September 2008


Začala vaša pleť strácať jas, vitalitu a objavili ste už aj prvé vrásky? Kompletná anti-agingová línia proces starnutia spomalí.

JULIETTE BINOCHE SA NARODILA V PARÍŽI AKO DCÉRA DIVADELNÉHO REŽISÉRA A HEREČKY. PRETO SA AJ JEJ ŽIVOT ZAČAL UBERAŤ ROVNAKÝM SMEROM A UŽ NA LÝCEU SI ZAHRALA MUŽSKÉ POSTAVY V MOLIÉROVEJ KOMÉDII ZDRAVÝ NEMOCNÝ A V IONESCOVEJ DRÁME KRÁĽ UMIERA. NÁSLEDNE ABSOLVOVALA ODBORNÚ HERECKÚ PRÍPRAVU U VÉRY GREIGHOVEJ A NA ŠTÁTNOM KONZERVATÓRIU DRAMATICKÉHO UMENIA V PARÍŽI.

ČASOPIS BEAUTY&WOMAN SPOLU SO SPOLOČNOSŤOU PROCTER & GAMBLE UMOŽNÍ JEDNEJ Z VÁS PREŽIŤ DEŇ AKO SUPERMODELKA A ZAŽIŤ FOTOGRAFOVANIE SO VŠETKÝM, ČO K TOMU PATRÍ. AK STE SA V LETE ZAPOJILI DO NAŠEJ SÚŤAŽE, PRI TROŠKE ŠŤASTIA TO MÔŽETE BYŤ PRÁVE VY.


Jasmin Noir je nová vôňa pre ženy od Bvlgari. Rafinované a vzácne dielo, ktoré dokonale vyjadruje tradičné hodnoty prestíže a luxusu.Súťaž o 5 vôní Jasmin Noir.Napíšte nám, ktorá známa modelka je tvárou novej vône BVLGARI Jasmin Noir.Odpovede posielajte do 18. septembra 2008 prostredníctvom SMS v tvare BW1 medzera odpoveď medzera vaše meno medzera adresa na číslo 6661 alebo poštou na adresu redakcie, DR-DISTRIPRESS, s. r. o., Limbová 18, 831 01 Bratislava, heslo BVLGARI.

Existuje spôsob, ako nasýtiť pleť kyslíkom? Vedci z laboratórií NIVEA VISAGE zistili, že po aplikácii oživujúcich krémov Oxygen Power sa obsah kyslíka v bunkách krátkodobo veľmi rýchlo zvýši a okamžite dochádza k revitalizácii pleťových buniek. Ešte 30 minút po aplikácii zostáva pleť v maximálne sviežej kondícii, po dvojtýždennej aplikácii dochádza k zlepšeniu regenerácie pleti až o 15 %. Pri pravidelnom používaní oživujúcich krémov Oxygen Power od NIVEA VISAGE bude vaša pleť svieža, zdravá, dostatočne hydratovaná a bez príznakov stresu.

Doprajte im kvalitnú starostlivosť a ony vás budú pohodlne niesť. Sexi prsty na nohách oživte farebnými lakmi. Poradíme vám, ako na to.

KVALITNÝ MATERIÁL, RUČNÁ PRÁCA A VYSOKÁ ODBORNOSŤ ROBIA Z DOPLNKOV BVLGARI VYHĽADÁVANÉ KÚSKY NA CELOM SVETE.


Transparentné a strieborné materiály, náhrdelníky s korálikmi. Žiadne strohé línie či chladné kostýmy. Aj takto sa dá robiť úspešná kariéra.

Aneta Parišková stále patrí medzi najobľúbenejšie tváre na televíznej obrazovke. V súčasnosti dokáže zladiť prácu moderátorky s najväčšou životnou úlohou – úlohou matky. So známou moderátorkou sme sa porozprávali o tom, ako sa stará o svoje zdravie a zdravie svojho syna Danielka. Prezradila aj to, kto sú v tomto období jej najväčšie opory.

