Apríl 2005

Je skutočnou workoholičkou. Svoju prácu nadovšetko miluje a rada by vo filmárskej brandži pracovala ešte veľa rokov. Dúfa, že sa niektorý z jej filmov stane klasikou, čo by považovala za svoj najväčší úspech. Obľubuje tanec a má záľubu v horolezectve. Rada sleduje basketbal – nevynechá ani jeden zápas svojich miláčikov L. A. Lakers. A ak by ste sa náhodou rozhodli pozvať Salmu na obed, určite jej objednajte plneného moriaka.

Dodržiavajte nízkokalorickú diétu, cvičte aeróbne a odporové cvičenia, masírujte si postihnuté miesta (masáže redukujú jamkovitý vzhľad kože),používajte pílingy, krémy, gély a balzamy (môžu znížiť tvorbu tukov a prispieť k ich rozkladu, zmenšujú obvod stehien, obmedzujú opuchy, prekrvujú kožu a zlepšujú mikrocirkuláciu),vyvarujte sa extrémnym výkyvom hmotnosti.Ponúkame vám niekoľko druhov účinných kozmetických prípravkov v boji proti celulitíde.

Zoznámte sa s horúcimi módnymi trendami na prichádzajúcu letnú sezónu! Prejdete sa vďaka nim tropickou Afrikou, kvetinovou letnou záhradou i obdobiami vzdialenej histórie. Módnym dizajnérom sa znova podarilo neuveriteľným spôsobom predviesť svoje umenie a kreativitu.

V pondelok 14. februára bol v Bratislave za účasti bratislavskej smotánky otvorený exkluzívny módny dom Alizé, ktorý bude každú sezónu ponúkať najnovšie módne kolekcie značiek svetových mien, ako Valentino, Jean Paul Gaultier, Chloé alebo Givenchy.

Mladá módna návrhárka Izabela Komjati vyštudovala priemyselný dizajn a módne návrhárstvo na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Za jednu zo svojich kolekcií získala mimoriadnu cenu poroty na módnom veľtrhu Trenčín mesto módy, realizovala divadelné kostýmy, venovala sa interiérovému dizajnu. V súčasnosti pracuje ako módna návrhárka pre butik Daalarna Couture v Bratislave a venuje sa vlastnej tvorbe pod značkou Komjati. Vo svojej tvorbe kladie dôraz na zmyselnú ženskosť, jej modely sú nežné, vznešené a absolútne sexi.

Od detstva sa každý z nás stretáva s pocitom, že bez vzduchu sa nedá žiť. Overenie je jednoduché, stačí si zakryť nos a ústa. Už o malú chvíľu pocítime nutkavú potrebu nadýchnuť sa dúška čerstvého vzduchu. Predsa však existuje látka, bez ktorej sa vieme zaobísť ešte menej. Voda. Možno vás to prekvapuje, ale je to tak. Ak sa vám zmenší prísun vzduchu o 6?%, nič sa nedeje, maximálne sa vám trochu zatočí hlava. Ak sa však zníži obsah vody vo vašom tele o rovnaké množstvo, hrozia vám kŕče, bolesti, ba neskôr až smrť…

Vláknina neposkytuje nášmu organizmu nijakú energiu, ani vitamíny a minerály. Tráviacim traktom prechádza temer bez zmeny. Prečo je potom témou toľkých diskusií? Prečo nám ju odporúčajú lekári a odborníci na zdravú výživu? Je naozaj pravda, že pomáha v boji s cukrovkou, aterosklerózou a nadváhou?

Celulitída postihuje vyše 90?% žien a je vyslovene ženským fenoménom! Je možné proti nej bojovať?

Zvýšený tlak, vysoká hladina cholesterolu, stres… Najnovšie výskumy potvrdzujú, že nevhodná životospráva a zlý spôsob výživy atakuje najmä zaneprázdnených manažérov!

„… jej dielo je zožierajúce a nežné, tvrdé ako oceľ a jemné a ľahké ako krídlo motýľa, nádherné ako milý úsmev a hlboké a kruté ako horkosť života zároveň... Je to prvýkrát v dejinách umenia, čo žena vyjadrila s úprimnosťou a otvorenosťou tie všeobecné a zvláštne skutočnosti, ktoré sa týkajú výhradne ženy.“
Diego Rivera

Narodil sa v znamení Kozorožca. Je ženatý. Jedna z jeho dcér sa venuje výtvarnému umeniu, druhá sa špecializuje v odbore rehabilitačná starostlivosť. Je tiež hrdým starým otcom. Pochádza z Rakúska, ale už trinásť rokov je jeho druhým domovom Slovensko. Je šarmantný, má zmysel pre humor a slabosť pre autá. Tie sú aj ústrednou témou jeho profesionálneho pôsobenia. Všetko, čo súvisí s Porsche Slovakia, totiž riadi práve tento muž – Johann BERANEK