Október 2007

Narodila sa v znamení Barana.Je skvelá tanečnica.Trpí dyslexiou, chorobnou neschopnosťou vnímať zmysel písaného textu, resp. problémami osvojiť si základné návyky v čítaní a písaní. Fajčí a aj jej matka si s ňou rada a často zapáli cigaretu.Priatelia: Hudobník a model Jamie Dornan, s ktorým strávila dva roky. Randila aj s držiteľom Oscara Adrienom Brodym, s ktorým si zahrala vo filme Zvieracia kazajka.

Tvorca novej reklamnej kampane pre COCO Mademoiselle

Štyri čitateľky mesačníka Beauty&Woman testovali NORMADERM Systém na ozdravenie problematickej pleti, novinku od VICHY. Počas troch týždňov používania prípravkov dôjde k vyhladeniu a k hĺbkovému vyčisteniu pleti. Kúra obsahuje: mikrodermabrazívny peeling, čistiacu masku, upokojujúcu vodu, intenzívnu ozdravovaciu starostlivosť na problematickú pleť na každodenné použitie. Naše čitateľky sa nám s výsledkom testovania zdôverili.

Už viac ako päťdesiat rokov je na trhu švajčiarska značka MAVALA, známa najmä vďaka prípravkom starostlivosti o nechty. Snáď jedným z najznámejších je spevňovač nechtov MAVALA SCIENTIFIQUE, ktorý sa aplikuje na končeky odlakovaných nechtov.

Danka Bednárová je všestranná umelkyňa. Začínala ako textilná dizajnérka, no dnes sa venuje vytváraniu šperkov, maľbe, interiérovému dizajnu či výrobe paravánov. Jej tvorba je originálna a svieža. Umelkyňa sa vo svojej práci riadi heslom: V jednoduchosti je krása. Veď posúďte sami…

Vždy upravený, trendovo oblečený, s originálnymi doplnkami a slabosťou pre značkové okuliare, pánske značkové hodinky a exkluzívne parfumy. Jeho obľúbenými značkami oblečenia sú Jean Paul Gaultier, CHANEL, Dior od Johna Galliana a MOSCHINO. So značkou CHANEL ho spája už niekoľkoročná práca umeleckého vizážistu a PR manažéra značky pre Slovensko.Peter Krpelan. Nenápadne nápadný sympatický mladý muž, ktorý svoj výzor nikdy nepodcení. Práve vďaka nemu sa môžu čitateľky Beauty&Woman dozvedieť o luxusných novinkách v starostlivosti o pleť, dekoratívnej kozmetike a móde CHANEL.

Sebavedomý úsmev môžete ponúknuť svojmu okoliu iba vtedy, keď je váš chrup v dokonalom stave. Vtedy, keď sú vaše zuby prirodzene krásne, zdravé a snehobiele. Dnes už by malo byť samozrejmosťou, že biele zuby by mali mať aj ľudia nielen z televíznych obrazoviek. A krásny úsmev by sa nemal spájať iba s televíznou reklamou na zubné pasty.

Začínala ako moderátorka detskej televíznej relácie Marmeláda a vo svojich trinástich vydala prvé CD s rovnakým názvom. Mnohých očarila svojou prirodzenou milotou, veľkými modrými očami a šibalským úsmevom. Vyrástla v hudobno-filmovom prostredí a dnes je úspešnou speváčkou, herečkou i producentkou.

Vincent Hložník je jeden z najvýznamnejších predstaviteľov slovenského výtvarného umenia. Jeho dielo sa stalo nosným pilierom moderného výtvarného umenia na slovenskej výtvarnej scéne. Patrí ku generácii umelcov druhej svetovej vojny, mladej avantgarde na Slovensku. Maliar, grafik a ilustrátor. Výtvarne sa podieľal aj na architektúre.

Ani sme sa nenazdali a jeseň je už v plnom prúde. Okrem toho, že so sebou prináša úchvatnú paletu prekrásnych farieb, ktorými je všade navôkol sfarbená príroda, ide aj o obdobie so zvýšeným výskytom chrípok, prechladnutí a únavy. Mnohí z nás tak v dobrej viere oveľa viac ako inokedy siahajú po umelých vitamínoch. Robíme dobre?

V porovnaní s predchodcom sú proporcie Audi A4 štylizované v novom, športovom duchu. Predný previs je výrazne skrátený, kapota motora a rázvor sa výraznejšie natiahli do dĺžky. V pohonnom reťazci si vymenil svoje miesto diferenciál so spojkou, prípadne meničom krútiaceho momentu. Predná náprava sa mohla po tejto konštrukčnej úprave posunúť smerom dopredu o 154 milimetrov a zabezpečilo sa jej ideálne vyváženie zaťaženia. Nové Audi A4 je športová limuzína strednej triedy. Pohybuje sa agilne, precízne a hravo. Výrazne bol prepracovaný aj dynamický podvozok, komponenty pozostávajú prevažne z hliníka. Výsledkom je suverénna dynamika jazdy, precízne a ľahké ovládanie.

Japonský automobilový koncern Nissan rozšíril svoje portfólio kabrioletov po superšportovom Nissane 300 Z cabrio o menší a výrazne cenovo dostupnejší model, postavený na platforme obľúbeného autíčka Nissan Micra.