Október 2005

Nemožno mu uprieť popularitu. Kam sa pohne, všade ho zdravia ľudia alebo sa štuchajú, aha, pozri, kto tam je. To je dnes, keď má už dvadsaťsedem rokov a kedy dosiahol to, po čom vždy túžil. Že sa raz stane spevákom, si predstavoval už ako dieťa. Cesta za týmto snom však nebola priamočiara. Viedla z Tepličky nad Váhom pri Žiline cez Anglicko, Izrael až po bratislavské Národné tenisové centrum, kde sa všetkým finalistom SuperStar ušla riadna porcia pozornosti, slávy a prísľub, že ich vlastné CD je už na dosah. Jedným z nich je aj Miro Jaroš.

Zuzana Flimelová, Katarína Ondrejková - Ojka, Noémi Kolčáková Szakállová, Jana Poláková

Jeho pohľad na módu je nekompromisný a bezohľadný k tradíciám. Pre bystrosť v strihu ho titulujú „architekt druhej kože“. Jeho práca je geniálnym spojením japonskej senzitivity a parížskej elegancie. Je zmesou netradičného prístupu k tradíciám Východu a potláčania nezmyselnej zdobnosti Západu.

Misha. Poznáte ju vďaka sféram hudobným. Okrem toho, že je nesmierne talentovaná, je štýlová, prirodzene uvoľnená a absolútne svojská. Všetko vďaka tomu, že si okolo seba dokáže vytvoriť nádherný svet a tešiť sa z naoko banálnych maličkostí. Preto sme sa s ňou zhovárali o samých krásnych veciach…

Divadlo je zárukou kvalitného umenia. V symbióze umení prezentuje kreativitu a jej najvyššiu hodnotu – invenciu a originalitu. S uznaním a rešpektom to ocenili Martinčania na divadelnom festivale Dotyky a spojenia. O divadle hovoríme s Mgr. art. Andrejom Hrnčiarom, riaditeľom Slovenského komorného divadla v Martine a festivalu Dotyky a spojenia.

Krása a zdravie kráčajú ruka v ruke. Bez zdravia neexistuje fyzická ani duševná krása. Zdravie odráža náš životný štýl. Jednou z možností, ako si zlepšiť zdravie a zvýrazniť krásu, prípadne dobiť energiu, je návšteva wellnesscentra, ktoré sa teší čoraz väčšej obľube žien všetkých vekových kategórií. Nájdete v ňom oddych a relaxáciu, ktorú ponúkajú školení odborníci. Vybrať si môžete zo širokej ponuky ozdravných a omladzujúcich procedúr a kúr. Postupne vám predstavíme niekoľko z nich: terapiu farbami, shiatsu a rôzne typy liečby vodou.