Október / November 2003

Narodila sa v roku 1966 v Illinois v USA. V roku 1982 sa stala víťazkou súťaže Elite Models Look of the Year a v roku 1988 sa ako prvá modelka objavila v pánskom časopise Playboy. Vydala sa v roku 1991 za herca Richarda Gereho. V roku 1995 sa stala najdrahšou supermodelkou sveta s príjmom 6,5 mil. dolárov ročne a objavila sa na viac ako 400 titulných stránkach časopisov v Európe a v USA. V roku 1998 sa druhýkrát vydala za Randeho Gerbera. Má dve deti.

Ako producentka vydala 3 body-forming videá (viac ako 2 milióny kusov urobili z jej programu na formovanie postavy najúspešnejšie fitness video všetkých čias), ako podnikateľka je spolumajiteľkou siete fitnesscentier "24hour Fitness" - 436 klubov združujúcich viac ako 4 milióny členov. Napísala dve knihy, šesť rokov pôsobila ako moderátorka v MTV a ďalších televíziách, hrala vo viacerých filmoch. Cindy poznáme ako tvár značiek Revlon, MCM, Pepsi, Omega a Cosmopolitan Cosmetics.

Dajte svojej tvári punc elegancie a luxusu

Vzácny dar života - predstavenie novej vône od Isabella Rossellini

Peeling z papáje a mangová maska, krém s citrusovým ovocím a pleťová voda s ovocnými kyselinami... V čoraz väčšom množstve kozmetických produktov sa nachádza skrášľujúca sila výťažkov z ovocia. Predstavujeme vám 14 prirodzených ovocných skrášľovadiel.

Ochraňuje nás, prenáša pocity a je domovom pre našu dušu. Dostatok dôvodov byť jej za to vďačný a važiť si ju. Najlepšie sa jej môžeme odvďačiť veľkou dávkou lásky, množstvom nehy a ešte väčšou starostlivosťou. Beauty & Woman vám priblíži, ako môžete pleti tým správnym spôsobom denne vyznať lásku.

Názov štúdií krásy PIEROT je len symbol a spája v sebe istý protiklad. Z literatúry je to vlastne smutný, nešťastný, uplakaný harlekýn. Náš salón má naopak ženám prinášať radosť.

Narodila sa 4. júla 1978. Študovala na strednej odbornej škole so zameraním umelecká kostymérka-krajčírka so špecializáciou na divadelné kostýmy. Hneď po skončení školy si zariadila dielňu. Niekoľkoročná tvorivá hra neskôr nabrala na profesionalite. K odrazu jej pomohla aj spolupráca s Gabikou Drobovou, ktorú ako prvú začala obliekať pre TV Markíza. Následne k nej pribudli Zdena Studenková, Janka Hospodárová a Kvetka Horváthová, ktoré sa stali jej stálicami.
Jej vzor v odievaní je francúzsky návrhár Christian Lacroix, ktorý robí veľmi zaujímavé prepletené, zložité a komplikované veci. Ona sama sa tiež nepovažuje za zástancu minimalizmu.

Ora Ito sa narodil 3. apríla 1977 v Paríži. V roku 1996 skončil štúdium priemyselného dizajnu v Paríži. V roku 1998 začal pracovať v kreatívnom a dizajnovom štúdiu Ora-Ito. Hlavnou činnosťou jeho štúdia je kreatívna tvorba značky pre rôzne oblasti, od reklamy, cez produktový dizajn, grafiku a architektúru interiérov, videoprodukciu a komunikáciu. V roku 2001 získal ocenenie za najlepší dizajn webovej stránky pre spoločnosť Dazed&Confused. V priebehu posledných piatich rokov vytvoril dizajn a koncept produktov najmenej 25 renomovaných spoločností sveta, medzi ktorými nechýbajú značky ako Heineken, Levis.

O tom, že bude módnou návrhárkou, snívala už od svojich trinástich rokov, keď ju očaril svet módy. Vtedy ju stará mama, s úmyslom ukázať jej elegantný svet Európy, zobrala do Paríža na módnu prehliadku uznávaného módneho tvorcu Christobalda Balenciagu. Tam začala aj s tvorivými kurzami. Prerušila ich však jej včasná svadba v osemnástich rokoch a narodenie prvej dcéry. Uznávaná ako módna návrhárka vo svete, a tiež ako špička medzinárodnej vysokej spoločnosti, Carolina Herrera.

Darina Tomajková sa prednedávnom dostala v súťaži Národnej agentúry pre rozvoj malého a stredného podnikania medzi šesť najúspešnejších žien - podnikateliek na Slovensku. Podniká v cestovnom ruchu. Svoj rodinný penzión "Zelený dom" postavila s manželom v dedinke Vitanová (1 200 obyvateľov) v krásnom kúte Slovenska - na Orave, len šesť kilometrov od poľských hraníc, v prostredí ideálnom pre rekreantov, ale náročnom pre začínajúceho podnikateľa, najmä ak ním je krehká žena, matka troch detí.