Najvernejší priateľ ženy

Ako spievala módna ikona Marylin Monroe – Diamant je najlepší priateľ ženy. Ostáva ako verný spoločník i vtedy, keď krása pominie a zaľúbenie vyprchá. Diamant vie dokonale podčiarknuť dámsky pôvab. Jeho hodnota a krása doslova cestuje časom. Ešte ho nevlastníte? Najvyšší čas to zmeniť.

 

Ako princezná z rozprávky

Tradícia rodinných šperkov s drahými kameňmi siaha na európskom kontinente hlboko do histórie. Diamanty, smaragdy či rubíny boli kedysi neodmysliteľnou súčasťou korunovačných klenotov. Ak aj vy túžite po niečom veľkolepom, nechajte sa uniesť pôvabnou kolekciou Princess od ALO diamonds, ktorá je inšpirovaná drahokamami ako z čias kráľov. 

   

Zelený drahokam dobýja svet

Smaragd – výnimočný drahokam, ktorý opantal aj rozprávkovú princeznú Lásky kvet, vyvolenú najväčšieho Popolvára na svete. Svojou jedinečnou, podmaňujúcou farbou padol do oka už mnohým. V jeho silu a magické schopnosti verili už starí Inkovia, a Aztékovia. Smaragd hral prím aj v zásnubnom prsteni Jacquelin Kennedy, ktorá udala trblietavým zeleným skvostom trend na celé generácie.

 

„Zásnubák“ Lady Di

Vzácny modrý zafír našiel svoje miesto aj v zásnubnom prsteni princeznej Diany. Ten svojím kontroverzným vzhľadom porušil dovtedajšiu kráľovskú tradíciu zásnub výlučne s diamantovým prsteňom. Lady Di si honosný skvost s modrým drahokamom vyberala dokonca sama. Svojou odvahou a vycibreným vkusom sa stala vzorom a módnou ikonou pre mnohé vydajachtivé dámy v Británii i po celom svete. Princ William slávny prsteň svojej matky dal Kate Middleton pri žiadosti o ruku v roku 2010.

Podmanivá elegancia

V prípade, že vám secesné prvky a farebné drahokamy nie sú blízke, stavte na nadčasovú klasiku. Prsteň ALO Magic Gentility s päť karátovým centrálnym diamantom, ktorý obklopuje 41 kusov bielych diamantov, zaujme hneď na prvý pohľad. Svojim jedinečným dizajnom a hodnotou by sa rozhodne mohol zapísať medzi výnimočné kúsky vašej šperkovnice.

 

Viac inšpirácií z diamantového sveta nájdete na www.alo.sk

Patrí do vydania: 
Október 2018