Omladzujúci reštart pre vašu pleť už od prvej kvapky: Nové CELLULAR Professional séra

Potrebujete poriadnu vzpruhu pre vašu pleť? Siahnite po sérach, ktoré v starostlivosti zažívajú svoj veľký boom. Preto značka NIVEA prichádza na trh s dvoma horúcimi anti-age koncentrovanými novinkami, pri ktorých si profesionálne výsledky vychutnáte i pri domácej starostlivosti.

Už dávno neplatí domnienka, že pre každodennú starostlivosť o pleť bohato postačia krémy. Pleť toho s vekom a tiež pod vplyvom okolitých vplyvov a životného štýlu potrebuje oveľa viac. Preto tu sú špeciálne séra nabité tými najkoncentrovanejšími a najsilnejšími účinnými látkami, ktoré sú "hnacou silou" pre pleť. A pretože dlhý čas nebolo možné chodiť do kozmetických salónov, túto extra rozmaznávajúcu starostlivosť bolo nevyhnutné riešiť doma, a to práve predovšetkým sérami. Preto niet divu, že sa v poslednom roku trh s týmto segmentom zdvojnásobil. (zdroj: Nielsen, 1-7/2021, Value Market Size).

 

Čo všetko pleť potrebuje? 

Každá pleť je iná a má tiež svoje individuálne potreby. Rovnako tak to platí i v starostlivosti. Preto pleťoví experti značky NIVEA vyvinuli nový rad dvoch koncentrovaných pleťových sér nielen podľa najnovších vedeckých poznatkov, ale tiež podľa individuálnych potrieb pleti. Ultra ľahká textúra kombinuje hydratačný ošetrujúci komplex s účinnými aktívnymi zložkami, ktoré dodávajú pleti už od prvej kvapky mladší a prirodzene žiarivý vzhľad. Zloženie naviac obsahuje aspoň 98 % ingrediencií prírodného pôvodu. „Naše NIVEA CELLULAR Professional séra kombinujú hydratačné zložky s vyživujúcimi olejmi. Obsahujú tiež dve kľúčové omladzujúce látky - kyselinu hyalurónovú a phytoretinol,“ hovorí Dr. Janina Nizet z výskumu a vývoja značky NIVEA.

 

Aké sérum si vybrať?

Nové séra NIVEA CELLULAR Professional s dvoma rôznymi účinnými zloženiami menia každodennú starostlivosť na ešte účinnejšiu - len pár kvapiek denne postačí pre naozaj viditeľný efekt. A to vďaka individuálnemu zloženiu, každé obsahuje kombináciu 9 % ošetrujúceho komplexu a jednej naozaj kľúčovej aktívnej zložky.

 

Ak vašej pleti chýba hydratácia:

Profesionálne sérum Cellular Hyaluron, NIVEA, 30 ml za 16,49 Eur  

Kyselina hyalurónová, jedna z hlavných zložiek séra, zlepšuje schopnosť pleti zostať hydratovaná. Ide o makromolekulu cukru, ktorá sa prirodzene vyskytuje v našej pokožke a má vynikajúcu schopnosť hydratácie. Nové sérum obsahuje čistú kyselinu hyalurónovú, ktorá pleť okamžite rozjasňuje, spevňuje a vyhladzuje. Pôsobí 24 hodín, zaisťuje dlhodobú hydratáciu a zabraňuje vzniku vrások z dehydratácie. Už po siedmich dňoch používania sú jemné linky a vrásky vyhladenejšie a pleť pôsobí zdravším a sviežejším dojmom.

Ak vaša pleť potrebuje zjednotiť:

Profesionálne sérum Cellular Phyto Retinol Effect, NIVEA, 30 ml za 16,49 Eur   

Obsahuje rastlinnú účinnú látku Bidens pilosa, ktorá je rovnako prémiovou kozmetickou zložkou ako retinol. Táto kľúčová zložka pochádza z rastliny z Južnej Ameriky, ktorá je teraz hojne pre svoje protizápalové, hojivé a regeneračné účinky používaná po celom svete. Sérum obsahuje tiež výživné zložky šetrné k pleti, vďaka ktorým je pleť hodvábne jemná, hladšia a žiarivejšia ihneď po aplikácii až na 24 hodín. Už po  siedmich dňoch používania sú póry a nedokonalosti menej viditeľné, vrásky a jemné linky vyhladené a pleť pôsobí zjednotenejšie. A pozor! Na rozdiel od sér s obsahom retinolu je táto rastlinná alternatíva šetrná k pokožke a vy tak môžete tento koncentrovaný prípravok používať bez obáv i ráno.

 

 

Ako sa séra používajú?

I keď sa to môže zdať ako známa informácia, mnohé ženy chybujú v použití séra. Ako teda na to? 

Prípravný krok: Akúkoľvek starostlivosť vždy aplikujte len na dokonale odlíčenú a vyčistenú pleť.

Krok č. 1: Naneste na chrbát ruky pár kvapiek séra (stačí ich naozaj málo, pretože zloženie je vysoko koncentrované) a jemne prstami naneste na celú tvár, krk i dekolt. Môžete ráno i večer.

Krok č. 2: Až potom aplikujte svoju bežnú starostlivosť - denný alebo nočný krém.

Krok č. 3: Aby ste zamedzili fotostarnutiu pleti spôsobenému UV žiarením, nezabudnite svoju pleť ráno chrániť prípravkom s UV filtrom.

Patrí do vydania: 
December 2021