nej elegantnú značkovú módu pre sebavedomé mladé ženy. Dôraz na detail, sexi vyhotovenie a oblečenie na každý deň - taká je móda Ann Christine. Nebolo to tak dávno, čo módný mág John Galliano uviedol do predaja dámsku aj pánsku bielizeň s „novinovou potlačou“. Túto jar nás opäť zaplavila móda s „novinovou potlačou“, na tričkách a mikinách sa objavili tváre populárnych ľudí zo šoubiznisu, či už je to Madonna, Lady Gaga, slávna skupina The Beatles.

„Vďaka za skvelé chvíle, ďakujem že si tu“ – to všetko a ešte mnoho iných prejavov vďaky, to je Deň matiek. Ten deň v roku, keď by si každá mama mala dopriať oddych a vychutnať si, ako ju jej milovaní prekvapia. Za odmenu našim mamám za ich neustálu starostlivosť by sme pre ne mali vymyslieť niečo špeciálne. Každú mamu poteší aj kytica kvetov, ale naozaj to postačí ako prejav vďaky za ich neúnavnú každodennú prácu 365 dní v roku? FREY WILLE vytvorili tú najlepšiu cestu, ako povedať „ďakujem“. Trendové vzory vždy umelecky prekvapia, a preto FREY WILLE vymysleli úžasné reliéfy a očarujúce tvary srdca na tento najkrajší sviatok v roku, ktorý prináša posolstvo čistej lásky.

Láska. Slovo, ktoré hreje pri duši, pojem, ktorý nemá jasnú definíciu, cit, ktorý dáva krídla. Láska sa smeje aj plače, tvorí aj zabíja, hojí aj zraňuje...

Nie je ľahké hovoriť o skutočnej láske, nielen takej sezónnej, prelietavej, neurčitej, ale o pravdivej láske, ktorú cítime niekde hlboko v srdci a keď na ňu pomyslíme, šťastie sa rozlieva celým naším telom. O pravdivej láske sa ťažko hovorí, nedá sa vyjadriť alebo opísať slovami... Láska sa cíti, dýcha a žije.

Pohľad každého spočinie na žene, ktorá kráča vzpriamene, ale uvoľnene. Na tvári jej hrá úsmev, a keď sa s vami rozpráva, je príjemná a priama. Žena, ktorá je sama sebou, vyžaruje spokojnosť a radosť, je vyrovnaná, nezávislá a príťažlivá. Zdravo sebavedomá žena vie, kým je, nemusí to dokazovať a v tom spočíva jej krása. A každá z nás môže v sebe túto ženu objaviť.

Vykúkajú odvšadiaľ. Prehliadnuť ich nemožno. Obalené vo vyzývavých farbách vytrvalo zvádzajú a sľubujú neskonalú rozkoš. Odolať dokážu len tí najsilnejší. Sladkosti totiž chutia božsky.

Píše vlastné skladby, spieva ich naživo a žije tak nudne, že ani bulvárni novinári nemajú v súvislosti s ňou o čom písať. Je jednou z mála speváčok, o ktorých sa hovorí len v súvislosti s ich hudobným talentom.

Som celkom normálna mladá žena - hovorí o sebe Romana Škamlová. Narodila sa v Banskej Bystrici, kde žila do svojich 19 rokov. Vyštudovala strednú umeleckú školu, štúdium na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici musela skončiť kvôli vysokej pracovnej vyťaženosti, nevzdala sa však a od septembra tohto roku sa chystá pokračovať v Bratislave.

Pána Hargaša a jeho prvú knihu Mám v pätách mafiu hodnotí vydavateľstvo Slovenský spisovateľ ako objav roka 2010. Talentovaný autor o sebe hovorí, že nikdy nezapadol do pouličných bánd, ale predsa len – bol deckom spopod panelákov...

Ak sa opýtate kohokoľvek, čo je jeho najväčšou túžbou, tak okrem zdravia, krásy a úspechu určite spomenie vlastné bývanie. Áno, snom väčšiny Slovákov je bývanie pod svojou vlastnou strechou. A práve túto túžbu vám pomáha napĺňať Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., ktorá nepretržite prichádza s ponukami zákaznícky atraktívnych noviniek. Po pripisovaní eur na účty trpezlivých stavebných sporiteľov teraz prináša pre tých menej trpezlivých úver s jedinečne nízkym úrokom len 1,99 % ročne. A to už je dôvod zamyslieť sa, ako získať peniaze na bývanie čo najlacnejšie. O aktuálnej ponuke PSS, a. s, sa zhovárame s členom jej predstavenstva Ing. Erichom Feixom.