Písanie a čítanie zvládajú ako trojročné. Denne kladú desiatky otázok. Odpoveď si však hľadajú v encyklopédiách a samy. Informácie o čomkoľvek nasávajú ako špongie. Nadané deti. Požehnanie alebo kríž?

Tajné tipy pre vašu závratnú kariéru... Načo čakať niekoľko rokov, keď ju môžete mať hneď?

V západnom svete je čoraz populárnejšia. Za srdce chytila Madonnu, Stellu McCartney či prezidenta Chorvátskej republiky Stjepana Mesića. Jej trendu podľahli mnohé osobnosti a hollywoodské hviezdy. Nie preto, že je „in“, ale pre pozitívne účinky na náš organizmus. Joga je totižto všeliek a môže sa jej venovať skutočne každý.

predstavujú novú dámsku a pánsku vôňu U by Ungaro for Her a U by Ungaro for Him.

Napíšte nám, ktorá herečka je tvárou novej dámskej vône U by Ungaro for Her. Odpovede posielajte do 18. septembra 2008 prostredníctvom SMS v tvare BW2 medzera odpoveď medzera vaše meno medzera adresa na číslo 6661 alebo poštou na adresu redakcie, DR-DISTRIPRESS, s. r. o., Limbová 18, 831 01 Bratislava.Zo správnych odpovedí odmeníme päť čitateliek vôňou U by Ungaro for Her od spoločnosti Avon Cosmetics.

Ovocie a zelenina od nepamäti patria k potravinám, bez ktorých nie je možné udržať si zdravie. Z najnovších vedeckých výskumov dokonca vyplýva, že tí z nás, ktorí denne zjedia aspoň päť porcií ovocia a zeleniny, majú o polovicu menšie riziko ochorenia na rakovinu či vzniku rôznych srdcovo-cievnych chorôb! Vzhľadom na tento fakt by sme konzumáciu ovocia a zeleniny určite nemali brať na ľahkú váhu a „zdravú päťku“ by sme mali dokonca považovať za absolútne minimum.

Je zakladateľ slovenskej výtvarnej moderny prvej polovice 20. storočia. Je klasikom slovenskej maľby. Zhmotnil život a mýtus rodnej zeme. Martin Benka je najvýraznejším tvorcom slovenského národného výtvarného slohu. Ťažiskom jeho tvorby bola monumentálna heroizácia krajiny a človeka v symbióze s bohatstvom krajinných a figurálnych motívov.

NEUVERITEĽNÁ, ŠOKUJÚCA, KRÁSNA A INŠPIRUJÚCA. TO JE MADONNA, KTORÁ UŽ TAKMER ŠTVRŤSTOROČIE VLÁDNE POPOVÝM SPEVÁČKAM. NIKDY NEBOLA PRIEMERNÁ, NIKDY SA NEPRISPÔSOBILA, A PREDSA SA JEJ VŽDY PODARILO DOSIAHNUŤ TO, PO ČOM TÚŽILA. DNES MÁ SVOJU RODINU, JE ÚSPEŠNOU OBCHODNÍČKOU A NA JEJ NOVÉ ALBUMY STÁLE STOJA RADY FANÚŠIKOV, MEDZI KTORÝMI NÁJDETE AJ TRI RÔZNE GENERÁCIE. POKIAĽ PATRÍTE MEDZI TÝCH ŠIKOVNEJŠÍCH, 23. SEPTEMBRA SI MADONNU MÔŽETE VYCHUTNAŤ NA KONCERTE VO VIEDNI.

JE NAJLEPŠIA REPREZENTANTKA SLOVENSKA V ZJAZDOVOM LYŽOVANÍ. HOCI MÁ LEN 24 ROKOV, JE POVAŽOVANÁ ZA JEDEN Z NAŠICH NAJVÄČŠÍCH ŠPORTOVÝCH TALENTOV.


Budete pre vaše polovičky atraktívnejší a príťažlivejší. Ponúkame vám horúce novinky konca leta a začiatku jesene 2008.


