December 2003 / Január 2004

Je inteligentná, krásna, ctižiadostivá. Zdobí ju záplava hrdzavých vlasov, tajomný, no priateľský úsmev a priamy pohľad. Jej meno je Eva Verešová a okrem titulu Miss 2002 sa hrdí aj vlastným skrášľovacím centrom.

Predstavujeme vám miesto, kde si môžete v nádhernom prostredí dopriať jedinečné luxusné kozmetické ošetrenie pleti a tela, načerpať energiu, omladnúť a získať krajšiu postavu. Predstavujeme vám nový koncept kozmetického ošetrenia značkovou luxusnou kozmetikou v štýle wellness. Predstavujeme vám salón MIDIO.

Zabudnite na nožnice, pretože v móde sú dlhé vlasy. Toto je posolstvo určené ženám, ktoré premýšľajú nad novým účesom práve v tomto chladnom období.

Mottom 60-tych rokov sa stala správa o úplnej slobode ženy. Paco Rabanne usporiadal módnu prehliadku, na ktorej predstavil 12 modelov. Odel do nich čierne manekýnky a tie na sebe nemali nič iné iba kov. Bola to prvá módna prehliadka sprevádzaná hudbou. Príchod modeliek na predvádzacie mólo sprevádzal zároveň odchod polovice obecenstva.

Modré z neba má v predstavách každého z nás tisíce podôb. Je to niečo tajomné a vysnené, schované v nekonečnej hĺbke našej fantázie. Traja poprední dizajnéri českej módnej scény sa nechali inšpirovať Modrým z neba vo forme čokoládovej bonboniéry Orion a pripravili exkluzívne kolekcie pre módnu show, predvedenú 8. októbra v Prahe. Zasnívajte sa a nechajte sa strhnúť podmanivými modelmi Hany Zárubovej, Josefa Klíra a Tatiany Kovaříkovej.

Koncom predminulého roka obletela svet šokujúca správa. Legendárny francúzsky módny návrhár Yves Saint Laurent po 40-tich rokoch tvorby opustil hviezdne módne nebo. Extravagantný a talentovaný inovátor, ktorý dokázal šokovať davy, nenechával nikoho sledovať svoje módne predstavenia bez emócií. Mnohí ho zbožňovali, iní pobúrene zatracovali. Vďaka prevratom, ktoré svojou tvorbou spôsobil, si však od módnych žurnalistov nakoniec vyslúžil prívlastok módneho génia.


Sympatická moderátorka Andrea Belányiová (27) pôsobí v TA3 jeden rok. Počas tohto obdobia si získala množstvo priaznivcov. V netradičnom monológu nám prezradila, že je veselá optimistka a sníva o obyčajných veciach. Jej mániou sú žuvačky a rada oddychuje na vyhriatej pláži pri mori.

Hlad je najlepší kuchár. Naozaj sa niekedy ocitneme v situácii, keď nám neskutočne chutí opekaný špekáčik servírovaný na lopúchu, pričom sa o romantiku a atmosféru stará okolitá príroda. Každý z nás však čas od času pociťuje potrebu sadnúť si za pekne prestretý stôl a v pokojnej atmosfére si vychutnať chvíle netradičné a neopakovateľné. Pri dnešnej ponuke na trhu nám nič nebráni vyhnúť sa zaužívaným rituálom a prestrieť stôl v celkom novom šate. Stačí nám základný motív, idea, a chuť experimentovať.