Fiat Sedici 2,0 Multijet 4x4, SEAT, Alfa Romeo Giulietta, Mercedes Benz 350 SLK, Škoda Fabia a Škoda Roomster, Toyota Land Cruiser

Po dokončení generálnej rekonštrukcie päťhviezdičkového hotela Thermia Palace poskytujú pre hostí všetky procedúry aj kúpele Irma, ktoré sú so secesným hotelom spojené chodbou. Interiéry znásobili krásu jednotlivých keramických detailov, maskarónov a ďalších prvkov secesnej architektúry. Kúpele Irma poskytujú viac ako 60 procedúr pre zdravie a krásu v nádherných esteticky zariadených priestoroch, ktoré zaručujú intimitu, komfort a pohodlie pre kúpeľných hostí, ale i pre návštevníkov, ktorí majú záujem si zakúpiť niektorú z procedúr.

Kŕčové žily a ich komplikácie (opuchy nôh, vredy predkolenia, povrchové zápaly žíl, hĺbková žilová trombóza) sa objavujú či zvýrazňujú v súvislosti s cestovaním. K zhoršeniu ochorenia dochádza v súvislosti so samotným cestovaním, ale aj v dôsledku zvýšenej teploty prostredia a prechodných zmien zaužívaného spôsobu života. Vyše polovica pacientov má problém odhaliť si dolné končatiny (napr. nechodí na kúpalisko, nenosí sukňu), pričom so zvyšujúcou sa závažnosťou ochorenia stúpa aj počet osôb, ktorým choroba znemožňuje niektoré denné činnosti či aktivity.

Fitnes v rytme vášnivej a energickej latinskoamerickej hudby. To je zumba, ktorá si získala srdcia mnohých po pohybe túžiacich nadšencov na celom svete a stovkám z nich pomohla konečne zhodiť „prekliate kilečká“ navyše. Kombinácia skvelej hudby a aeróbnych tanečných krokov znie takmer ako pozvánka na tanečnú party, ktorú rozhodne netreba zmeškať a na ktorej nemusíte ani vedieť bohvieako tancovať. Stačí len počúvať a nechať sa viesť hudbou.

Úprava hmotnosti s cieľom zhodiť nadbytočné kilogramy patrí medzi naše najčastejšie predsavzatia prichádzajúce s prvými slnečnými lúčmi. Ako dosiahnuť tento cieľ nenásilne a navyše – upevniť si pritom zdravie?

Pri vyslovení názvu Borneo mnohým z nás prídu na rozum polonahí pomaľovaní ľudožrúti. Aké však naozaj je, to nám priblížila majiteľka cestovnej kancelárie Pan Asia Laura Mišurová, ktorá ho počas svojho života v Malajzii navštívila nespočetnekrát.

Región Veneto ohraničený riekou Po a vrcholmi Dolomitov ponúka históriu, kultúru, architektúru, ale aj krásnu prírodu. Názov Veneto je odvodený od názvu Venezia, teda od Benátok, ktoré ako obrovská chobotnica kontrolovali všetky mestá vo svojom dosahu.

Fiat Sedici má síce rovnaké DNA ako jeho konkurent z Japonska Suzuki SX4, ale súčasne existuje viacero detailov, ktorými sa oba modely od seba odlišujú. Skrátka to, čo ponúka jeden, neponúka druhý. Tak sa teda bližšie pozrime, čím si nás talianska nižšia stredná trieda s pohonom 4x4 získa.

Meno Giulietta je už od 50. rokov symbolom automobilového klenotu. Bolo to vozidlo, ktoré zaujalo celú generáciu nadšencov a vďaka dostupnosti sa stalo splneným snom o Alfe Romeo, ktorá stelesňovala technologickú vyspelosť a komfort pre mnohých priaznivcov športových áut.

Intenzívnejšie si asi ani nemožno vychutnať v meste prvé lúče jarného slniečka ako v aute s otvorenou strechou. Preto sme si to po nekonečnej zime pekne na ostro namierili do najluxusnejšieho segmentu a osedlali tristo koní Mercedesu SLK 350 zaodetého do superšportového „outfitu“ AMG.

Dvojica vynovených modelov Škoda Fabia a Škoda Roomster sa nám predstavila počas dvojdňovej prezentácie v gréckej metropole Atény, kde sme si ich okrem klasickej statickej prezentácie vyskúšali i v reálnej prevádzke.

Málokto by si bol čo i len pomyslel, že sa rokmi vypracuje na lídra v segmente offroadových automobilov a stane sa symbolom nielen nekompromisného pohonu 4WD so špičkovými terénnymi vlastnosťami, ale súčasne aj nositeľom maximálnej bezpečnosti, kvality a v neposlednom rade luxusu.

Sáva Popovič a Marcel Nemec v show, ktorá každého pobaví a naladí do skvelej nálady. Staré hity ako „Dojiť“, „Poručík Žigira“ a iné, ale aj najnovšie prerábky „Príbeh“ či „Horehronie“. Toto všetko na Vás čaká 26. Mája 2010 – streda, klub Saint-Tropez v Bratislave. Začiatok koncertu o 22:00 hodine. Špeciálny hosť: Peter "Banán" Batthány. Music by DJ Fazo.
[a]www.sainttropez.sk/akcie/upcoming/kopytovci[/a]