Aj ten najkrajší mejkap treba nakoniec odlíčiť. Siahnite po micelárnej vode NIVEA

Za dverami je Halloween, ktorý odštartuje sezónu večierkov, plesov a ďalších spoločenských udalostí. Tie sa nezaobídu bez dokonalých outfitov, účesov, ale ani bez perfektného mejkapu. Lenže aj ten najlepší večierok sa raz skončí a vám nezostane iné, než sa nielen prezliecť do pyžama, ale tiež sa odlíčiť. Dôkladne, šetrne a rýchlo - to zvládnete s micelárnymi vodami od značky NIVEA.

Halloweenské, ale aj spoločenské líčenie si vyžaduje predsa len niečo viac než len BB krém a riasenku. Spravidla sa nezaobíde bez podkladovej bázy, očných liniek a tieňov, lícenky, výrazného rúžu a púdru a fixátorov mejkapu, ktoré zaistia, že líčenie vydrží dokonalé po celý večer.

 

Čím je mejkap výraznejší a odolnejší, tým dôkladnejšie potom musí byť jeho odstránenie. Lenže ako to urobiť, aby ste pleť odlíčili bez silného drhnutia, ktoré by ju mohlo podráždiť? Navyše je potrebné vziať do úvahy, že halloweenské líčenie si užívajú aj deti, ktorých pokožka je jemná a citlivá. Ideálne je preto siahnuť po produktoch, ktoré sú účinné, ale pritom šetrné. Stávkou na istotu sú micelárne vody NIVEA, ktoré spájajú dva kroky - čistenie aj tonizáciu. Stačí si len vybrať takú, ktorá bude vyhovovať potrebám vašej pleti.

 

 

 

Prečo sú nové micelárne vody NIVEA na odlíčenie ideálne?

Odpoveďou je ich inovované zloženie s komplexom aminokyselín. Tie pomáhajú zvýšiť účinnosť a čistiacu schopnosť micelárnej vody a zároveň sú k pleti veľmi šetrné a jemne ju ošetrujú. Micely k sebe jemne pritiahnu čiastočky mejkapu a ďalších nečistôt, ktoré sú rozpustné ako v tukoch, tak aj vo vode, takže pleť je dokonale čistá a môže opäť dýchať.

 

Použitie je pritom veľmi jednoduché. Vyberte si „micelárku“, ktorá si bude rozumieť s potrebami vašej pleti. Naneste ju na vatový tampónik a najskôr odlíčte očný mejkap. Ak máte vodoodolnú riasenku, zatvorte oči a na pár sekúnd na ne navlhčený tampónik priložte. Následne líčidlá jemne zotrite. Potom si vezmite ďalší tampónik a pretrite ním jemne celú tvár vrátane pier. Mejkapu sa zbavíte rýchlo a jednoducho.

 

Akú micelárnu vodu si vybrať?

Citlivá pleť – Upokojujúca micelárna voda pre citlivú pleť NIVEA

Zmiešaná pleť so sklonom k tvorbe nedokonalostí – Hĺbkovo čistiaca micelárna voda NIVEA

Suchá pleť – Ošetrujúca micelárna voda NIVEA

Odstránenie aj vodeodolného mejkapu – Dvojfázová expertná micelárna voda NIVEA

Unavená pleť – Energizujúca micelárna voda NIVEA

Všetky micelárne vody NIVEA sú v 400 ml balení.

 

Text a foto NIVEA 
Pripravila Daniela Drábová

Patrí do vydania: 
September 2023
Patrí do vydania: 
Október 2023