Krásnym dizajnom a dvojicou výborných displejov sa môže pochváliť najnovšie véčko od Nokie N 6650, pri ktorom fínsky výrobca kládol veľký dôraz na dizajn a vyhotovenie. Preto bol použitý exkluzívny povrchový materiál z brúseného kovu. Prístroj ponúka obľúbenú konštrukciu aj kompaktné rozmery 100x47x16 mm. Hmotnosť prístroja je 112 g.

alebo Oslávte s nami 75 rokov elegancie a štýlovosti krokodíla.Pod týmto mottom sa uskutočnil tenisový turnaj spoločnosti Glamour Slovakia, a. s., ktorý zorganizovala v júni t. r. v hoteli Tenis vo Zvolene pri príležitosti 75. výročia vzniku legendárnej značky Lacoste. Na tomto podujatí dominoval tenis, ale aj prezentácia nových toaletných vôd a parfumov tejto svetoznámej značky. Prítomné ženy a slečny mali možnosť vyskúšať si svoju šikovnosti v skladaní puzzle jubilujúceho „krokodíla“. Vydarené neformálne stretnutie opäť utužilo obchodné i novinárske, ale predovšetkým priateľské vzťahy, a hoci sa nakoniec rozdávali aj ceny pre víťazov, triumfom pre všetkých zúčastnených bola pohoda, relax a výborné občerstvenie. Jubileum, ako sa patrí.


Približne dvesto kilometrov od Bratislavy, smerom z Viedne na Graz sa rozprestiera zelená krajina rakúskej vidieckej oblasti Burgenland, ktorá je najmladšou časťou Rakúska. Stala sa ňou v roku 1918 po rozpade rakúsko-uhorskej monarchie. Hlavným mestom Burgenlandu je Eisenstadt. Okrem nádherných lesov, upravených golfových ihrísk, kva­litného vína a vraj až s 300 slnečnými dňami v roku je táto oblasť známa aj množstvom exkluzívnych relaxačných wellness hotelov. Das Gogers, ktorého hosťami sme sa stali počas predĺženého víkendu, je ukážkovým príkladom, ako sa dá luxusný hotelový komplex vsadiť do prírody bez negatívneho vplyvu na okolité životné prostredie.

OSTROV MAURÍCIUS SA NEDÁVNO STAL DOVOLENKOVÝM HITOM. LET NEPREDSTAVUJE PROBLÉM, NA OSTROV LIETAJÚ LETECKÉ SPOLOČNOSTI Z NIEKOĽKÝCH EURÓPSKYCH MIEST. LET NÁRODNOU LETECKOU SPOLOČNOSŤOU AIR MAURICIUS SA VYZNAČUJE SLUŽBAMI NA NEOBVYKLE VYSOKEJ ÚROVNI. POSÁDKA SA PO CELÝ LET VENUJE CESTUJÚCIM VŽDY S ÚSMEVOM A SPLNÍ VŠETKY ICH ŽELANIA. LETENKU JE VŠAK VHODNEJŠIE KÚPIŤ NA INTERNETE AKO PRIAMO OD AM. Z NAJBLIŽŠIEHO LETISKA ZA HRANICAMI SLOVENSKA LET TRVÁ AJ VRÁTANE PRESTUPU DO 14 HODÍN.

Kto by nepoznal zábery asi najvychýrenejšieho a najdrahšieho hotela sveta Burj Al Arab, ktorý poskytol svoje služby najznámejším menám planéty a jej najbohatším obyvateľom dáva pocítiť taký luxus, o akom sa nám všetkým, ktoré si tu v tejto našej malej stredoeurópskej krajine žijeme, môže len snívať? Dubaj sa však nepreslávil iba vďaka tejto „Veži Arabov“, ale aj vďaka svojmu bohatstvu, jednej z najvyšších životných úrovní sveta, najväčšej bezpečnosti i sebavedomej ambícii stať sa svetovým centrom obchodu a ekonomiky.