Október 2016

Milujete chuť mandlí? Nemusíte ich hľadať len v likéroch a marcipáne, či ich používať ako ingredienciu do sladkých múčnikov, ako prísadu do zmrzliny alebo pražené a solené maškrtiť k dobrému vínu. Vychutnať si ich môžete aj v rastlinných nápojoch Alpro. A to v podobe Alpro mandľového nápoja Original. Zabudnite na umelé príchute, nechajte sa unášať prírodnou chuťou ľahko opražených mandlí zo Stredozemia.

Cítite sa pod psa, ste malátni, kvári vás teplota, kýchate, či neustále kašlete? Aj vy ste práve podľahli ochoreniu, ktoré prichádza najmä na jar a na jeseň? Začiatky ochorení prichádzajú s oslabenou imunitou, o ktorú sa treba starať počas celého roka. Nepríjemne ju narúšajú stresové situácie, málo spánku, príliš rýchle pracovné nasadenie, nesprávna výživa, obrovská psychická, či fyzická záťaž.

Dni, kedy už po 16:00 hodine bude tma ako v rohu, sa nezadržateľne blížia. Nájsť aktivitu, ktorej by ste sa dokázali venovať s plným nasadením bez toho, aby ste sa ani len trochu necítili unavene, bude čoraz horšie. Ak sa cítite zničene, skúste načerpať energiu v nasledujúcich riadkoch, kde si povieme o tom, ako sa máte o seba starať práve v tomto nie príliš obľúbenom ročnom období.

Mnohokrát sa vám určite stalo, že ste sa zobudili zničené a mali ste pocit, ako by po vás prešlo stádo koní. Spánok je dôležitý a o jeho dôležitosti sa môžete presvedčiť aj nasledujúcu noc. Ak sa budete ráno po prebudení cítiť opäť zničene, skúste sa vrátiť k týmto riadkom, ktoré vám pomôžu nájsť správny recept na to, ako sa vyspať doružova a necítiť sa zničene.

Aj keď nám do Vianoc ostávajú dva mesiace, mnohé už teraz premýšľate, čo kúpite svojej drahej polovičke a ratolestiam. Ak nemáte ani len tušenie, aký darček vybrať pre svojich milovaných, skúsime vám nejaké odporučiť. Nebojte sa, nebude to žiadne spodné prádlo a ponožky, ktoré sú síce užitočné, ale neoslnia.

Upratovanie je činnosť, ktorá vonia máloktorej žene, ale predsa sa musí robiť. Ak nechcete mať doma svinčík podobný na Luníku IX., musíte sa naučiť efektívne upratovať. Ak si myslíte, že kvôli upratovaniu nestihnete rodinný výlet, tak sa mýlite. Upratať dokážete aj za hodinu. Treba len vedieť, ako na to.

Jeseň je už v plnom prúde. Niektorí sú nadšení, iní zase frflú a tešia sa už na jar. Do jari však máme ešte ďaleko a preto je potrebné, aby ste nezleniveli počas tohto obdobia a robili niečo pre seba. Ak sa nudíte a neviete, čo máte robiť počas týchto usmrkaných dní, ponúkame vám zopár nápadov.

Nájsť skvelého muža, s ktorým sa dá prežiť celý život bez vážnych problémov, je čoraz obtiažnejšie. Vzťahy sa za posledné roky výrazne zmenili. Stali sme sa viac sebeckí a netolerujeme sa navzájom. Práve pre takéto malichernosti rastie počet rozvodov. Ak máte už dohodnuté rande a chcete na muža zapôsobiť, bude dôležité, aby ste sa držali stanovených zásad, ktorými sa riadilo už množstvo žien. A viete čo? Uspeli.

 

Potešte sa novým krémom, vôňou, alebo šperkom. Nakupovanie nás robí šťastnými.

Najväčším prekvapením sú určite tri nové vône francúzskeho dizajnéra Philippa Starcka, Starck Paris Peau Collection v 40 ml a 90 ml luxusnom balení. O našu krásu sa opäť dokonale postará novinka od la prairie Skin Caviar Essence-in-Lotion, kaviárová esencia, ktorá okamžite dodá pleti hydratáciu, spevnenie a vyhladenie. Skinsation od Juvena je nová línia pleťovej starostlivosti, ktorú si môžete miešať a vytvárať podľa potrieb vašej pleti. Na regeneráciu a výživu pleti vyskúšajte omladzujúcu líniu Juvelia s komplexne novým prístupom k omladzovaniu od Juvena. Nové jesenné vône sú také príťažlivé, že výber vôbec nebude jednoduchý. Dostali ma šperky TOUS svojou jemnosťou a výnimočným prevedením. Ak potrebujete kúpiť darček pre svojich najmilších, zastavte sa v predajniach TOUS v Auparku a v Eurovea v Bratislave.

Šaty z organzy ozdobené šifónom a čipkovými ozdôbkami, hodvábnymi a koženými kvetmi, perím, saténovými mašľami a hodvábnym golierom.

Zubárov má málokto v láske. Po prečítaní tohto článku však budete prekvapení, k akému objavu sa aj vďaka nim dopracovala estetická dermatológia. Laser „v ústach“ totiž dokáže so starnúcou a ochabnutou pleťou hotové zázraky!

Ani vašej pozornosti pri pohľade do zrkadla neunikli po lete dôsledky dlhodobejšieho pôsobenia slnka, vody, vetra či klimatizácie na pokožku? Vaša pleť je síce nádherne opálená, je však dehydrovaná a objavili sa na nej nové jemné vrásky?

Slovenská agentúra pre cestovný ruch vás pozýva do Bardejovských kúpeľov. Za zdravím a oddychom sem kedysi prichádzala šľachta z celého Uhorska, dnes si pobyt na tomto exkluzívnom mieste môžete dopriať aj vy.

Odkedy odstavíte auto v podzemnej garáži, môžete si pobyt v Gradonna Mountain Resort už len užívať. Začínajú sa totiž dni bez auta, keď sa človek stáva jedinou mierou všetkého, čo podnikne. Gradonna Mountain Resort je lóžou, z ktorej môžete sledovať veľkolepé prírodné divadlo: v hlavných úlohách sa predstavia zasnežené hory, priestranné horské lúky a rozľahlé lesy v kalskom údolí. Vidieť ich môžete zovšadiaľ, kde sa budete nachádzať: pri raňajkách za bridlicovými stolmi v reštaurácii, z bazéna s teplou vodu, či dokonca z postele hotelovej izby. Hory, stromy a lúky sú jednoducho všadeprítomné.