Október 2004


„Počas celej svojej kariéry som mala šťastie, že som spolupracovala s tými najlepšími z branže – najprv v hudobnom biznise, teraz v kozmetickom. Milujem vône, a tak toto nové spojenie so spoločnosťou Tommy Hilfiger Toiletries je naplnením jedného z mojich snov. Nemohla som sa dočkať, až to začne!“

Producent kozmetiky Tommy Hilfiger Toiletries predstavuje novú vôňu True Star. Súčasťou radu je aj telové mlieko, sprchový gél a trblietavý sprej v 50 ml balení a dezodorant v spreji v 100 ml balení. Nová vôňa je esenciou súkromného života svetovej hviezdy Beyoncé Knowles. „Môj nový parfum True Star ponúka mihotavý záblesk vzácnych a dôverných okamihov života obdivovanej superstar,“ hovorí Tommy Hilfiger.

Česť výnimkám, ale buďme k sebe úprimné. Naozaj im venujeme takú pozornosť a starostlivosť, akú si zaslúžia? Deň čo deň nás nosia, deň čo deň nám slúžia, deň čo deň na nich spočívajú zraky iných a my dúfame, že sú to zraky obdivné. Naše nohy sú, z hľadiska našej vlastnej pozornosti, ktorú im venujeme, nezriedka nedoceňované… Nemalo by to tak byť, pretože ak venujeme pozornosť svojej tvári, pleti, rukám, nemali by sme o nič menej svojho záujmu venovať ani nohám.

Má za sebou študentské stáže na módnych školách v Helsinkách a v Ríme, súťaž módnych tvorcov v Pekingu i pravidelné prezentácie na módnom veľtrhu Styl v Brne. Založila si vlastný módny ateliér, kde pod značkou Vladimira Fashion Studio oblieka mnohé slovenské celebrity. Módna návrhárka Vladimíra Bebčáková však so zdravým sebavedomím sníva o tom, že raz so svojimi modelmi dobyje aj celebritu svetového mena...


Neposlušné dieťa parížskej módy, známe svojimi avantgardnými modelmi inšpirovanými rebelskou módou ulice. Nebol by to Gaultier bez irónie a sarkazmu, erotických paródií a vtipných odkazov na nudu tradičnej módy. Madonna miluje jeho nezabudnuteľné korzety, v Anglicku je televíznou hviezdou a ak holdujete viac filmom než módnym trendom, spomeňte si na Piaty element...


Zuzana Hlavinová sa narodila 12. mája 1977 v Topoľčanoch. Vyštudovala odbor tvorba hračiek na Škole úžitkového výtvarníctva v Kremnici a odbor bábkarská scénografia u doc. Hany Cigánovej na Vysokej škole múzických umení.
Nataša Janíková sa narodila 26. marca 1975 v Bratislave. Vyštudovala Školu úžitkového výtvarníctva v Bratislave a Vysokú školu múzických umení – odbor bábkarská scénografia u doc. Hany Cigánovej.

Otec dvoch synov, manžel jednej manželky, vyznávač dobrého vína a nepravidelný hráč golfu. Narodil sa v znamení Barana, na horoskopy však neverí. Ak niečomu verí, tak svojim schopnostiam a tomu, že férové jednanie je správne a má svoje opodstatnenie vo všetkých sférach života. Na vizitke má, okrem iného, uvedené Prezident Slovak Telecom.