Poďakujte, potešte a prekvapte. To všetko môžete šperkom

Máte vo svojom živote spriaznenú dušu, s ktorou zdieľate sny, tajomstvá či priania? Potešte ju výnimočným darčekom, ktorý spečatí vaše verné priateľstvo či nenahraditeľný vzťah. Diamantové šperky ALOve potešia nielen vzhľadom, ale aj svojou originálnou symbolikou.

Dostupné diamantové šperky na mieru

Nájsť dokonalý šperk, to chce istú dávku trpezlivosti a predovšetkým schopnosť dobre poznať osobu, ktorú sa chystáme obdarovať. Len tak docielime, že sa v okamihu rozbaľovania darčeka objaví povestná slzička šťastia. Ak ste zástancom špeciálnych, na mieru šitých darčekov, potom sa rozhodne zamilujete do personalizovaných šperkov značky ALOve. Tie svojím jedinečným prevedením budú dokonalým kúskom v šperkovnici vašej kamarátky, mamy alebo sestry. Je len na vás, aký osobný odkaz vygragírujete na zvolený diamantový šperk.

 

Japonské umenie v šperkárstve

Skladali ste aj vy ako malí z papiera zvieratká, kvetinky alebo napríklad loďky? Zaspomínajte si na detstvo s novou kolekciou ALOve Origami Limited Edition. Jedinečná skladacia technika pochádzajúca z japonského kreatívneho remesla sa stala inšpiráciou pre aktuálnu kolekciu. Ručne vyrábané šperky ALOve z bieleho, žltého alebo ružového zlata sa stanú vaším obľúbeným doplnkom a pritiahnu pozornosť každého, kto výnimočný šperk zbadá. Kolekcia sa skladá z niekoľkých motívov, ako je pes, lama, medveď a líška.

 

Symbolika a spojenie naveky

Mnohí z nás veria na mýty, povery a symboly. Či už v dlaniach spíname štvorlístok pre šťastie alebo v kvetinárstve siahame po ruži na znak lásky - symbolika je všade okolo nás. Ak aj vy so svojou spriaznenou dušou veríte v jej silu a magickú moc, určite si vyberiete z diamantovej kolekcie ALOve, v ktorej nájdete symboly, ako je napríklad kľúč, štvorlístok a mnoho ďalších. Spojenie s milovanou osobou môžete podčiarknuť navyše prostredníctvom vrstvenia štýlových náramkov priateľstva. Značka ALOve sa totižto práve nimi inšpirovala a priniesla originálnu kolekciu náramkov v spojení diamantov a farebných šnúrok, ktoré držia aktuálny krok s horúcim letným trendom vrstvenia. Doplnia každý outfit i priateľstvo.

Patrí do vydania: 
September 2018