Doprajte luxus svojím vlasom s božskými vlasovými prípravkami BALMAIN HAIR

Vlasy sú odjakživa korunou krásy a s luxusnými prípravkami Balmain Hair si svoju korunu vyšperkujete do dokonalosti. Božské duo prípravkov Balmain Hair Couture Signature Foundation totiž zavítalo už aj k nám. Úžasné niche prípravky na úpravu vlasov sa postarajú o luxusnú starostlivosť a perfektný styling vašich vlasov. Ak vás viac nebavia tradičné komerčné značky a chcete vyskúšať niečo nové a výnimočné, čo zanechá na vašich vlasoch unikátny niche podpis, vyskúšajte Balmain Hair.

Balmain Paris Hair Couture, súčasť svetoznámeho módneho domu Balmain Paris, je lídrom v oblasti starostlivosti, predlžovania vlasov a high fashion vlasových doplnkov. Roky skúseností v navrhovaní účesov a imponujúca línia vlasových produktov viedli k vytvoreniu rady Hair Couture for Luxury Care & Styling, ktorá zároveň obsahuje profesionálne kadernícke vybavenie a príslušenstvo.

 

SIGNATURE FOUNDATION

Balmain Hair Couture Signature Foundation je božské duo prípravkov na úpravu s tyling vlasov, tajomstvo štylistov z backstage’u – zdravých a krásnych lesklých vlasov. Spojenie kondicionéra Leave-in Conditioning Spray a elixíru Moisturizing Argan Elixir pripraví vlasy na úpravu a vytvorenie každého účesu. Chráni vlasy pred horúcim vzduchom z fénu a dodáva im efekt „glossy“.

 

Typ vlasov: pre všetky typy vlasov, pre ženy aj pre mužov

Účinok: uľahčuje styling, dodáva lesk, pôsobí proti uzleniu vlasov.

Spôsob použitia: Na vlhké alebo suché vlasy naneste kondicionér Leave-in Conditioning Spray. Pre intenzívne vyživenie vlasov a výrazný lesk na končekoch vlasov aplikujte kvapku arganového elixíru Moisturizing Argan Elixir. Následne vyfúkajte alebo upravte vlasy podľa potreby.

Obsah sady:

LEAVE IN CONDITIONING SPRAY je jemný stylingový kondicionér s obsahom provitamínu B, vitamínu B3 a vitamínu E. Bez obsahu parabénov a sulfátov. 200 ml, 26,6 eur.

 

MOISTURIZING ARGAN ELIXIR je luxusný vyživujúci arganový elixír s vysokým obsahom arganového oleja a hodvábnych proteínov. Vlasy okamžite hydratuje a vyživuje. Ihneď po použití sú vlasy vyhladené, lesklé a zdravé. Bez obsahu parabénov a sulfátov. 100 ml, 28,6 eur

 

Produkty kúpite exkluzívne v sieti parfumérií Marionnaud alebo online na www.marionnaud.sk.

 

Patrí do vydania: 
Júl - August 2018