Splňte si aj vy sen o najlepšom bývaní

Bývanie na dobrej adrese v krásnom, priestrannom, slnečnom a bezpečnom byte či rodinnom dome, to je sen nejedného z nás. V súčasnosti však už nie je potrebné len túžobne hľadieť na bývanie svojich snov. Dnes je jeho dostupnosť vyššia ako kedykoľvek predtým.

S viacerými zaujímavými riešeniami prichádza jedna z najrenomovanejších bánk na slovenskom trhu. Prvá stavebná sporiteľňa už takmer štvrťstoročie financuje bývanie na Slovensku a za ten čas uspokojila viac ako dva milióny klientov.

 

Pre ľudí s nižším príjmom

Najväčšia stavebná sporiteľňa u nás v súčasnosti prináša ľuďom, ktorí potrebujú financovať kúpu, výstavbu alebo obnovu svojho bývania, úvery na bývanie s mimoriadne výhodnými podmienkami. Tomu, kto si sporí na svojom účte stavebného sporenia, poskytne až do 50 000 € bez založenia požičaných prostriedkov nehnuteľnosťou v prospech banky. Je to viac, ako by vám za týchto podmienok poskytol ktokoľvek iný. To však nie je všetko. Na svoj úver získate priaznivú úrokovú sadzbu a dlhú dobu splatnosti – až 30 rokov. Výsledkom kombinácie týchto skutočností je, že mesačná splátka vášho úveru bude naozaj nízka, a teda, že si ho môžu dovoliť aj ľudia s nižšími príjmami.

 

Aj pre neznámeho klienta

Možno namietate, že nie ste sporiacim klientom Prvej stavebnej sporiteľne. Nevadí. Ak ste niekedy zodpovedne splácali alebo ešte splácate nejaký úver, PSS, a. s., vám poskytne bez zakladania úveru nehnuteľnosťou prostriedky až do výšky 45 000 €. A ak nesporíte ani ste nikdy nič nesplácali, teda ste pre banku neznámy klient, za rovnakých podmienok môžete mať financie na svoje bývanie do 15 000 €. Dodáme len, že tento úver sa najčastejšie využíva na rekonštrukciu bývania alebo na dofinancovanie hypotekárneho úveru, ktorý dnes už pravdepodobne nedostanete v plnej cene nehnuteľnosti.

 

Ešte výhodnejšie podmienky

Môže sa stať, že budete potrebovať viac prostriedkov ako spomenutých 50 000 €. V tom prípade vám odporúčame úver zabezpečený rodinným domom, bytom, stavebným pozemkom alebo hoci aj kupovanou nehnuteľnosťou. Získate ho s ešte výhodnejšou úrokovou sadzbou ako ten predchádzajúci. Prvá stavebná sporiteľňa vám prostredníctvom neho poskytne prostriedky až do 170 000 €. Manželom alebo životným partnerom dokonca dvojnásobok, teda do 340 000 €. Financie do výšky 90 % z úveru banka uvoľní krátko po podpise úverovej zmluvy, aby klient mohol čo najskôr začať uskutočňovať svoje zámery s novým bývaním. Zvyšok PSS, a. s., poskytne po zdokladovaní účelu ich využitia.

 

Ďalšie informácie vám ochotne a bezplatne poskytnú obchodní zástupcovia Prvej stavebnej sporiteľne. Stretnú sa s vami kedykoľvek a kdekoľvek. Ich zoznam nájdete na www.pss.sk alebo zavolajte na číslo 02/58 55 58 55.

 

Potrebujete zariadiť domácnosť?

Ak už máte strechu nad hlavou, ale stále vám chýbajú spotrebiče, nábytok či svietidlá, siahnite po úvere na zariadenie domácnosti. PSS, a. s., vám ho poskytne až do výšky 7 000 € a nemusíte pri ňom predkladať bločky ani faktúry.

 

TIP PRE VÁS

S výhodným úverom od Prvej stavebnej sporiteľne môžete splatiť svoje staršie a nevýhodnejšie úvery z iných bánk, ktoré ste v minulosti použili na financovanie bývania.

 

Nezabudnite na poistenie

Obchodní zástupcovia PSS, a. s., vám na požiadanie sprostredkujú aj:

- poistenie úveru

- poistenie domu či bytu

- poistenie domácnosti

- kapitálové životné poistenie

- pohrebné poistenie

 

Patrí do vydania: 
November 2016