Kozmetika a krása

Dove predstavuje vylepšený rad sprchovacích gélov

Dove predstavuje rad sprchovacích gélov, ktoré prinášajú nový štandard v starostlivosti o pokožku. Ich inovatívne zloženie ponúka riešenie pre všetkých, ktorým doteraz chýbal sprchovací gél výnimočne jemný k pokožke, pritom však vytvárajúci bohatú krémovú penu. Okrem spojenia oboch týchto predností je vďaka novým sprchovacím gélom Dove rozdiel zjavný už od prvého použitia: pokožka sa totiž stáva jemnejšia a hebkejšia bezprostredne po prvom osprchovaní.

 

 

Testujte DOVE s Beauty&Woman!

 

Milé čitateľky,

aj niektoré z vás budú mať možnosť vyskúšať si nový sprchovací gél Dove. Prvým 5 čitateľkám, ktoré majú záujem a skontaktujú redakciu alebo napíšu mail na adresu: redakcia@beautywoman.sk, zašleme na testovanie sprchovací gél Dove.

 

Letné vône pre dámy

 

 

 

Viac sa dočítate v júnovom čísle Beauty&Woman, ktoré je už v predaji.

 

 

 

Letný mejkap

 

 

Viac sa dočítate v júnovom čísle Beauty&Woman, ktoré je už v predaji.

 


Beauty news Chanel

Kolekcia jarného mejkapu Chanel je veľmi svieža. Jasné farby pôsobia ako kytica kvetov s nekonečnými odtieňmi ružovej, korálovej, oranžovej a fuchsiovej farby. Tie nájdete vo farbach rúžov, leskov na pery. Dve nové štvorice paletiek očných tieňov zahalia vaše oči do pastelových tónov, rozžiarené slonovinovým odtieňom a vytvarované elegantnou sivou.

 

 

JARDIN DE CHANEL


 Je exkluzívny výrobok jarnej kolekcie líčenia. Jemný hodvábny púder, ktorý dodá vašej pleti ružový trblietavý vzhľad. Tri nové odtiene lakov na nechty, jemné ružové drevo, energická fuchsiová a svetlá zelená s metalickými odleskmi spríjemnia vaše jarné prechádzky v prebúdzajúcej sa prírode.

 

 

CHANCE, CHANEL 


Oslávte lásku s parfumériami Marionnaud

Nové vône Black Opium od Yves Saint Laurent, Lancôme La Nuit Trésor, Elie Saab, Saabresort Collection a Kenzo JEU d´Amour potešia všetky zamilované ženy, priateľky a mamy. Bio-Performance Glow Revival Serum od Shiseido dodá vašej pleti výživu, energiu a požadovaný jas. Shiseido Ibuki Multi Solution Gel pôsobí relaxačne a upokojují pleť po náročnom dni. Nový rúž na pery Shiseido Veiled Rouge zahalí vaše pery do jemného závoja.

 

Luxus do dámskej kabelky

Ukáž, čo máš v kabelke? Malú kozmetickú tašticku a parfum. Čo sa v nej ukrýva? Malé luxusné dokonalosti. Všetky to zbožňujeme. Tak si ju doplňte novinkami, ktoré sa práve v týchto dňoch objavia v parfumériách.

 

Viac sa nájdete vo februárovom čísle Beauty&Woman, ktoré je už v predaji.

 

 

 

CHANEL mejkap leto 2014

Kolekcia líčenia Chanel na leto hýri farbami žiarivých odtieňov ružovej, oranžovej a fialovej. Chanel Makeup Studio vytvorilo kolekciu odtieňov pre odhalenie nekonečných kombinácií farieb. Pre nikdy nekončiace leto...

 

 

Žiarivé čisté a svetlé odtiene pleti s opáleným „nude“ efektom. Očné tiene v bronzových, medených a levanduľových farbách sa trblietajú na očných viečkach. Transparentné lesky na pery a laky na nechty sú v pastelových alebo šťavnatých farebných odtieňoch. Originálny lak na nechty, dokonale biely a nepriehľadný Le Vernis Eastern Light sa spája s každým farebným odtieňom a uvádza novú manikúru na leto.

 

 

Beauty is fun - Chanel Backstage

Púdrové, jemné, zvodné a nenápadné líčenie, dokonalé zvýraznené pery vo farbách vlčieho maku. Typické Chanel detaily, kvetinové vzory a jarné kvety boli inšpiráciou mejkapu na Chanel Haute Couture Show 27. januára 2015 v Grand Palais v Paríži.

 

 

Viac sa nájdete vo februárovom čísle Beauty&Woman, ktoré je už v predaji.

 

 

 

Syndikovať obsah